1

@AFA90 teraz myśle, że mogłem dopisac jeszcze: badz spokojny, Ziemny nie wychodzi z formy, ahh zjebałem :D

1

@AFA90 trzeba być w formie ciagle a nie raz na dwa tygodnie parafrazując klasyk

1

@adrianrtf wlasnie tu widać jasny podział kibiców Barcelony. Cześć zadowala się bylejakością, przesłuchaniem 1:0 i co jakimś czasem trofeum, inni oczekują dobrego dla oka grania. Aktualnie jesteśmy na tej samej drodze co Milan czy United.

0

@DaPidejpi starych też oznacz i sąsiadów w tym poście. Motorniczego też

1

Jest panika, bo Xavi nie rozwinął żadnego piłkarza, a wręcz każdy pod nim zalicza regres a dodatkowo nie ma pojęcia o taktyce.
Gwarantuje, że taki Pedri czy De Jong u Guardiolii graliby 2 razy lepiej (nie wspominam o liczbach bo 0 mnożone przez liczbę i tak da 0)

1

@ViscaelBarca2007 moglem rozwinąć trochę skrót myślowy, RSSD, Bayern to jest kompletnie inna polka niż Szachtar który nie ma nawet swojego stadionu aktualnie. Eintracht, może porównywalny zespół, ale akurat wtedy zagrali jakby to był Fina LM. Dziś Szachtar nie zagrał niewiadoma czego, Barca była fatalna pod każdym względem. I sorry, ale ja na pewno nie będę cieszyć się pojedynczym meczem z Antwerpia. Dla mnie Xavi jest skreślony i chciałbym żeby odszedł i zabrał ze sobą Roberto, