Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myśle, ze jako forma promocji dla sportu i dla FC Barcelony za oceanem-bardzo spoko. Jednak chciałbym, żeby to było gdzies przed rozpoczeciem sezonu
20
bałem się po sprzedaży Pedro, że nie będziemy mieli już takiego Jokera, ale Turek spisuje się idealnie. Idealnie się spisuje w tej roli, nie ma pretensji o miejsce w składzie, ma zaufanie sztabu i zawodnikow. Mam tylko nadzieje, ze Neymar sie nie wkurza ze ma problem(?) ze strzelaniem bramek, a nagle wchodzi Arda i od razu sie na liste strzelców wpisuje :D.
1
Info z rl.pl. Brak Varane dziwi. Chyba odpuszczają po raz kolejny potrójną korone :D
0
Uwaga, kadra realu na mecz jutrzejszy :D
Kadra na Celtę:
Bramkarze: Navas, Casilla i Yáñez
Obrońcy: Ramos, Nacho, Coentrão, Danilo i Achraf
Pomocnicy: Kroos, Casemiro, Kovačić, Asensio, Isco i Enzo
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Lucas, Mariano oraz Morata.
Nieobecni:
Decyzją trenera: Varane
Kontuzjowani: Carvajal, Marcelo, Pepe i Bale
Urazy/przeciążenia: Modrić i James
Niezarejestrowani: Lucas Silva.
0
ja uważam, ze trenerzy byli źle dobierani(moyes i van gaal) + koniec pewnej ery piłkarzy. Brakowało typowego lidera(po czesci Zlatan jest nim na boisku a Murzyncho poza). Ja lubilem unajted oglądać, licze, ze wraz z Milanem wrócą do Europy :)
0
gratulacje za zdobycie tyly trofeów, ale za zniszczenie unajted to nie widziałem innej opcji :)
0
ok dzięki za info.
PS. ze kogos interesuja takie statystyki :D
0
Bramka Ardy Turana na 4:0 była golem numer 500 w tym sezonie La Ligi.
Chyba 50? :)
0
moze juz było, ale czy mozna gdzies obejrzec losowanie PK w tv?
1
ale trafiles/trafilas(avatar jest mylący :D)!
Gratuluje!!! :)
2
Paco poza asysta niestety znowu niewidoczny. Żałuje, ze Vidal nie dostawał tyle szans co Paco. No ale młody zawodnik, dajmy mu troche czasu. Co do reszty zawodników, tak jak przewidywałem, Gomes o wiele lepiej radzi sobie jako ŚPD niz jako ŚP, bardzo przypominał Sergio. Denis Suarez pięknie sobie poczynał z zawodnikami, wbiegał 1 na 1, kiwał, kombinował, ogolnie in plus. Messi, Arda, Iniesta to klasa sama sobie wczoraj. Digne o wiele słabiej rozumie się z Ardą niz z Neymarem, ale nie popełniał jakiś błedów, jednak przez ustawienie Ardy rzadziej włączał się do akcji na skrzydle. Umtiti i Marszczyrano bardzo spokojnie( w ogole zauwazam ze Umtiti wygrywa prawie każdą główkę). Oboje wiele przechwytów, brak ryzykownych zagran(moze procz sytuacji w polu karnym). Vidal równiez swietnie, naprawde go lubię. Rafinia pod koniec napedzał kontry, ale reszta pod koniec grała ocięzale juz i nie forsowali specjalnie tempa. Takie moje zdanie
Ogolnie uwazam, ze Barca bardzo ładnie wczoraj zagrała. Zagoscił spokoj w druzynie którego nie było podczas meczu z Sociedad, a dopiero pojawiał sie w meczu z Realem. Klepka na jedno podanie, wiekszosc celna, rekord podan. Borussia moze nie zagrała na miare swoich mozliwosci(patrz pierwszy mecz grupowy z nimi) ale to Barca po prostu zagrała zajebiscie. Odzyskałem spokój wcozraj :)
0
gdzies mozna online obejrzec?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
bulszit, Eminem ma drugi kanał oficjalny i tutaj video sprzed miesiaca:
Prosze najpierw sprawdzic info zanim piszesz posty
0
było juz 10 razy tutaj
0
musisz sie nauczyć rozdzielać to kim ktoś jest w filmach(muzyce czy czymkolwek innym) a jaki w życiu prywatnym. Proste jak 2+2
0
http://www.fullmatchesandshows.com/2016/10/19/barcelona-vs-manchester-city-highlights-full-match/
Prosze bardzo :)
0
sarkazm 10/10 :D
8
po jakim zagraniu Francuzow????
0
ja bym jednak uwazał, legia moze zaskoczyc, szanse 50:50 :D
1
daj linka please
0
Nie chce tutaj głupich pytan zadawac ale czy losowanie LM mozna zobaczyc gdzies online? jezeli tak ma ktos link?
0
podrzucisz link?
0
Ktoś ma link do bramek z tego meczu? Przez te jeb*** olimpijskie zakazy nigdzie nie mogę znaleźć w dobrej jakości
0
i co, myslisz ze Bakambu do Barcy przyjdzie? :D
ps. skad info?
1
gdzie ty wyczytałeś, że nie bedzie?
0
Wszystko tu jest, dziękujemy królu. Obyś grał z nami jeszcze długo!
1
Chyba oglądałeś inny mecz. Włosi zagrali piękną piłkę, od początku grali swoje, gdyby nie Courtois byłoby z 3:0 lub 4:0. Pod koniec meczu gdy Belgia sie otworzyła i rozpaczliwie próbowała coś ugrać, dobili ich jedną kontrą. Póki co Włosi to najlepsza reprezentacja, która zaprezentowała się na Euro. Licze na nich, że dalej będą tak grali
2
Busi do 2023, odstepne 200mln!
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/noticia/acord-dampliacio-de-contracte-amb-sergio-busquets
1
jak na swój wiek jest naprawdę dobry, spokojnie może pograć u nas 2-3 sezony, ale trzeba powoli wprowadzac Ter Stegena