Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fenelon widzę, że się rozprułeś na psach i mi komentarz skasowali. Konfitura
23
Komentarz usunięty
2
@mientusek1407 kogo obchodza kibice z indii, boty same na IG
0
@CZAJUN_119 To tylko pokazuje jak głupi jest to naród
0
Jesteśmy pośmiewiskiem instytucjonalnie jak i na boisku. To jest dramat i bolesny upadek z naprawdę wysokiego konia
1
@czółkovsky cudownie będzie go zobaczyć w więzieniu, oby mu nie odpuścili
0
@Bobert_Kubicki denzelball
2
@kamilop gosc jest poniekąd ich szefem, wyobraź sobie ze Twoja pannę albo Twoja matkę jakiś obleśny typ całuje w usta w pracy. Może wpłynąć na to czy będzie nadal pracować czy nie. Rozumiesz czy nie?
0
@Hadim widzę trafiłem z tym waginosceptykiem bo unosisz się jak typowy homoś. Czytając te Twoje wypociny od razu wiem, że z piłką nie masz nic wspólnego skoro twierdzisz, że Xavi obiecał podatnemu na kontuzje 32latkowi, że będzie grał kosztem Arajuo/Kounde/ Christensena gdy oni są zdrowi. Ani w ustawieniu z 3 ŚO nie ma dla niego miejsca ani tym bardziej w ustawieniu z 4.
Podsumowując:
-Więc tak, Inigo będzie rezerwowym (w sytuacji gdy wszyscy są zdrowi)
-Przychodzi Cancelo więc Kounde wraca na ŚO na stałe
-Jesteś debilem zadając takie pytania
-Jeżeli te argumenty do Ciebie nie trafiają, wróć do punktu wyżej i przestań pocić się nad tą klawiaturą nerdzie, bo jak grałem w piłke, to ty mogłeś co najwyżej ze swoją astmą patrzeć przez okno na boisko tłusciochu.
0
@Hadim waginosceptyku uspokój emocje to po pierwsze. Po drugie powtórzę się, zadales głupie pytanie jaki pomysł na baska ma xavi to ci odpowiedziałem, będzie nim grać w obronie jako rezerwowy. Mam ci na rysunku zaznaczyc jego pozycje na boisku czy chociaż to zrozumiesz?
10
@Criss18Barca o czym ty gadasz?
0
@Hadim to sie nazywa ławka rezerwowych, ale skad ty mozesz miec o tym pojecie skoro pytasz na jakiej pozycji bedzie gral srodkowy obronca.
0
@Hadim zadajesz głupie pytania to dostajesz równie głupie odpowiedzi
0
@Hosh ergo nie został skazany, ergo jest niewinny. Nie wiem czy da się to jaśniej napisać
2
@Michael24 nie no fajne porównanie, takie bez sensu. Jeden typ oskarżony o znęcanie się, zostaje uniewinniony, drugi całuje kobiety, łapie się za jaja na trybunach a wszystko to widoczne na kamerach. CZEGO NIE ROZUMIECIE? XDDDDDDDDDDDDD!
0
@Hadim pewnie będzie grał w obronie
6
@DaPidejpi tak, bo to donald tusk osobiście dobiera bity do filmów KO! Nie sądziłem, że dożyje czasów, gdzie na la ramblii będą pisowskie trolle
0
@Criss18Barca kompromituje się la rambla mając takich użytkowników jak ty, którzy powielają jakieś fejki i sieją ferment. Jesteś hańbą
86
@BordowyPtak poziom postów i dyskusji na la rambli naprawdę stuka w dno od spodu
2
@MesQueUnClub_87 "bił go na łeb merytoryką, inteligencją "
-"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dalej #Denzelout
0
@BulaKG jest jakies wideo?
3
@Seba_89_ przecież zaraz by go przenieśli do innej parafi i na tym by sie skończyło
0
@Arkon ta bo finał superpucharu Europy to jest ten sam poziom co jeden z 38 meczów w lidze. Świetne porównanie
0
@Rust_Cohle widzę, ze zostałeś tam mentalnie i polecasz, ale tym razem podziękuje! Niemniej dzięki za polecajke!
1
@Rust_Cohle No nie wiem, po prostu jak widzę takie posty i na końcu dodane xD to myśle, ze wróciłem do gimnazjum
0
@Bartula imo to będzie rzeźnik. Styl stylem, ale będzie się z nim ciężko grało
0
@Rust_Cohle wow świetnie, gość się niego wbił. Super piłkarz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Kurde ale tego Juda będziemy im zazdrościć. Gość aktualnie ma potencjał na liczby jak Mesuta czy KDB. Szkoda, ze trafił do Realu, ale u Nas pewnie by go Denzel nauczył podawać do tyłu i robić kołeczka.