0

@Sulimo witam

2

@MatBac1991 ostatnio Gavi nie za wiele daje, ja bym dał mu odpocząć i de jong albo kessie

0

@AV0CAD0 ale przecież te setki czy tysiące ludzi to tureckie fajkowych konta.

0

@Mistrzu888 ale ja nie wspomniałem nic o IMDB. Czy ktoś tutaj czyta że zrozumieniem ?

0

@AV0CAD0 czy ty w ogóle przeczytałeś moja wypowiedź? Ja piszę o ocenach ekspertów a nie jakiś trolli internetowych co wciskają 1 przed premierą. Powiedziałem też, że wyniki odpowiednio 84 i 71 na 100 możliwych co moim zdaniem jest dobrym wynikiem.

1

Podobno jeden użytkownik (sami wiecie ktory) pozakładał setki fajkowych kont na portalach i fikcyjnie zaniża ocene serialu Tolkienowskiego. Na szczęście rotten tomatoes i metacritic nie zawodzi i tam widać jak serial jest dobrze oceniany przez prawdziwych ekspertów! Odpowiednio 84 i 71 pkt, myślę, że to solidny wynik!

0

@P33ck moja dziewczyna się ze mnie smieje, gdy na pytanie co dziś robię odpowiadam, że sportowa sobota przed TV i właśnie taki rozkład jazdy jaki wspomniałeś:D

5

@Lola120 Siema, z tej strony Auba, specjalnie założyłem konto na fcbarca.com żeby Ci podziekować za te propsy!

0

@brzucho o którą grafikę chodzi ?

0

Jezu jak ja się nie mogę doczekać tego Władcy Pierścieni od Amazona! To będzie epickie! Tyle kasy włożone, to musi się udać!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

@kondzix2115 było podane wcześniej, 84k

0

Ile ludzi na stadionie ?

0

@Criss18Barca w sumie żadna szkoda

2

@cold_play to że to wysoko przetworzone jedzenie. Nie jest robione na świeżo i na pewno jest gorszej jakości niż robiony w domu. Niemniej, jeżeli ktoś ma zbilansowana dietę, na co dzień je zdrowo to burger w macu od święta nie jest niczym złym:)

0

Komentarz usunięty

3

@Kgorecki2500 Pan Precel zawsze na propsie, ale trzeba było wziąc salami hot

2

@Sulimo jedynym jadącym na tym forum jesteś Ty, skrzeczysz codziennie o ten serial a jeszcze nie wyszedł. Daj obejrzeć, wyrobić sobie opinie i wtedy pogadamy. Póki co męczysz jak kamień w bucie

0

@klopx pokaz bo nie widzialem

1

@TheNekro94 może łatwiej do niego napisać na priv ?

0

Abstrahując od tego o co mecz, ale dawno czegoś takiego obsranego nie widziałem. Nikomu się tutaj nie chce grać ani biegac

2

@SuperPatsonFCB A co, ma po tygodniu nawijać jak Vargas czy Cervantes?

0

@Mixtape nie kłam, mecz leci na eleven1

0

jutrzejszy mecz leci przypadkiem gdzieś w TV?

0

Lewy ma te asystę czy nie ?

1

@AllBundy 23 znakiznakiznaki

0

@Deviler walka o 22

3

@Pawel13sz cavani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?