0

na ten moment wyczerpałes moje pytania, jak pojawia sie kolejne to bede uderzac na priv. Dzieki bardzo! :)

1

Panowie. Planuje z kumplami wybrać się na mecz Barcelona-Czelsi. Jak to jest z biletami? gdzie i kiedy najlepiej zakupic? Z tego co wiem bilety sa teraz poblokowane dla socios i kilka dni przed beda do sprzedazy. Ktos pomoze?

0

skad info?

0

podacie link do pełnej 11 sezonu? bo nie widziałem

0

potwierdzone czy predykcje?

6

1

a co napisał w tym tweecie?

0

Koozak dobrze mowi. Przy takiej przepasci punktowej Realu musimy sie patrzec na atleti i valencie

0

Tez to widzialem, jakis niechlubny rekord. Ale nie wiem czy to prawda

4



film z dzisiejszego treningu :)

0

pieknie powiedziane :D
Ps. Macierewicz i tak ugrał mnostwo na tej zmianie, zostanie najprawdopodobniej marszałkiem sejmu wiec drugą najwazniejsza osobą w kraju :)

0

Ja pracuje od 4 lat, co tam

3

sprawdziłem na szybko, to juz 24 mecze bez porażki. Oby tak dalej. Choc mnie takie rekordy nie grzeją, ale to pokazuje jak druzyna zmienila nastawienie. W poprzednich sezonach przegrywalismy z potencjalnie słabszymi rywalami, dzis jest przynajmniej ten 1pkt, a gdzie trzeba to sie spinają. Bardzo fajnie

1

a mnie ten akapit o CR7 rozbawił, jakby został skazany bez podstaw :D. Nie grał na własne zyczenie :D

17

hit z notatnika:
2017.12.18, godz. 01:13, CR7TheBest4ever
Wiecie co?
Ja bym się nie zdziwił gdyby celowo nie uznali tej bramki bareczce która nie wpłyneła na rezultat spotkania po to żeby mieć kolejny pretekst do kręcenia wałków w meczach z nami jak w poprzednich klasyków. Ja już wiem że to będzie ustawiony mecz.

I powiem wam że wkurza mnie to zachowanie katalońców z tym umieszczaniem nieuznanego gola na okładce, wydaje mi się że chcą wywrzeć presje i nie lubię takiego użalania się nad sobą.

PRZYPOMINAM że na początku sezonu nie pozwolono grać CR7 i nie podyktowano nam już coś koło kilkunastu karnych, no ale oni i tak będą siać swoją propagandę że są najbardziej pokrzywdzeni, to żałosne...

:D

2

naprawde wszedles na fcbarca.com o to spytac? Moze warto przeczytac regulamin?

1

Nie słuchaj domino1344. Jeżeli chodzi o internet to Play ma tragedie. Skonczył im sie okres ochronny z Unii Europejskiej i juz nie moga korzystac z innych antent jak wlasciciele tych anten. Zasieg internetu jest fatalny, a jezeli cie przelacza na inna siec to wtedy internet jest mega wolny, bo inne sieci nie musza juz wspierac Playa. Sam jestem uzytkownikiem i ciagle sie wsciekam

0

żadnych, piłka nozna to piekny i nieprzewidywalny sport

0

pewniaki? :D

0

sorry, musiałem :D

3

tez najebany jezdzisz autem? :D

7

jezu jaki ubogi zart

0

jak ktos ogarniety wczesniej powiedzial, 70% zrzucania kilogramow, to dobra dieta. Jezeli chodzi o jednostajne jezdzenie lub bieganie to nie polecam bo organizm sie przyzwyczaja do takiego wysilku. Jezeli jezdzisz na rowerku lub biegasz to tylko interwały, reszta jest bez znaczenia

0

Ronaldo/Lewy/Messi
De Bruyne/Modric/Kross/Iniesta
Marcelo/Cheillini/Ramos
Buffon

3-4-3.
Iniesta mnie martwi, ale i tak wrzucilem

2

raper powinno byc w cudzysłowie. potatuowaną twarz. Przekrecił się od picia kodeiny. Hejt ogień

6

jezeli dla ciebie chodzenie w maskach na marsze patriotyczne z haslami w stylu sieg heil to patriotyzm to pozdrawiam serdecznie

13

O Messim zostało juz powiedziane chyba wszystko, wiec nie ma sensu sie rozpływać. Ciekawi mine jedno, na ilu meczach/golach/asystach i trofeach zatrzyma sie licznik. Dzień w którym Messi oficjalnie zakończy kariere to bedzie naprawde smutny dzien

6

ciezko tu ludzi zadowolic. Strzelalismy mnostwo bramek, nie było wynikow to problem. Teraz strzelamy mniej, ale rowniez minej tracimy to problem

0

spoko opcja, propsuje

5

czy ty musisz wszystkie swoje informacje wrzucac pos pod postem?
Napisz jeden dluzszy, bo zasmiecasz la ramble. Co przewijam to 20 Twoich postów jeden pod drugim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?