7

@kodi77 Audi tylko i wyłącznie

0

Kiedy konferencja prasowa Kounde?

18

Dać mu szansę przez sezon/dwa.

4

@Suzu to jest klub, który ledwo się utrzymał w PL. Pod koniec odpalili dzięki kilku solidnym wzmocnieniom. Teraz powinni to kontynuować i walczyć o środek tabelki. To coraz bardziej będzie zachęcać lepszych zawodników. Takich rzeczy nie robi się z sezonu na sezon tylko kilka lat pracy

1

@Veysel nikogo nie obchodzi numer na koszulce w meczu pokazowym bo nie rzutuje to na normalny sezon

2

@krzywy zidane ? Guardiola ?

1

@Isso89 zapomniałem w sumie, widze, że jest pakiet za 10 zł na tydzień, chyba wezmę

0

Można gdzieś wykupić dostęp online do polsat sport żeby obejrzeć mecz? Najlepiej jakiś krótki okres, 24h, 3 dni, tydzień.

0

@Mixtape ale co tu się degrengolada dzieje na la rambli to szok

5

Piękna sprawa, piękny dzień! Powodzenia Robert!

0

@Firestone Firestone jak zwykle z błędnym rozumieniem rigczu.

2

@Zbyszard oezuuu, mega mnie to irytuje

10

Wszystko pięknie, ale jak zaczną w Hiszpanii mówić Lewa a nie Lewy to jadę ich dojechać do spodu

0

@juliacicha można gdzieś online zobaczyć?:D

0

@Gwyn ja Ci nic nie zarzucałem, więc niespecjalnie mnie to interesuje. Trzeba bylo podzielić się w kuluarach a nie wbijać na forum i stukać w klawiaturę. Swoja drog, jakie były szanse, że bedac przed obejrzeniem serii negatywnie nastawiony, dasz pozytywna ocenę?

0

@Gwyn ale to ty dzwonisz

4

@Kondziubarca no tak, dziś Jaszczomb i RPP podnoszą stopy procentowe, więc to będzie długi dzień

0

@TR3YWAY No zakażenie w ten sposób jest statystycznie mniej prawdopodobne niż przy klasycznym. Na 100 procent chroni tylko abstynencja

0

@TR3YWAY ewidentnie etap nauki seksualnych w liceum bym pominięty skoro takie pytania zadajesz :)

3

Ale pięknie patrzeć jak ludziom na tej stronie rowy się pocą na wieść, że ich ulubiona druzyna wspiera "tęczową zarazę". Wieczna z Was beka :D

0

@BorzyKrzys Sebastian Alvarez i Ty z chłopkiem pewnie trzymający się za ręce, to musi być piękne!

0

@agaFCB podeslij link

0

@revitaliv nope :).
@Wossi61FCB - dla mnie to jest żenujące.

6

@Sysia11 to polecam spędzić ten czas z rodziną a nie wbijać na la ramble i pisać o śmierci bliskich

0

@!34RC3!_0N4 w sensie jak wychodzi drugą stroną?

0

@Cochise Ok dzięki za opinie

0

@Cochise ok dzięki za informacje

0

@Kozinho. Jak kupisz jakieś chińskie za 700 zł za 4 opony to na pewno. Ja kupiłem Miszeliny za 1400 chyba i mega sobie chwale, też już nie wrócę do jednosezonowych. Na nasz klimat zdały się w Polsce w zimie i wakacje w lipcu we Włoszech.

4

@Rhaan nie wiem w którym równoległym wszechświecie praca 7h godzin dziennie zamiast 8h daje w rozliczeniu tygodniowym róznice 8h.

1

@Homeopata8989 nie przesadzalbym. Czelsi ewidentnie przestrzelilo z tym transferem i wszystkie strony są zainteresowane. Lukaku chce wrócić, inter go chce, a Anglicy pragną przyoszczedzic na jego wypalcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?