10

bardzo fajna wiadomość, musi się jeszcze rozwinąć bo poza rajdami bardzo kuleje ostatnie podanie. Póki co ultra niecelne i na pałę, ale mechanizmy powinny się pojawić

0

@Boro79 srać mu się chciało, ot cała historia

0

@pacior95 to jak nie ta strona, to po po co ten post?

0

@Mezocyklon87 i o to mu chyba chodzi!

0

@MesQueUnClub96 w kwestii* jak już

1

@MesQueUnClub96 Milan hapnie dzide. Dawac newcastle !

7

@dawka86 jak głosujesz na konfederacje to możesz kobietę dać jako zastaw, bo przecież to cześć dobytku jest.

0

@chlip1 dokładnie, trzeba obie partie jechać do spodu

0

Ten sezon cwierćfinał to absolutne minimum, choć uważam, że przy dobrych wiatrach i do półfinału możemy dojść.

3

@_barti ale wolność gospodarcza, wyrwane z kontekstu! :D

0

@Crystal37 najgorszy trend tic toka to posiadanie tic toka.

1

@KrwawiaceoczyVEB akurat zaliczył kilka groźnych strat, chyba „najgorszy” z dotychczasowych meczów w tym sezonie. Ale wejścia do prześpi miał niesamowite momentami

3

@goldmetaxa słowo klucz, w destrukcji, chłop się marnował na skrzydle jak do Danzel usilnie tam stawiał. W końcu dostał inne zadania i chłop wraca na dobry poziom

5

@Vampir707 czekam na komentarze: "wyrwane z kontekstu" "zerowe podatki bo prowadzę działalność gospodarczą" :D

0

@Masnymichael za 4500000 to kupisz tysiące telefonów a nie jeden

0

@Seledynowy niestety, a my jeszcze 3 lata z Denzelem :(

1

Xabi>xavi, widać przepaść taktyczna, pieknie ten zespół jest poukładany.

0

@AlexDark00 nie da się złapać AIDS, można co najwyżej zarazić się wirusem HIV, co grozi zachorowania na AIDS.

13

@Bowyzszaszkola jezu co ja właśnie czytam, gość daje otwarcie przyzwolenie na bicie innych, bo to norma. To nie jest norma, to jest patologia. Takich jak Ty to trzeba wysyłać na przymusowa prace w zakładach opieki paliatywnej abyś się nauczył empatii troglodyto. Wstyd dla mnie jako Polaka, ze wywodzimy się z tego samego narodu

1

@HighestInTheRoom obu do utylizacji, jeden znany z tego ze piłuje ryja na streamach, drugi znany z nadawania w piwnicy i pajacowania. Niestety, świat w miarę fajnego contentu na YT sięga dna

0

W następnym sezonie Roberto out, pierwszy kapitan Ter Stegen, drugi De jong, trzeci Araujo, czwarty hmm, może Pedri?

0

@Faro dobra w sumie przeczytaj se na głos swoją odpowiedz :D. Pozdrówka

0

@Faro nie wiem czego oczekujesz, ze trafi ci się technik pracujący w serwisie bram na la rambli? Zadajesz głupie pytanie, nie podałeś modelu bramy nawet czy pilota i oczekujesz, ze la rambla prawdę Ci powie.

0

@Faro w serwisie maja racje, nie da się. Pozdrawiam

0

@AFA90 to świetne masz życie skoro takie rzeczy Cię bawią!

0

@Sulimo „ojej nie popłacze sie”, „dyskutuje sie tu o wszystkim”. Bardzo dojrzale! Przecież wszyscy tutaj znają Twoje posty i kazdy wie, ze nie potrafisz dyskutować a jedynie usilnie próbujesz wmówić innym swoją wizje na dany temat :D.

0

@Sulimo ja pamietam twoje wysrywy o LOTR od Amazona, codziennie la bambla zalana Twoimi wypocinami, gorszy to już tylko fcportofan jest który wrzuca 60 postów dziennie. To jest dramat co tu się wyprawia

1

Wierze, że równoległym wszechświecie istnieje fcbarca.com a na niej la rambla gdzie regulamin zabrania poruszania tematów innych niż sportowe a moderacja zajmuje się banowaniem ludzi wchodzących na takie tematy a nie tym czy ktoś zaspojlerował serial. To musi być piękna kraina mlekiem i miodem płynąca.

0

@BorzyKrzys rozumiem, ze tez widziałeś już film i stad ta negatywna opinia?

1

@koksik2700 o widzę ktoś nie rozumie koncepcji pustego/nieważnego głosu i ze przez to oddaje statystycznie głos na każda partie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?