Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NorbiTBOB Chyba najgłupszy post na la ramblii od początku jej istnienia
0
@tristan87 polecam, ułatwia to życie, np. mozna poznac tak trudne słówka jak oksymoron.
9
@tristan87 skończyłem podstawówkę i przeczytałem dzieci z bullerbyn
0
@Ojciec5tkidzieci sympatyczny niemiec to oksymoron
0
@ranger3120
1
@Colon mój pierwszy Idol, pierwsza koszulka z bazaru, od dzieciaka sercem zawsze za Włochami!
0
Czy jest filmik z przemowy Gerarda na boisku po meczu z angielskimi napisami chociaż ?:)
3
@RoberDzik "Swoją drogą dobrze, że Dziambor Sośnierz i Kulesza się od nich odcięli, może będzie na kogo głosować z czystym sumieniem" - hit :D
0
@wasacz przecież to forum Barcelony a nie Igi światek, chyba, ze coś się zmieniło?
0
A pomyśleć ze podobno UTD chciało kiedyś rozbić bank za fatiego i zapłacić 100mln. Teraz może go ktoś za 10 weźmie
1
@HighestInTheRoom za rozmach, za miliony wydane w klipy (świetne one shoty), za zapraszanie legend jak jabbawockeez, dobre zwroty etc. Gość napieprza aż miło :)
1
@HighestInTheRoom J Cole, Kendrick, DaBaby, Pusha T, Nas
3
@HypeR gość był tragiczny, zresztą jak wszyscy Migosi i każdy przedstawiciel mumble rap. Niemniej szkoda chłopa, ale dać się zabić za grę w kości to naprawdę trzeba być troglodytą
0
Xavi zajeżdża tego pedriego, gość ma coraz więcej niecelny podań. Tej chłopak naprawdę potrzebuje odpocząć a nie grać wszystko od deski do deski.
2
@Darszt93 te 93 w Twoim nicku to iloraz inteligencji czy wiek? Bo nie wiem co gorsze. Wrzuciłem dopiero co post, nawet nie zdążyłeś przeczytać a już komentujesz.
Skoro nie rozumiesz czemu słowo dobre jest w cudzysłowie to chyba jednak moje założenie z pierwszego zdania było prawidłowe.
6
Poziom wczorajszego meczu był naprawdę niski, poza Balde i Dembele którym ewidentnie się chciało, oraz Kounde, który jako jedyny chyba wie jak działa obrona to nikogo nie można już wyróżnić. Pedri-to co powtarzam od kilku tygodni, gość jest zajechany jak sandały Mojżesza, nie ma błysku, nie ma tej magii. Jest wypalony psychicznie/fizycznie więc zdecydowanie powinien odpocząć. Nie 30 minut, ale nawet kilka meczy. To jest skarb, który trzeba pielęgnować a nie zajeżdżać.
Na minus:
Busquets- kolejny mecz w którym pokazał, że nie powinien już grać z przeciwnikiem wyżej niż Bilbao czy Villarreal, gość tak odstaje od takiego Kimmicha czy Goretzki. Już nie mówie o fizyczności, ale głównie o przyspieszeniu. Facet jest genialny w tym co robi, ale piłka poszła do przodu i trzeba czegoś więcej.
De Jong- nijaki, po prostu. Kilka zrywów, sporo biegania ale nic poza tym.
Na wielki minus:
Kessie-ciało obce ponownie, nie wiem jaką on miał mieć pozycję. Gość ani w pomocy ani w ataku nie robił żadnej różnicy. Moim zdaniem kompletnie nie pasuje do układanki i powinien zostać sprzedany po tym sezonie, może choć w małym stopniu zrekompensujemy sobie brak awansu do fazy pucharowej LM
No i czas na creme de la creme wczorajszego spotkania czyli nasz zawodnik z fryzurą na czeskiego piłkarza - Pan Bellerin. Zawalił dwie bramki, zero przyspieszenia, robiony był przez Sane i Davisa bez mydła. W ataku w ogóle kompletnie nie rozumie koncepcji PO Barcelony. Można wieszać psy na Roberto za jego wylewy, ale gość przynajmniej wie jak to ma wyglądać. Klątwa nadal trwa i nadal nie mamy kogoś kto w obronie nie będzie tyczką treningową dla przeciwników a i w ataku zrobi róznice.
