1

@Homeopata8989 nie przesadzalbym. Czelsi ewidentnie przestrzelilo z tym transferem i wszystkie strony są zainteresowane. Lukaku chce wrócić, inter go chce, a Anglicy pragną przyoszczedzic na jego wypalcie

12

@AmigoBlancos ale to ty dzwonisz

1

@Przemas8411 @MrCental - Lewandowski ma rok kontraktu, do końca tego sezonu nie było od niego żadnej otwartej deklaracji, że chce odejść. Wcześniej Bayern próbował ściągnąć w jego miejse Hallanda i od tego uzależnił pewnie przedłużenie umowy z Lewym. To jest brak szacunku do gościa, który przez 8 lat był przykładem profesjonalizmu i oddania. Nie dziwie się, że chce odejść i mówi o tym otwarcie, skoro Bayern grał w jakieś gierki.
Po drugiej stronie masz Dembele który przez 4 lata swojego kontraktu był totalnym przeciwieństwiem Lewego, nie dał żadnych liczb, ciągłe kontuzje, spóźnienia oraz brak profesjonalizmu. Niemniej ostatni rok wpłynął na percepcję Dembele jako zawodnika, pod Xavim odżył i mógł dostać drugą szansę.
Ludzie krytykują Dembele, bo to on gra z Barceloną a nie odwrotnie. Klub ma problemy, ale otwarcie powiedział, że chce zatrzymać Dembele. On za to rozmawia tylko przez swojego pazernego agenta. Jak dla Was te sytuacje są podobne to proponuje wrócić do podstawówki i odrobić lekcję na przyrę.

7

@MrCental przecież to są dwie zupełnie różne sytuacje

0

@Sulimo czytałem ksiązke, nie obchodzi mnie kolor skóry czy dylatacje czasu, chce zobaczyć rozmach i emocje jak przy WP. Czy kobiety miały role, czy nie, czy ktoś się pojawił za szybko/za późno, I DON'T CARE!

3

@Rust_Cohle nie zrobię tego, nie będziesz mi rozkazywac

2

@Kurkmen Akurat zakaz wjazdu zdezelowanym autom jest na propsie. I tak, trzeba być eko

0

@Criss18Barca nie mam telewizora

0

link do wlochy argentyna na priv please?

9

@Hazok87 na pewno się mylisz jak w przypadku morze i może

0

@lucca87 to jest forum klubu fc barcelona a nie piłki nożnej in general, a właśnie wrzucanie nowych postów by zwiększyć zasięgi i ewentualne dyskusje jest zaśmiecaniem.

1

@lucca87 będziesz w każdym oddzielnym poście wrzucać statystyki z neta?

2

Nie chce się rozpisywać o poszczególnych zawodnikach, ale Jezu, ten mecz jest tak nudny jak flaki z olejem. Juz wiadomo, ze to zmarnowane 90 minut...

0

@Momals11 ruski trollu, nie musiałeś się przelogowywac.

0

@ElTomas Dobra weź przestań narzekać i wszędzie szukać spisku rosyjski trollu

1

@Kgorecki2500 żaden nowy, dwa dni temu wrzucony

2

Nico kolejny słaby mecz, nie rozumiem co my w nim widzimy

2

@daniel32778 Ale to ty dzwonisz

0

@Emhyr KMŚ jest rozgrywane już w kolejnym sezonie, więc nie będzie się wliczać

0

@Emhyr warto pamiętać, że Salah ma szanse na poczwórną koronę, więc przy ewentualnych trofeach mimo mniejszej ilości bramek będzie liderem

0

@endriuuu2 świetna wiadomość, dzięki.

20

Może redakcja uaktualni listę kontuzjowanych i daty powrotów? Od dawna sekcja nie tykana, Dembele gra a nadal tam wisi :D

3

@Criss18Barca No skoro tak wyczytałeś to chyba tak jest, nie ?

0

ilu jest wszystkich socios compromisarios? Jaki to procent?

12

Ciągle to powtarzam, wicemistrzostwo + liga europy to przy obecnej formie obowiązek. Później superpuchar europy i zaczynamy nowy sezon z kozackimi nastrojami :)

2

@Hubsao Jego żona choruje na łysienie plackowate od jakiegoś czasu, przez co ma krótkie włosy. Chris Rock zażartował, że widziałby ją w drugiej części G I Jane ( film z Demi Moore) gdzie główna postać też jest bardzo krótka ścięta-na rekruta jak to się mówi. Stąd reakcja Willa

0

@Kgorecki2500 źródło?

1

Powrót do klubu tylko jako działacz, nie jako piłkarz. Każdy kibic Barcelony będzie mu dozgonnie wdzięczny za wkład w te wszystkie lata, niemniej, jak wielokrotnie tu padało, drużyna w końcu zaczęła grać jak zespół, a nie by klepać piłkę a później oddać ją pod polem karnym do Messiego by ten coś wyczarował.

2

@GeneralXavi atmosferic

0

@luccatoni7


slynny Chuck Testa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?