Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@kodi77 Audi tylko i wyłącznie
0
Kiedy konferencja prasowa Kounde?
18
Dać mu szansę przez sezon/dwa.
4
@Suzu to jest klub, który ledwo się utrzymał w PL. Pod koniec odpalili dzięki kilku solidnym wzmocnieniom. Teraz powinni to kontynuować i walczyć o środek tabelki. To coraz bardziej będzie zachęcać lepszych zawodników. Takich rzeczy nie robi się z sezonu na sezon tylko kilka lat pracy
1
@Veysel nikogo nie obchodzi numer na koszulce w meczu pokazowym bo nie rzutuje to na normalny sezon
2
@krzywy zidane ? Guardiola ?
1
@Isso89 zapomniałem w sumie, widze, że jest pakiet za 10 zł na tydzień, chyba wezmę
0
Można gdzieś wykupić dostęp online do polsat sport żeby obejrzeć mecz? Najlepiej jakiś krótki okres, 24h, 3 dni, tydzień.
0
@Mixtape ale co tu się degrengolada dzieje na la rambli to szok
5
Piękna sprawa, piękny dzień! Powodzenia Robert!
0
@Firestone Firestone jak zwykle z błędnym rozumieniem rigczu.
2
@Zbyszard oezuuu, mega mnie to irytuje
10
Wszystko pięknie, ale jak zaczną w Hiszpanii mówić Lewa a nie Lewy to jadę ich dojechać do spodu
0
@juliacicha można gdzieś online zobaczyć?:D
0
@Gwyn ja Ci nic nie zarzucałem, więc niespecjalnie mnie to interesuje. Trzeba bylo podzielić się w kuluarach a nie wbijać na forum i stukać w klawiaturę. Swoja drog, jakie były szanse, że bedac przed obejrzeniem serii negatywnie nastawiony, dasz pozytywna ocenę?
0
@Gwyn ale to ty dzwonisz
4
@Kondziubarca no tak, dziś Jaszczomb i RPP podnoszą stopy procentowe, więc to będzie długi dzień
0
@TR3YWAY No zakażenie w ten sposób jest statystycznie mniej prawdopodobne niż przy klasycznym. Na 100 procent chroni tylko abstynencja
0
@TR3YWAY ewidentnie etap nauki seksualnych w liceum bym pominięty skoro takie pytania zadajesz :)
3
Ale pięknie patrzeć jak ludziom na tej stronie rowy się pocą na wieść, że ich ulubiona druzyna wspiera "tęczową zarazę". Wieczna z Was beka :D
0
@BorzyKrzys Sebastian Alvarez i Ty z chłopkiem pewnie trzymający się za ręce, to musi być piękne!
0
@agaFCB podeslij link
0
@revitaliv nope :).
@Wossi61FCB - dla mnie to jest żenujące.
6
@Sysia11 to polecam spędzić ten czas z rodziną a nie wbijać na la ramble i pisać o śmierci bliskich
0
@!34RC3!_0N4 w sensie jak wychodzi drugą stroną?
0
@Cochise Ok dzięki za opinie
0
@Cochise ok dzięki za informacje
0
@Kozinho. Jak kupisz jakieś chińskie za 700 zł za 4 opony to na pewno. Ja kupiłem Miszeliny za 1400 chyba i mega sobie chwale, też już nie wrócę do jednosezonowych. Na nasz klimat zdały się w Polsce w zimie i wakacje w lipcu we Włoszech.
4
@Rhaan nie wiem w którym równoległym wszechświecie praca 7h godzin dziennie zamiast 8h daje w rozliczeniu tygodniowym róznice 8h.
1
@Homeopata8989 nie przesadzalbym. Czelsi ewidentnie przestrzelilo z tym transferem i wszystkie strony są zainteresowane. Lukaku chce wrócić, inter go chce, a Anglicy pragną przyoszczedzic na jego wypalcie