Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Traba727 taa zgadzam się, też tego nie kumam, ktoś może miec 100 pkt,2x wiecej od drugiej druzyny i przegra. Nonsens
0
@negreanu krzesła i biurka też sa wykorzystywane w branży IT
0
@negreanu co to ma wspólnego z branża informatyczną?
0
ruszają właśnie finały ALGS w Apexa, ktoś ogląda? :)
4
Proszę bierzcie go, 20 mln jak z niego wyciągniemy to będzie cud. Ferrana też moglibyśmy dać w pakiecie za Rashforda
0
Gramy bardzo nierówno i momentami w fatalnym stylu (klasyczne już atleticowskie 1:0), wiem, że obrona i ter stegen w formie, jednak brak dembele może być decydujący. Dopisuje nam też sporo szczęscia momentami, bo przeciwnicy nie potrafia wykorzystać naszych baboli.
3
@Gomess jakie 30 mln, czekać do konca kontraktu i za rok wziac za darmo
0
@lucca87 mowisz o rotacjach i wstawiasz gaviego do pierwszego składu? :D
0
@Sensible no i super, ze przyznałeś, ze mu zazdrościsz, na tym możemy skończyć mój monolog, bo ciężko nazwać to dyskusja. Pozdrowki
0
@DoktorGrzesiowski nie no zabawny daddys joke, ze szwagrem w białym bezrękawniki po mocnych fullach tez tak żartujecie? Wszyscy wiedza, ze to literówka i chodzi o Christensena.
0
@DoktorGrzesiowski poza tym najwolniejszy ze wszystkich ludzi na boisku. W momencie gdy andres przez kogos został objechany to busi od razu odpuścił pressing bo był zbyt wolny i zostawił mnostwo miejsca. To skończyło się podaniem i strzałem betisu który zablokował Koundé wślizgiem
0
@Sensible ale to nie zmienia sensu dyskusji. Facet odniósł sukces, tak ojciec dał mu pieniądze, ale to jest bez znaczenia. Miał pomysł, który wypalił. To nie sam fakt wyłożenia przez starego pieniędzy był powodem sukcesu. A Twoja pierwsza wiadomość o treści: "Warto dodać, że pieniądze na założenie firmy nie wzięły się z kosmosu- synek bogatego tatusia" tylko pokazuje, że zamiast docenić sukcesu to okazujesz zazdrość i małostkowość czyli to co Polacy uwielbiają najbardziej, obok cebuli. Nie bądź jak inni :)
0
@panczo ale ja nie podważam ryzyka przy inwestycji tylko to, że bogaty z taką samą rozwagą inwestuje własne pieniądze jak biedny pieniądze z banku. Nikt nie chce tracić. Skoro pomysł syna wypalił to znaczy, że miał dobry business plan i trafiony pomysł a nie, że tatuś zaryzykował i magicznie siadło. Negowanie lub podkreślanie, że dostał od starego siano jest infantylne i małostkowe i jak już mówiłem dwukrotnie pokazuje, że pracujesz na etacie a jedyne co inwestujesz to w kryptowaluty.
0
@panczo No to ci tłumacze, że jesteś w błędzie. Żaden bogaty człowiek nie inwestuje pieniędzy z myślą w stylu, że może stracić, bo przecież ma. Także powtórzę, że nie masz pojęcia o inwestowaniu
0
@panczo no tak bo bogaci wyrzucają pieniądze w błoto i w ogóle się tym nie przejmują. Skoro tak myślisz to nie masz pojęcia o inwestowaniu
0
@Sensible i jakie to ma znaczenie skąd wziął pieniądze na biznes?
0
@Firestone ktoś może zweryfikować ?
0
@abram3k sorry, miałem na mysli Twoja mama :*
0
@abram3k niee, od Twojej panny dostałem za darmo :*
0
@abram3k bo masz drewniany PC
1
Ja też bym go brał, gorzej (w domyśle mniej) i tak się nie da grać niż Depay. Lewy skrzydłowy, ograny w lidze, szybki. Nada się
0
@abram3k normalnie działa, nie kręć afery
0
@Mow_mi_Douglas co na to @Sulimo ?
0
@FcPortoFan1999 Nie no super, że dałeś znać, dzięki za info.
1
@Bruttal nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak to co napisałeś jest dla wielu niezrozumiałe. Co to jest szelka i co do tego ma Twoja praca z laptopa? Jakbyś pracował używając komputera stacjonarnego to byś nie słyszał? Co to są uprawnienia na "lepsze" piro?
1
@NaFazieHitman z każdą kryptowalutą jest smród bo to jest jeden wielki scam. Szkoda, że Barcelona w to idzie, jest wielu innych bezpieczniejszych (wizerunkowo i finansowo) gałęzi gospodarki z którymi można współpracować.
0
@Essos żart powtarzany milion raz, z czego post pod postem to nie jest marudzenie, tylko stwierdzenie faktu
2
Kolego jeden z drugim, jak myslisz, ze napiszesz zart o tym "kim" gra Korea w obronie, to wybacz ale jest to żenujący poziom humoru i już dawno nieśmieszny :)
0
@NorbiTBOB Chyba najgłupszy post na la ramblii od początku jej istnienia