0

Moja dziewczyna ukonczyla licencjat w te wakacje. Chaos organizacyjny, szczegolnie przy obronie, ale cytujac moja Natalke: trzeba byc tlukiem zeby nie skonczyc tej szkoly. Ps. Studiowala zaocznie :)

0

Skad info? Fajnie jakbys podal :)

0

skad info o konferencji?

0

dziwie sie ze Tobie nie :)

0

Bylo od wczoraj ze 150 razy :)

0

Ipla i tutaj pietnascie znakow

2

za tę kase zdecydowanie lepiej One plus 3t albo sie na 5 szarpnac.
http://www.benchmark.pl/ranking/smartfony
mam 3t i polecam mocno

4

ile km przebiegł Semedo wczoraj? Po 60 minucie grafika pokazywała juz 10.5km. Nie było jakiegos rekordu? Wiem ze juz sie powtarzam, ale moze ktos ma statystyke

14

ile km przebiegł Semedo wczoraj? Po 60 minucie grafika pokazywała juz 10.5km. Nie było jakiegos rekordu?

0

identycznie jak G9-zamowilem ze składaniem i wszystko było ok ;)

0

napompowany? :D
ten film to instant klasyk. Geniusz w czystej postaci pod kazdym wzgledem

0

o co chodzi, bo nie jestem na biezaco

0

Fensway Sports Group, czyli właściciel Liverpoolu, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu opublikowała oświadczenie na temat Philippe Coutinho.

„Chcielibyśmy wyjaśnić nasze stanowisko w sprawie możliwego transferu Philippe Coutinho.

Klub definitywnie oświadcza, że jakakolwiek oferta za Philippe nie będzie rozważona a on pozostanie zawodnikiem Liverpool Football Club, gdy letnie okno zamknie się.” - czytamy w oświadczeniu.

0

Link do meczu na youtube please?

2

dobra, mam już dosyć la ramblii w tym okienku transferowym, robie sobie detoks. Codziennie tu na temat transferow i potencjalnych nazwisk jest 1000 wiadomosci a zero konkretow. Juz mam serdecznie tego dosc :P. Bede czytac tylko newsy az zacznie sie sezon :P

1

Zacznij od wyczyszczenia ciasteczek, powinno pomoc :)

0

to jest prawdziwy test dla Neymara, teraz się okaże czy może być najlepszym piłkarzem świata :). Dzięki za wszystko-chodź zachowałeś się fatalnie tworząc całą tę otoczkę- jednak życzę ci powodzenia :)

1

Barça is debating between the Dembélé signing or waiting for Griezmann next summer[rac1]

0

przestan głupio spamować. Oboje to PS, akurat te pozycje mamy obstawioną

0

od wczoraj było juz z 10 razy :)

0

przeciez obaj to PS? Po co nam oni?

0

0

nie oblał-nie chciał dołaczyc do klubu, wydał nawet oswiadczenie + wypowiedz trenera sandecji ze i tak by nie grał

0

ja nie czuje nienawiści w ogole

38

W sumie od początku afery nie napisałem ani jednego posta na temat Neymara lub jego potencjalnych zastepcow. Ale jak wiekszosc cules jestem juz zmeczony strasznie ta sytuacja. Neymar koniecznie po tej szopce powinien odejsc z klubu. Ma swietne umiejetnosci zeby przejac po Messim pałeczke lidera na świecie i w Barcelonie, ale jego milczenie na temat sytuacji, psucie atmosfery w szatni swoim zachowaniem i budowanie napiecia na pewno klubowi sie nie przysłuzy. Jest wielkim zawodnikiem i niemal niemozliwe bedzie jego zastapienie kimkolwiek. Ale nie moze byc tak, ze zawodnik stawiany jest ponad klub, nie u Nas. Neymar jest dojrzały piłkarsko, ale nadal jest niedojrzałym człowiekiem. Dziekuje ci za poprzednie lata trofeów i radości której nam dostarczyłeś, ale jezeli jesteś tylko najemnikiem i nie czujesz przywiazania do barw, herbu czy przyjazni zawieranych w klubie to do Barcelony niestety nie pasujesz.

1

podzielisz sie filmikiem?

0

skad info niby?

0

a potwierdzone ze o 22:00 jest konferencja PSG? Przypadek?

0

?? Przecież ja nic nie pisałem do Ciebie. Odpisalem temu "KRYTYKOWKI" piszacemu "Takie coś jak to ,to nie ma prawa byc prezydentem ...chory kraj". :)
@Sotirovic wiesz chociaz co Biedron zrobił dla Słupska??

12

ale trzeba miec wąskie horyzonty zeby tak pisac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?