Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zanim oddasz sprobuj przeczyscic gniazdo w swoim iphonie. Oddawalem znajomego iphona do naprawy we wro bo nie ładowało, typ przy mnie wyczyscil po czym oddał po minucie. Okazalo sie ze syf tam byl w srodku :)
0
to nie horror tylko gore :)
0
mozna gdzies obejrzec wczorajsze walki?
0
mozna gdzies walki z ksw zobaczyc wczoraj?
0
kultowy? :D
0
1. przegrać? przegrałes te dyskusje piszac "xddd"
2. srednia ma sie nijak do formy?? Dopiero co ci napisałem ze liczenie tego do długotrwały proces a nie z ostatnich nie wiem 10-15 meczy, w ostatnim roku Czile było słabe ale na przestrzeni ostatnich 5 lat to jest bardzo dobra druzyna.
3. znizylem sie do Twojego xdddddddddddd
0
No wlasnie jak widze tu komentarze jak Twoje to wiem, że nie wszyscy to rozumieja. Liczenie sredniej to nieprzerwany proces.czile gra padake obecnie ale jeszcze niedawno ogrywali argentyne w finale i bronili puchar ameryki to pewnie sie spuszczales :). Tak to ma wygladac, a nie, ze ktos zagral 5 meczy slabo i zasluguje na 50 miejsce bo gosc z la ramblii tak uwaza i pisze "xddd".
Ps. Sprawdzilem ile masz lat:
Data urodzenia: 23.07.1999.
Koncze dyskusje, bo nawet nie ma z kim
0
Ile ty masz lat? Ale tak serio? Jezeli myslisz ze forma jest liczona z ostatnich 15 spotkan to pozdrawiam i konczymy tu dyskusje
0
Jak czytam wasze komentarze smiejace sie z tego rankingu ale widze ze nikt z was go nie rozumie. TO NIE JEST RANKING SIŁY DRUZYNY TYLKO AKTUALNEJ FORMY. Stad tak wysokie miejsce Polski. Przestancie byc cebulakami
0
Masz jakies filmiki? Dan bilzerian byl tam i wrzucal na swojego IG jak ucieka, mowil, ze kobieta obok niego dostala w glowe
1
Błędnie rozumujesz. Ja tylko mówię, że rozumiem iż Unia chce nas ukarac, bo maja podstawy. Ja jestem obywatelem RP i mimo, że rząd robi co chce, zmienia prawo jak chce(bo ma wiekszosc) to mam odmówić respektowania go, bo mi sie nie podoba? I być zdziwiony, że nikt ze mna tego nie konsultował? Wypinać się tym, że ktoś kiedyś gdzieś? Ludzie(nie mowie ze akurat ty) którzy psioczą na Unie maja bardzo ograniczony horyzont, bo Unia jest be i nas do czegos zmusza. Polacy w referendum ogolnokrajowym zdecydowalismy sie byc członkami Unii i respektować jej prawa. Dla mnie to jest proste jak drut :)
2
ale wiesz, że dołaczenie do Unii to nie tylko branie i dawanie pieniedzy? To rowniez prawa, obowiazki i swobody wiazace WSZYSTKIE panstwa nalezace do Unii?
2
Super że dajemy, po 12 latach brania. Tylko jaki jest bilans? Pewnie kilkukrotnie wiecej wzielismy niz dalismy. Chetnie sprawdze statystyki jakbym znalazl w internecie :).
2
Nie wiem jak wy-ale ja głosowałem za wejsciem do Unii i zaakceptowalem to czego od nas oczekuja-to jest egzekwowanie prawa ktore jest ustalone we wspólnocie. Rozumiem, ze wam sie dobrze jezdzi po nowowybudowanych drogach i autostradach, gra na orlikach etc ale nie zapominajmy ze trzeba cos dac. Unia Europejska to tez demokracja, ZA przyjeciem uchodzców było wiecej niz przeciw. Pisze w osobie trzeciej bo ja na PIS nie głosowałem i nie akceptuje ich decyzji, co nie zmienia faktu ze musze zyc z decyzjami przez nimi podejmowanymi i choćbym sobie siedział na forum fcbarca i narzekał to nic nie moge zrobic :)
Wracajac do tematu-Krzychu1526, spytales czemu maja nas karac to ci wytlumaczylem. Tyle
4
nie dostosowali sie do obowiazujacego prawa, co w tym niesprawiedliwego? To ze sie wycofuja to zupelnie inna kwestia. Polska miała 2 lata na zmiane decyzji-nie zmieniła i teraz moga byc tego konsekwencje :)
0
zalezy co kupujesz, na niektore z tych rzeczy obowiazuje cło-ktore wiadomo jest nieopłacone :). jezeli urzad celny przechwyci przesyłke moga cie obciazyc kosztem clenia towaru.
0
nie ma to jak kupic nowy komputer i grac w stare gry :D
0
ale zdajesz sobie sprawę w jakim swiecie zyjemy i ze angielski to podstawa? :)
1
a umiesz czytac?
"FIFA 18 Cover Images (Fan Made)"
0
ale paulinho to taka pocieszna mordka :)
0
ehh, oby pewnie wygrac 4-5:0. Jak bedziemy sie meczyc jak z Getafe i dojdzie do tego kilka bledow jak w poprzednich meczach ktore prowadzil to moze sie to zle skonczyc.
0
zart stary jak internet
0
zglaszam sie
1
Już tak blisko, choć Benedito tez nie wydaje sie dobrym kandydatem, to trzymam mocno kciuki żeby sie udało!
25
dobra dupa nic poza tym
0
czyzby 4-2-3-1?
Suarez
Dembele Messi Mahrez
Busquests Paulinho/Roberto
alba umtiti piqute semedo?
3
szkoda ze nie podałes zrodła ktore jest smietnikiem :)
0
"Riyad Mahrez został zwolniony ze zgrupowania kadry, aby dopiąć swój transfer!"
0
Halo halo, podrzuci ktos reprezentacyjny plan zajec?:) Nie mowie tylko o Polsce, ale wszystkich meczy? Najlepiej z kanalami gdzie bedzie lecieć mecz. z gory dziekuje
1
To samo zrodlo co przy Dembele. oby to byla prawda!!!