1

dziś jakies 0:2 dla Atletico

3

@KobeFR moze wtedy jak przestaniesz cpać/wyglądac jak cpun?

1

@AmigoBlancos nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz

1

Trzeci kolejny mecz bez gola, z czego dwa z zespołami które walczą o utrzymanie. To jest hańba co się w tym klubie wyrabia. Denzel zero pomysłu, te same schematy, zespół nie pokazał kompletnie nic, ani podań prostopadłych, ani dryblingów, ani tiki taki, ani nawet wrzutek. Obyśmy bana dostali na LM w następnym sezonie przynajmniej nie będzie wstydu jak z grupy nie wyjdziemy ponownie. Te wszystkie mecze na 1:0 to idealnie obrazują stan mentalny tego zespołu. Zespół siada już fizycznie na 10 kolejek przed końcem pomimo odpadnięcia z pozostałych rozgrywek i już nie udaje się dopchać takich brameki jest problem. Nie zrobiliśmy kroku naprzód, tu potrzeba dalejszej przebudowy, począwszy od trenera, amigosow i skrzydła.

4

Denzel out, bez względu jak ten sezon się skończy. Nie wierze, ze z tego składu nie da się wykrzesać więcej

2

Kto dziś Denzela uratuje i da 3 punkty?

0

Denzel jak zwykle świetnie taktycznie przygotowany mecz. 25 min zero strzałów na bramkę, klasa. I my z nim przedłużamy kontrakt

0

0

@Pewex kompletnie nie rozumiem o czym do mnie rozmawiasz, można po polsku?

0

@Pewex wersja 4k już jest od zeszłego roku jest dostępna, nawet w wersji directors cut

1

O ile skreślam już obu, o tyle jestem za pozbyciem się ferrana a ansu powinien dostać jeszcze jeden pełny sezon. Jezeli po kolejnym sezonie nic nie pokaze to na sell

1

@Emhyr przecież ansu i ferran to złota generacja :D

5

@Emhyr jak guardiola się uczył to zdobywał LM, my gramy ciagle ten sam schemat. Skoro Xavi się ciagle uczy to niech uczy się w jakimś Betisie

3

Denzel vs Pan Trener Guardiola, przepaść

3

@Medium świetny kambek w stylu "chyba Ty". Świeże!

2

@Medium To dziwne wesele miała Twoja mama, że ją wujkowie całowali.

4

Chyba wszyscy się zgadzamy, ze Denzel nie ma planu B jak się gra nie układa. Który to już mecz w takim stylu. A nasz atak? Dramat jak cała 4 zalicza taki zjazd, Lewy fatalny, Ansu fatalny, Raphinia i ferran to samo.

0

Jezu kolejny mecz w tym sezonie w którym oczy krwawią. Jak my w lidze otrzemy sie o te 100 pkt to będzie hit.

0

@Colon spytaj mamy

0

@Krzysiek872 no i co tam? Już można płakać? Wejście ansu fatiego z lawki, gość jest niewidoczny. To samo ferran. Dramat

0

@Krzysiek872 a ile ansu fati razy wszedł i ten różnicy nie zrobił? Lub grał w pierwszym składzie i nic nie robił? Takich meczy gdzie się pokazał faktycznie na wysokim poziomie były ze 2 lub 3 przez ostatnie 2 lata. Było wiadome, ze nie wyjdzie dzisiaj w 1szym składzie a jak wyjdzie by ratować wynik to jest większa szansa ze obsra zbroje niż, ze poniesie zespół albo zrobi różnice. I to nie jest płacz a raczej smutna statystyka i empiryzm.

0

@Krzysiek872 po pierwsze gdzie widzisz płacz? Gosc podaje argumenty a to Ty jesteś jedynym który jęczy. Jak masz jakies kontrargumenty to je podaj a nie nabijasz posty.
Moim zdaniem xavi890 ma sporo racji. Nasza ławka jest ultra cieńka

0

@Conradxc i dali ich dlatego najwiecej? Wlasnie takie rzeczy wpływają na ocenę gry.

