Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise nie tylko ego większe także tego
3
@darek60 Denerwuje mnie po prostu nadmierna egzaltacja na forum dotyczącym piłki nożnej. Nie wiem co się dzieje z tą generacją apek, ale ostatnia tendencja jest przerażająca. Jedenemu dziadek umiera - wbija na forum fcbarca, drugiemu choruje żona, wbija na forum fcbarca, trzeci ma poród, wbija na fcbarca. Zdecydowanie lepiej ten czas poświęcić rodzinie, z nimi to omawiać i im poświęcić czas niż pisać posty. Dla mnie takie postowanie jest równoznaczne z ludźmi żyjącymi w social mediach i opisującymi wszystko ze swojego życia aby ludzie dali lajka czy w tym przypadku herb :). Liczę, że w końcu moderatorzy tej strony pójdą po rozum do głowy i uaktualnią regulamin aby kasować takie posty.
0
@kaktus weź się nie pogrążaj takimi bzudarmi kolego i idź coś przeczytać i nie odpisuj już nawet bo nie masz racji kolego
0
@kaktus nie kłam, brak błędu
1
@maciar skoro piszesz tutaj to znaczy, że masz czas, także proszę o poprawność
2
@maciar skurcz się pisze a nie skorcz
0
@Vampir707 wez skasuj ten post bo wstyd robisz
0
@Rust_Cohle napisz do niego na priv, ok?
0
@Commandement zbiera niskie oceny od ludzi piszących właśnie jak ty. Jeszcze nic nie zobaczyli poza trailerem i teksty w stylu: Wydawałoby się, ze materiał źródłowy od Tolkiena jest nie do zepsucia.
0
@Hypnosis1 podeślij też plis
0
@MarcinVeB10 ale wiesz co to ironią? Że w poprzednim sezonie graliśmy takim atakiem, a jutro wyjdzie Dembele, Lewy, Raphinia ? Czy nie skumałeś?:)
9
Ale by się obejrzało taki atak jutro: Jutgla, Luuk, Ez Abde. OH WAIT!
0
@korn234 ok, dzięki za profesjonalną ekspertyzę
0
@Sulimo było już
0
@mati14 nadal tego nie rozumiesz. Czemu Messi i Ronaldo zostali skazani za przekręty podatkowe mimo, że osobiście się tym nie zajmowali tylko ich doradcy? Umowa o której mówisz, nie była nielegalna z winy doradców a z winy Bartomeu. Ale teraz zarzad Barcelony ma teoretycznie argument o rozwiązaniu takich umow.
26
Niech ta szopka w końcu się skończy. Tak jak gdzieś tu padło, może i marzył o grze w barcelonie, może i żyje mu się tu dobrze, ale zarabia krocie w stosunku do tego co daje zespołowi. Skoro chce tu zostać, powinien zgodzić się na znacząca obniżkę. Jeżeli nie, powinien odejść. Nawet nie chodzi o to czy przyjdzie Silvs czy nie, jednak wolę żeby klub stawiał na Gaviego i rotował Pablo Torre, niż żeby De Jong miał przebłyski w co 5tym meczu i był za to ozłacany.
0
@mati14 to tak nie działa. Skoro podpisujesz papier żeby ktoś cie reprezentował, to on działa w Twoim imieniu a nie swoim. Także też jest winny
5
@Sysia11 Termalice Bruk Bek Nieciecza
3
@MesQueUnClub_87 dokladnie. Autor posta ewidentnie nie zna znaczenia słowa hipokryzja
0
@FCB_dimiC dokładnie, co za gluptasek :)
1
@SkilledHydra16 grał na tyle, że zostaje jako zmiennik Lewego a Depay odejdzie. Czego nie rozumiesz?
10
@MesQueUnClub_87 Nie jesteś, tez nie pijam bo śmierdzi i jest niesmaczna
0
@Tasde trafił swój na swego. Do celu "po trupach" :))
1
@Joe_Pesci I jeden i drugi się do tarcia chrzanu nadają. Nie ma to jak nazwać "optymalizacją podatkową" chowaniem żony na polu golfowym.
1
@Medium podbijam, typowe nutki eskowe. Chłam fest
7
@Image Ty masz jakiekolwiek pojęcie jak działa firma? Przecież sprzedajemy część marki, ale nadal będziemy zarabiać pieniądze. Spłacając część kredytów teraz, jesteśmy w stanie oszczędzac więcej w danym okresie. Dla przykładu, masz kredyt na dom 300k, zarabiasz 10 tysięcy miesięcznie. Co miesiąc spłacasz 5k kredytu i 5 tyś ci zostaje. Nagle wygrywasz w totka 100k i splacasz czesc kredytu. Dzięki temu zostaje Ci 200k kredytu i rata miesięczna np. 3k. To powoduje, że co miesiąc oszczędzasz nie 5k a 7k. Dodatkowo, to co właśnie robi klub to zachęca potencjalnych nowych inwestorów, ponieważ klub zmniejsza swoje zadłużenie i wygląda atrakcyjniej. Nowi zawodnicy, nowe rynki zbytu, większe zasięgi, sprzedaże koszulek. Częśc z tych pieniędzy ma isc dodatkowo na spłate zadłużenia względem piłkarzy. Trzymając się samego De Jonga, widzę, że też nie masz bladego pojęcia o co chodzi. Bartomeu podpisał z nim umowe na mocy której ma co roku dostawać ogromne siano (poza samą pensją). W kolejnych 2 latach to bodajże 20 mln+. Klub chce tego uniknąć i woli sprzedać tego piłkarza bo:
-odzyskamy przynajmniej część zainwestowanych w niego pieniędzy (a wiadomo, że nie sprostał wymaganiom)
-zaoszczędzimy na jego przyszłej pensji co pozwoli zarejestrować nowych piłkarzy według nowych zasadach, czyli niższe pensje dla wszystkich. To jest zdrowe podejście.
25
@Image ale wiesz, że podpisali na 25 lat z możliwością odkupienia tego szybciej?
2
@JimMorrisonFCB to co widzimy to tylko wierzchołek góry lodowej. Niemniej skoro najwyżej postawiona osoba w Kościele tuszuje zbrodnie na dzieciach, to tak, można oceniać Kościół przez pryzmat jednej osoby :)
13
@!34RC3!_0N4 a tuszowanie pedofilii nie jest słabe? Notoryczne molestowanie dzieci nie jest słabe? Używanie gejowskich aplikacji przez księży by umawiać się na seks nie jest słabe? Pisanie do jakiś randomowych kobiet przez księży, że będą je "traktować jak szmatę" nie jest słabe?
Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz. Najpierw trzeba posprzątać na swoim podwórku a później pisać w necie czy coś takiego jest przesadą czy nie.
2
@pacior95
ale słabe, 0 na 10