Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu pytam z ciekawosci, bo gdzies mi umknela ta informacja :)
Dzieki bardzo
0
Lukaku nie zagra dzis? Co sie stalo
0
@Cochise rozumiem złość ludzi na polityków, ale nigdy nie zrozumiem jak można nie chodzić na wybory i tym się szczycić. Ludzie umierali w męczarniach, żeby ten kraj był wolny i demokratyczny a komuś nie chce się przejść 500m w niedziele do najbliższego punktu bo jest obrażony na świat.
0
@dawka86 Wszyscy, którzy widzieli ten mecz jak również ci ktorzy korzystaja z internetu, wiedzieli o tym co zrobił Ter Stegen.
https://i.imgflip.com/1klhm5.jpg
5
@Zip nie zamykaj oczu, film ultra cienki.
zart w sumie mnie nie smieszy.
pozdro
0
@MaziFCB zamawiałem stacjonarke od nich i bez problemu, z x-koma słuzbowe lapki i tez bez problemu.
0
@ranger3120 i morele i x-kom to potegi i marki. Pewniaki jezeli chodzi o sprzet.
0
@DonMatteo901
ansu widać, ze nie ma problemu ze strona, ale Griz chyba lepiej po lewej stronie sie czuje. Licze wiec na takie ustawienie, Griz/Suarez/Ansu
1
@Phatro zgadzam sie z Phatro. Ja po długim namyslę zagłosowałem na Maradone, ponieważ bardziej pasuje na ŚPO niż Iniesta. Chociaż oboje byli głownymi architektami trofeów w swoich druzynach/reprezentacjach
0
@kenneth99 czego nie rozumiesz?
0
@Danny Gaucho jeszcze raz zobacze "reszta to juz historia" to zwariuje...
0
@ForcaMilosz Chłopczyku po pierwsze to ty popełniles bład, ja co najwyzej popełniłem literówke i to przy nazwisku. Niestety przekrecenie nazwiska to nie bład ortograficzny, wiec juz Twój pierwszy komentarz zawierał błąd logiczny. Po drugie przyznałem sie do literówki już w drugiej wiadomości, nawet wręczyłem Tobie medal. Więc nawet nie czytasz ze zrozumieniem. Po trzecie nie dość, że uzywasz "xD" to jeszcze zaczynasz zdanie od "i", więc tutaj skończymy dyskusje. Od nauki takich podstaw są Twoi nauczyciele w gimnazjum/liceum oraz rodzicę. Pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia
0
@ForcaMilosz na przyszłosc, jak uzywasz "xD" w zdaniu, to musisz wiedzieć, że nikt nie bedzie Cie brał na poważnie.
0
@ForcaMilosz no właśnie wyszła Twoja niewiedza bo mylisz pojęcia. Czyli odznaka pasuje. Pozdro
0
@krzychu1526 Krzysiu, patrzysz na półamatora, który odcina kupony na swoich kleskach. Jezeli chcesz obejrzec prawdziwe walki to polecam np jutrzejsza gale ufc. Idąc na B-klase nikt nie oczekuje, że zobaczy Messiego i nawet prostą murawę, która by nie groziła pokreconymi kostkami :). Szersze spojrzenie na temat, mniej hejtu, szczegolnie przed weekendem
10
@krzychu1526 nie zebym sie nie zgadzał co do samej osoby Najmana, ale jak widac ma tylko jedną zalożona rekawice i widac ze trenuje prawy sierpowy. Nie czepiałbym sie specjalnie. Wiadome jest, że Najman w parterze to cienias, wiec liczy pewnie, że trafi raz bonusa i bedzie po sprawie. Pozdrawiam serdecznie
PS. Jak dodajesz XD na koncu zdania, to tez mało powaznie wygladasz
0
@ForcaMilosz gdzie tu niby bład ortograficzny?
0
@ForcaMilosz łał, złapałeś moja literówke. Masz nagrodę:
https://pbs.twimg.com/profile_images/870744088286461952/2jCbbmzN_400x400.jpg
1
Pewnie wygraja: Allison, Trent, Van Dijk, de Light, Alba, de Jong, Hazard, Pogba(choc moim zdaniem B.Silva), Messi, Ronaldo i ostatniego nie wiem. Za bardzo sie nikt nie wyroznil. Mbappe?
0
@sebasek99
https://thumbs.gfycat.com/HoarseSlowGadwall-size_restricted.gif
0
@MarioVeB! ta i Milik ktorego nie ma na zgrupowaniu.
KIBIC
6
@Eto'o9 R10 Przecież to jakiś troll. Ja jestem bardzo za tym, żeby osoby, które swoje dzieci umyślnie narażają na niebezpieczeństwo, w razie komplikacji pokrywały leczenie z własnej kieszeni, a za ewentualną śmierć nieszczepionego dziecka odpowiadały przed sądem za umyślne spowodowanie śmierci.
3
@mandigal
Jak czytam Wasze komentarze to zastanawiam się czy przypadkiem nie ogladaliscie serialu po łebkach z telefonem w rece. Przeciez tam wszystko gra.
Bez sensu jest porównywać 1 i 2 sezon, pierwszy to teoria, drugi to praktyka i wykorzystanie zdobytego już doswiadczenia.
Wątek miłosny Dr. Carr-przecież spotykali się z mordercami homoseksualistami i sprawdzali czy to może miec podłoże. Jeden z morderców opowiadał jak to jest zdominować partnera i przekraczac granice. Dla kontrastu jest scena jak Dr.Carr "żegna" się w bardzo oschły sposob ze swoja kochanka w drzwiach bloku i każe jej spier*****. Te scene mozna rozumiec w dwojnasób. Można zdominować kogoś rownież psychycznie, nie tylko fizycznie, oraz to jakie piętno zostawiło na Dr.Carr rozmowy z mordercami.
Wątek rodziny Billa jest też na swój sposob genialny. Gdy Bill dyskutuje z żona czy to ich wina, że ich syn jest taki, czy oni go popsuli. Jezeli okazałoby się, że to jego natura, to znaczy, że Billa umiejetności zawiodły w jego wlasnym domu. Jeżeli to ich wina, to oznacza, ze byli złymi rodzicami. I tak źle i tak niedobrze.
Co do ataków paniki-myśle, ze to podłoże pod 3 sezon, ale moge sie mylic
0
@SuperPatsonFCB z ciekawosci gdzie kupujesz?
0
@culesjasiules idz tam kontkuj gdzie indziej. Takie kaleczenie języka jest straszne
0
@Odesseiron jest w ogole cos takiego jak amazon dla polski? z napisami etc? Czekam na ten serial mocno
0
@culesjasiules w jakiej pracy, w zakładzie penitencjarnym?
0
@culesjasiules u Was to znaczy gdzie? Na wsi? W podstawówce?
1
@joloskyy uwielbiam jak ktoś chce być glupiomadry w internecie i znajdzie się ktoś kto się faktycznie na tym zna i go zgasi :D
0
@azysko nie widzialem tej sytuacji a chetnie zobacze