0

@Fenelon widzę, że się rozprułeś na psach i mi komentarz skasowali. Konfitura

23

Komentarz usunięty

2

@mientusek1407 kogo obchodza kibice z indii, boty same na IG

0

@CZAJUN_119 To tylko pokazuje jak głupi jest to naród

0

Jesteśmy pośmiewiskiem instytucjonalnie jak i na boisku. To jest dramat i bolesny upadek z naprawdę wysokiego konia

1

@czółkovsky cudownie będzie go zobaczyć w więzieniu, oby mu nie odpuścili

0

@Bobert_Kubicki denzelball

2

@kamilop gosc jest poniekąd ich szefem, wyobraź sobie ze Twoja pannę albo Twoja matkę jakiś obleśny typ całuje w usta w pracy. Może wpłynąć na to czy będzie nadal pracować czy nie. Rozumiesz czy nie?

0

@Hadim widzę trafiłem z tym waginosceptykiem bo unosisz się jak typowy homoś. Czytając te Twoje wypociny od razu wiem, że z piłką nie masz nic wspólnego skoro twierdzisz, że Xavi obiecał podatnemu na kontuzje 32latkowi, że będzie grał kosztem Arajuo/Kounde/ Christensena gdy oni są zdrowi. Ani w ustawieniu z 3 ŚO nie ma dla niego miejsca ani tym bardziej w ustawieniu z 4.
Podsumowując:
-Więc tak, Inigo będzie rezerwowym (w sytuacji gdy wszyscy są zdrowi)
-Przychodzi Cancelo więc Kounde wraca na ŚO na stałe
-Jesteś debilem zadając takie pytania
-Jeżeli te argumenty do Ciebie nie trafiają, wróć do punktu wyżej i przestań pocić się nad tą klawiaturą nerdzie, bo jak grałem w piłke, to ty mogłeś co najwyżej ze swoją astmą patrzeć przez okno na boisko tłusciochu.

0

@Hadim waginosceptyku uspokój emocje to po pierwsze. Po drugie powtórzę się, zadales głupie pytanie jaki pomysł na baska ma xavi to ci odpowiedziałem, będzie nim grać w obronie jako rezerwowy. Mam ci na rysunku zaznaczyc jego pozycje na boisku czy chociaż to zrozumiesz?

10

@Criss18Barca o czym ty gadasz?

0

@Hadim to sie nazywa ławka rezerwowych, ale skad ty mozesz miec o tym pojecie skoro pytasz na jakiej pozycji bedzie gral srodkowy obronca.

0

@Hadim zadajesz głupie pytania to dostajesz równie głupie odpowiedzi

0

@Hosh ergo nie został skazany, ergo jest niewinny. Nie wiem czy da się to jaśniej napisać

2

@Michael24 nie no fajne porównanie, takie bez sensu. Jeden typ oskarżony o znęcanie się, zostaje uniewinniony, drugi całuje kobiety, łapie się za jaja na trybunach a wszystko to widoczne na kamerach. CZEGO NIE ROZUMIECIE? XDDDDDDDDDDDDD!

0

@Hadim pewnie będzie grał w obronie

6

@DaPidejpi tak, bo to donald tusk osobiście dobiera bity do filmów KO! Nie sądziłem, że dożyje czasów, gdzie na la ramblii będą pisowskie trolle

0

@Criss18Barca kompromituje się la rambla mając takich użytkowników jak ty, którzy powielają jakieś fejki i sieją ferment. Jesteś hańbą

86

@BordowyPtak poziom postów i dyskusji na la rambli naprawdę stuka w dno od spodu

2

@MesQueUnClub_87 "bił go na łeb merytoryką, inteligencją "
-"


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dalej #Denzelout

0

@BulaKG jest jakies wideo?

3

@Seba_89_ przecież zaraz by go przenieśli do innej parafi i na tym by sie skończyło

0

@Arkon ta bo finał superpucharu Europy to jest ten sam poziom co jeden z 38 meczów w lidze. Świetne porównanie

0

@Rust_Cohle widzę, ze zostałeś tam mentalnie i polecasz, ale tym razem podziękuje! Niemniej dzięki za polecajke!

1

@Rust_Cohle No nie wiem, po prostu jak widzę takie posty i na końcu dodane xD to myśle, ze wróciłem do gimnazjum

0

@Bartula imo to będzie rzeźnik. Styl stylem, ale będzie się z nim ciężko grało

0

@Rust_Cohle wow świetnie, gość się niego wbił. Super piłkarz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Kurde ale tego Juda będziemy im zazdrościć. Gość aktualnie ma potencjał na liczby jak Mesuta czy KDB. Szkoda, ze trafił do Realu, ale u Nas pewnie by go Denzel nauczył podawać do tyłu i robić kołeczka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?