1

@FcPortoFan1999 w sumie bardziej mnie to chyba nie mogło interesować

0

@clyde splatynowana gra na ps5, dawno się tak nie wynudziłem. Misje główne/poboczne nawet spoko, ale te dodatkowe (szczególnie NCPD) nudne do kwadratu. Przyjedź, zabij 5 wrogów, podnieś przedmiot i tak w kółko. Do tego nadal sporo błedów tyle czasu od premiery, latające ciała, znikające przedmioty. Misja z odstawieniem aut do tej pory nie naprawiona, jak zostawisz auto pod mostem to już misji nie skończysz. Gra max 5/10, nawet nie wrócę

5

@domino1344 sugeruje udać się do prawnika a nie na forum la ramblii. Pozdrawiam

1

@Deathwing112 co innego 9 lat ćwiczyć i zdobyć Mount Everest czy przepłynąć wpław kanał la manche lub obejść Ziemię dookoła, a co innego układać przez 9 lat układać klocki w wirtualnym świecie, gdzie jutro nikt o tym już nie będzie pamiętać. Stracony czas, stracone pokolenie.

0

@WiernyKibic2012 to jak chcesz zdać maturę jak masz wątpliwości czy w ogóle zdasz z matematyki? :D
Swoją drogą z czym masz taki problem?

0

@Trojanek23 widzę braki w podstawie i czytanie ze zrozumieniem leżą. Jakim prawem stopniujesz odbiór wydarzeń w klubie i przekładasz je na to czy można dalej komuś kibicować czy już nie? Jest mi wstyd i nadal zasiadam przed telewizorem i nadal kibicuje Barcelonie. Jednoczesnie jestem oburzony, wkur*****, zażenowany tym czym stał się ten klub na przestrzeni ostatnich paru lat. Jak Twoje dziecko odwali jakąś akcję i będzie Ci wstyd to przestaniesz je kochać? Jasne, że nie, bo możesz czuć te dwie rzeczy jednocześnie. Tak jak mówiłem, kibicem się jest a nie się bywa.
Slogan mes que un club już od dawna nie obowiązuje po tych wszystkich przekrętach, kłamstwach, kombinacjach. Prawdziwa degrengolada. Najgorsze w tym wszystkim, że to się odbija również sportowo, bo gramy strasznych piach. 11 meczów w lidze na 1:0 ledwo przepchanych. Do tego bęcki w europejskich pucharach od praktycznie wszystkich:
4 - Xavi Hernández has a 63.8% of win percentage as #Barcelona's manager in all competitions (44/69), but only four of those victories have been in #ChampionsLeague and #EuropaLeague (4 in 14 games - 28.6%)
(stan na 16 lutego).

Jestem i będę nadal zażenowany i to się jeszcze zapewne spotęguje, gdy nas ukarają, czy to degradacją, karą finansową, wyrzuceniem z CL.
Nawet jeżeli jakimś cudem unikniemy kary za te wydarzenia, to smród pozostanie na lata i może się to skończyć jeszcze większym problemem: sponsorzy będą mniej chętni na współprace, zawodnicy mniej skorzy do przychodzenia do tego klubu.

Jeżeli to dla Ciebie norma i podchodzisz do tego na miękko to spoko, ja nie mam problemu żeby mówić głośno o tym jaki jest aktualnie negatywny odbiór klubu.


0

@Trojanek23 nie no żelazna logika, coś ci przeszkadza to masz odejść? Kibicem się jest a nie się bywa. Mam pełne prawo okazywać swoją dezaprobatę dla poczynań klubu, któremu kibicuje. Trzeba piętnować błędy, a to co się wyprawia w ostatnim czasie i wizerunkowo i sportowo to jest dramat. Domyślam się, że Wam to nie przeszkadza i będziecie dalej ślepo brnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?