1

Fatalne dziś decyzje Xaviego. Dembele już nie powinien wrócić na drugą połowę, za to Raphinia grający nie na swojej nominalnej pozycji schodzi. Alonso solidne, ale potrzeba było szybkości, dosyć późne wpuszczenie Balde. Roberto niewidoczny na PO

1

@Michal1975 nie da się pikować w górę, więc Twoje zdanie nie ma sensu

4

@Nazio87 musisz znaleźć sobie 10 kolegów, wyjść na dwór i pograc

2

@Image słaba odpornosc, musisz nad tym popracować.

0

jaki jest rekord ligi?

0

@PatrychoO poproszę jeszcze dodać ile minut grali każdy z nich i jaki g/a per min wychodzi

0

@ArterkHD nope,

0

@macio_944 a gdzie wywiady z ludźmi którzy byli wykorzystywani przez firme podczas produkcji Cyberpunka za najniższe pieniadze byle dostarczyć terminy a jak protestowali to byli zwalniani?

2

@Barca1922 skoro widzisz korelację miedzy fascynacja seksualna a inteligencja to sam reprezentujesz niski poziom intelektualny i brak podstawowej wiedzy

1

@JimMorrisonFCB no to jest różnica, jakoś 1000x większa :)

0

@draxidox ale przecież oni nie mobiluzują 300kk ludzi, to o co chodzi?

0

@pacior95 przecież to jest za ostatnie 10 lat wiec jaki wpływ mają przez Ciebie wymienieni zawodnicy skoro od dawna byli w kadrze ???????

1

@ArterkHD nie, dzięki

0

@PIWOSZ89 nie interesuj się

3

@PIWOSZ89 Spoko pomysł, pewnie pokażą się z lepszej strony niż My

1

@kakusus ile razy jeszcze wrzucisz ten sam komentarz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gall Zgadzam się, można hejtować Mbappe za to co robi w PSG, ale tutaj go popieram. Jeżeli Ronaldo nie chciał reklamować piwa na konferencjach, bo jest niezdrowe, tak samo Mbappe ma prawo odmówić udziału w sesji dla jakiegoś produktu jeżeli się z nim nie utożsamia. Nigdzie nie jest napisane, że granie dla reprezentacji=robienie wszystkiego dla sponsorów. To ma być przywilej a nie przymus

0

@masq Czy trzeba obejrzeć Bobba Fettę i Obi Wana? Obejrzałem póki co tylko 2x Mandaloriany

0

@Barca1922 ale wiesz, że mineło dopiero raptem kilka meczy? Wróć z tym komentarzem na koniec sezonu

0

@Janas11224 myślałem, że były jakieś materiały

0

@Janas11224 masz jakieś linki? Podeślij na priv

0

@Janas11224 o kim mówisz?

0

@kuz o czym mówisz?

0

@Ali3231 przy pierwszym golu pilka przeszła przez pedrirgo więc jak iuz to dwie

1

@Emhyr chyba nie srałeś

5

@Kgorecki2500 Ciekawe ile Konfederacja dostała z tego tortu.

5

@AmigoBlancos fejk, już zdementowane

0

@AmigoBlancos co za strona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?