Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foxer o stary, będzie robione. Dzięki!
ps. ile taki napar może stać w butelce?
0
Szkoda tych dwóch goli w derbach, bo w zasięgu był (i może jeszcze jest) rekord Petra Czecha i 15 goli o ile sie nie mylę
1
jako, że nie pijam w ogóle kawy, od dłuższego czasu bawię się yerbą. Pokochałem yerbaty z żabki (https://sklep.onlemon.pl/product-pol-17-Lemoniada-herbaciana-Yerbata-ON-Lemon-0-33l.html).
Niestety jest to droga opcja i chciałbym takie mrożone robić w domu. Ma ktoś sprawdzony przepis, nie ciągłe zalewanie matero tylko przygotowanie większego dzbanka i trzymanie go w lodówce?
Dodatkowo poleci ktoś jakieś sprawdzone terere i właśnie przepis na coś takiego? Lub proporcje ile gramów yerby/l żeby było smaczne i wystarczająco kofeiny?
Dzięki!
0
@VandaI bzdury wygadujesz, jakoś Atletico, BVB, City, Liverpool (mógłbym tak dalej) grają o wiele lepiej po mistrzostwach.
To nie jest marudzenie, tylko stwierdzenie faktu, cieszę się z mistrzostwa i napisałem to w pierwszym zdaniu, niemniej jestem świadom, że to La Liga była fatalna a nie my byliśmy w formie. Gdyby te kilka meczów "na granicy" potoczyło się inaczej, to drżelibyśmy o tego mistrza do ostatniej kolejki.
1
Choc cieszy bardzo tytuł po latach posuchy to trzeba realnie stwierdzić, ze to najgorszy mistrz od lat. Jeszcze te 11 meczów na 1:0, niektóre wymęczone w bólach. Tam samo jak krytykowałem takiego mistrza Atletico tak samo nie podoba mi się to w Barcelonie. Licze, ze może zbuduje to trochę młodych zawodników a Xavi wyciągnie wnioski.
0
Jest gdzieś filmik z tym typem i kamera?
0
@Janas11224 jest już na Eleven na fb
0
Nikt mu nie odbierze tego co zrobił dla klubu, jakim był zawodnikiem i ile dzięki niemu trofeów zdobyliśmy. Legenda i tak trzeba go żegnać. Niemniej, styl gry od tiki taki do teraz ewoluował, stał się bardziej fizyczny oraz bardziej intensywny i niestety rola Busiego zmalała a wielu meczach (szczególnie tych na najwyższym poziomie) widać było jak odstaje i jak mu odjeżdzają zawodnicy. Moim zdaniem decyzja i tak za późno o jakies 2-3 lata.
0
ależ cieszy to wycie polskich kibiców realu o tę piłke, która wyszła na aut. Nawet nie chce wracac do ich historii z Bayernem kilka lat wstecz, ale obecna liga mistzów i mecz nasz z Bayernem gdzie nie przyznane karne ewidentne. Wystarczy sobie wejsc w komentarze po tym meczu i zobaczyc jakie wtedy były zdania na ten temat :)
0
@Rewolucja123 kogo to obchodzi w sumie?
0
@Rewolucja123 kogo to obchodzi
7
Szancuje, ze AV ma takie aspiracje i jest dobrze prowadzonym klubem. Są plusy i minusy odejścia Alemanego, niemniej zycze mu wszystkiego dobrego i oby odkupił od nas Ferrana ;)
0
Messi z przeprosinami na IG, ktoś może przetłumaczyć całość?
1
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid słyszałem, jak skandowałeś coś w stylu: żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna, raz chłopaczek
2
@IronSanHybrid ta na bank znalazłeś przypadkiem. Pewnie sie brandzlujesz pod ten content
0
Ile najmniej goli w sezonie stracił jakiś zespół? Mamy jeszcze szanse na coś takiego?
3
Dobra Ansu, kupuje bilet do Barcelony i sam cię spakuje. Cisną się epitety na usta jakim jesteś Janem do kwadratu.
0
Denzel jak zwykle świetna taktyka, wrzutka, wrzutka i jeszcze wrzutka. #xaviout
0
Dzisiaj Denzel pewnie zaskoczy i będzie ta sama padaka grana co zywkle
0
@Szklaner to po ch** go powoływać? Jasne, jest młody ale było kilku takich co wystrzelili w młodym wieku. Trzeba próbować
0
@Nieznajomy Barcelona to nie Malaga ani Valencia. Byle kto tego klubu nie kupi, bo potrzeba miliardów na taki zakup. Do tego nie trzeba sprzedawać pierwszemu lepszemu z odpowiednią kasą tylko takiemu, który ma realistyczny plan sportowy i instytucjonalny.
4
i to jest właśnie Xavi, liga praktycznie rozstrzygnieta, ewidentnie niektórzy zawodnicy pierwszego składu nie dojezdzaja, to ani nie da szansy torre, ani yamalowi. Ciagle te same schematy, zero próby zaskoczenia
0
co to za socios co nie przychodzą na głosowanie a nawet nie chce im się decydować online? Co to za socios co nie chodzą na mecze? Dla mnie jest to przestarzały format i można klub sprzedać inwestorowi za ogrome pieniadze tak jak się to robi np. w Anglii, Włoszech. W momencie gdy właściciel będzie zarządzać klubem jak firmą (bo ma na tym zarobić) to będzie to miało sens.
1
@Coutinho007 dokładnie, skonczyłby tak samo jak raphinia, ansu czy ferran
3
Co tam Denzel? Co wczoraj nie zagrało? Za krótkie boisko? Pozna pora? Księżyc za bardzo świecił naszym w twarz? Wstyd z taka grą, to, ze zdobędziemy to mistrzostwo to jedno ale to będzie najgorszy mistrz od lat. #denzelout
2
#denzelout i tyle w temacie
0
Denzel odzyskał podstawowych zawodników i dalej lipa jest grana. Czas iść spać bo aż przykro się to ogląda. Te same schematy po raz setny
0
Postawic możemy w gablocie obok Pucharu Gampera
0
@FcPortoFan1999 who The hell cares, chłopie, Barca gra a ty wrzucasz jakies śmieci