Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo witam
2
@MatBac1991 ostatnio Gavi nie za wiele daje, ja bym dał mu odpocząć i de jong albo kessie
0
@AV0CAD0 ale przecież te setki czy tysiące ludzi to tureckie fajkowych konta.
0
@Mistrzu888 ale ja nie wspomniałem nic o IMDB. Czy ktoś tutaj czyta że zrozumieniem ?
0
@AV0CAD0 czy ty w ogóle przeczytałeś moja wypowiedź? Ja piszę o ocenach ekspertów a nie jakiś trolli internetowych co wciskają 1 przed premierą. Powiedziałem też, że wyniki odpowiednio 84 i 71 na 100 możliwych co moim zdaniem jest dobrym wynikiem.
1
Podobno jeden użytkownik (sami wiecie ktory) pozakładał setki fajkowych kont na portalach i fikcyjnie zaniża ocene serialu Tolkienowskiego. Na szczęście rotten tomatoes i metacritic nie zawodzi i tam widać jak serial jest dobrze oceniany przez prawdziwych ekspertów! Odpowiednio 84 i 71 pkt, myślę, że to solidny wynik!
0
@P33ck moja dziewczyna się ze mnie smieje, gdy na pytanie co dziś robię odpowiadam, że sportowa sobota przed TV i właśnie taki rozkład jazdy jaki wspomniałeś:D
5
@Lola120 Siema, z tej strony Auba, specjalnie założyłem konto na fcbarca.com żeby Ci podziekować za te propsy!
0
@brzucho o którą grafikę chodzi ?
0
Jezu jak ja się nie mogę doczekać tego Władcy Pierścieni od Amazona! To będzie epickie! Tyle kasy włożone, to musi się udać!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Pawel13sz
0
@kondzix2115 było podane wcześniej, 84k
0
Ile ludzi na stadionie ?
0
@Criss18Barca w sumie żadna szkoda
2
@cold_play to że to wysoko przetworzone jedzenie. Nie jest robione na świeżo i na pewno jest gorszej jakości niż robiony w domu. Niemniej, jeżeli ktoś ma zbilansowana dietę, na co dzień je zdrowo to burger w macu od święta nie jest niczym złym:)
0
Komentarz usunięty
3
@Kgorecki2500 Pan Precel zawsze na propsie, ale trzeba było wziąc salami hot
2
@Sulimo jedynym jadącym na tym forum jesteś Ty, skrzeczysz codziennie o ten serial a jeszcze nie wyszedł. Daj obejrzeć, wyrobić sobie opinie i wtedy pogadamy. Póki co męczysz jak kamień w bucie
0
@klopx pokaz bo nie widzialem
1
@TheNekro94 może łatwiej do niego napisać na priv ?
0
Abstrahując od tego o co mecz, ale dawno czegoś takiego obsranego nie widziałem. Nikomu się tutaj nie chce grać ani biegac
2
@SuperPatsonFCB A co, ma po tygodniu nawijać jak Vargas czy Cervantes?
0
@Mixtape nie kłam, mecz leci na eleven1
0
jutrzejszy mecz leci przypadkiem gdzieś w TV?
0
Lewy ma te asystę czy nie ?
1
@AllBundy 23 znakiznakiznaki
0
@Deviler walka o 22
3
@Pawel13sz cavani