Niestety, trzeba rozbić bank za kogoś klasowego, innej opcji nie widzę: TAA, Walker, Cancelo, czy nawet Davies.
Raphinia/Fati/Ferran- nawet nie skomentuje, podsumowaniem była ich kontra pod koniec meczu 2 na 2 gdzie i tak nawet nie oddali strzału na bramkę. Panowie mają rolę w następnym Kosmicznym Meczu.
Co do Lewego, robił co mógł ale był dobrze pilnowany i gaszony jak pet przez De Ligta, piłki do niego nie dochodziły, czasami przekombinowywał, a wszystkie strzały były dobrze blokowane. Ale to jest napastnik żyjący z podań lub gry kombinacyjnej. Skoro tego nie ma to on też się nie wykaże.
Co do Xaviego, niestety to są jego braki. Pierwszy mecz z Bayernem i Interem był do wygrania, zabrakło skuteczności i trochę szczęścia oraz to, że sędziowie nam nie sprzyjali. Ok, zdarza się, ale w takim momencie potrzebny jest trener, który da mentalnego kopa tym zawodnikom, zmotywuje ich. Pozostały trzy mecze, można było jeszcze odwrócić sytuację. Niestety tak się nie stało. To jest jego wina.
Nie ma sensu zmieniać trenera, szczególnie legendy klubowej w takim momencie, niemniej, jeżeli na koniec sezonu okaże się, że nie zdobyliśmy trofeum La Ligii czy Ligi Europy (Pucharu króla nie liczę bo to dodatek) to powinien sam odejść.
Poprzedni sezon zrobił co mógł jednak później dostał zawodników, których chciał a to nadal nie działa.
Na koniec zostawię listę meczy z "dobrymi" drużynami w Europie pod wodza Xaviego:
0-3 z Bayernem
1-1 z Napoli
4-2 z Napoli
0-0 z Galatasaray
2-1 z Galatasaray
1-1 z Eintrachtem
2-3 z Eintrachtem
0-2 z Bayernem
0-1 z Interem
3-3 z Interem
0:3 z Bayernem
2 wygrane, 4 remisy i 6 porażek
0
@tomek8756 a to sorry :D
3
@Ghostface totalnie sie zgadzam, strasznie mi obrzydła ta strona. Moderacja nic nie robi, bo gdyby zablokować takie tematy to nie został by tu nikt. Większość tu wchodzi pokłocić się o byle co, gorące dyskusje zazwyczaj to tematy LGBT, Covid etc.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@AmigoBlancos Patrząc na obecny sezon to tylko Vini lepszy od Ansu. Courtua wpuszcza brame za bramą gdzie MATS wrócił do swojej formy i broni najgorsze niemal sytuacje. A Arajuo do topka światowa, obrona, gra głową, szybkość, fizyczność, świetne statystyki jeżeli o nieudane próby dryblingu przeciwko niemu. Dla mnie gość jest kompletny, potrzebuje tylko zdobywać doświadczenie
0
@Roobo ta. Najlepiej remis z pilzno i przegrana z bayernem, za to my musimy oba wygrac
0
Ciekawy skład, jeszcze ciekawsze będzie to jak to będzie wyglądało na boisku, 4-4-2? Czy 4-3-3 i Gavi albo Pedri jako skrzydłowy jak kiedyś Iniesta ?
11
@Transu96 gratulacje, wygrałes order virtuti cebulari
10
@JimMorrisonFCB Ja dałbym pedriemu odpocząc
0
Gdzie można kupić?!?!! :D
1
@Bobo25 Oczywiście, że tak, to jest logo OVO i jak ktoś sledzi Drake'a to wie o co chodzi. Nie bez powodu jest pierwszym artystą z takimi wynikami na Spotify i właśnie dzięki temu dla mnie to jest kozak marketingowy. Zresztą to tak jakbyś się czepiał, że logo nike czy adidasa jest na koszulce :D
3
@Joe_Pesci piękna sprawa, ciekawe czy można gdzieś kupic
3
Ta kolaboracja z Drakiem na el całości, dla mnie sztos przeokrutny i świetny ruch marketingowy. Ciekawe czy można gdzieś kupić taka koszulek, od razu bym brał
0
@Colon ale kartoflisko
1
@Pitinho
Naprawdę nie masz o co się czepiać? Jezu kogo to obchodzi, że nie ma Warszawy na mapie...