Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na ten moment wyczerpałes moje pytania, jak pojawia sie kolejne to bede uderzac na priv. Dzieki bardzo! :)
1
Panowie. Planuje z kumplami wybrać się na mecz Barcelona-Czelsi. Jak to jest z biletami? gdzie i kiedy najlepiej zakupic? Z tego co wiem bilety sa teraz poblokowane dla socios i kilka dni przed beda do sprzedazy. Ktos pomoze?
0
skad info?
0
podacie link do pełnej 11 sezonu? bo nie widziałem
0
potwierdzone czy predykcje?
6
https://www.facebook.com/themanmood/videos/1472491096194952/
o to chodzi? :D
1
a co napisał w tym tweecie?
0
Koozak dobrze mowi. Przy takiej przepasci punktowej Realu musimy sie patrzec na atleti i valencie
0
Tez to widzialem, jakis niechlubny rekord. Ale nie wiem czy to prawda
4
film z dzisiejszego treningu :)
0
pieknie powiedziane :D
Ps. Macierewicz i tak ugrał mnostwo na tej zmianie, zostanie najprawdopodobniej marszałkiem sejmu wiec drugą najwazniejsza osobą w kraju :)
0
Ja pracuje od 4 lat, co tam
3
sprawdziłem na szybko, to juz 24 mecze bez porażki. Oby tak dalej. Choc mnie takie rekordy nie grzeją, ale to pokazuje jak druzyna zmienila nastawienie. W poprzednich sezonach przegrywalismy z potencjalnie słabszymi rywalami, dzis jest przynajmniej ten 1pkt, a gdzie trzeba to sie spinają. Bardzo fajnie
1
a mnie ten akapit o CR7 rozbawił, jakby został skazany bez podstaw :D. Nie grał na własne zyczenie :D
17
hit z notatnika:
2017.12.18, godz. 01:13, CR7TheBest4ever
Wiecie co?
Ja bym się nie zdziwił gdyby celowo nie uznali tej bramki bareczce która nie wpłyneła na rezultat spotkania po to żeby mieć kolejny pretekst do kręcenia wałków w meczach z nami jak w poprzednich klasyków. Ja już wiem że to będzie ustawiony mecz.
I powiem wam że wkurza mnie to zachowanie katalońców z tym umieszczaniem nieuznanego gola na okładce, wydaje mi się że chcą wywrzeć presje i nie lubię takiego użalania się nad sobą.
PRZYPOMINAM że na początku sezonu nie pozwolono grać CR7 i nie podyktowano nam już coś koło kilkunastu karnych, no ale oni i tak będą siać swoją propagandę że są najbardziej pokrzywdzeni, to żałosne...
:D
2
naprawde wszedles na fcbarca.com o to spytac? Moze warto przeczytac regulamin?
1
Nie słuchaj domino1344. Jeżeli chodzi o internet to Play ma tragedie. Skonczył im sie okres ochronny z Unii Europejskiej i juz nie moga korzystac z innych antent jak wlasciciele tych anten. Zasieg internetu jest fatalny, a jezeli cie przelacza na inna siec to wtedy internet jest mega wolny, bo inne sieci nie musza juz wspierac Playa. Sam jestem uzytkownikiem i ciagle sie wsciekam
0
żadnych, piłka nozna to piekny i nieprzewidywalny sport
0
pewniaki? :D
0
sorry, musiałem :D
3
tez najebany jezdzisz autem? :D
7
jezu jaki ubogi zart
0
jak ktos ogarniety wczesniej powiedzial, 70% zrzucania kilogramow, to dobra dieta. Jezeli chodzi o jednostajne jezdzenie lub bieganie to nie polecam bo organizm sie przyzwyczaja do takiego wysilku. Jezeli jezdzisz na rowerku lub biegasz to tylko interwały, reszta jest bez znaczenia
0
Ronaldo/Lewy/Messi
De Bruyne/Modric/Kross/Iniesta
Marcelo/Cheillini/Ramos
Buffon
3-4-3.
Iniesta mnie martwi, ale i tak wrzucilem
2
raper powinno byc w cudzysłowie. potatuowaną twarz. Przekrecił się od picia kodeiny. Hejt ogień
6
jezeli dla ciebie chodzenie w maskach na marsze patriotyczne z haslami w stylu sieg heil to patriotyzm to pozdrawiam serdecznie
13
O Messim zostało juz powiedziane chyba wszystko, wiec nie ma sensu sie rozpływać. Ciekawi mine jedno, na ilu meczach/golach/asystach i trofeach zatrzyma sie licznik. Dzień w którym Messi oficjalnie zakończy kariere to bedzie naprawde smutny dzien
6
ciezko tu ludzi zadowolic. Strzelalismy mnostwo bramek, nie było wynikow to problem. Teraz strzelamy mniej, ale rowniez minej tracimy to problem
0
spoko opcja, propsuje
5
czy ty musisz wszystkie swoje informacje wrzucac pos pod postem?
Napisz jeden dluzszy, bo zasmiecasz la ramble. Co przewijam to 20 Twoich postów jeden pod drugim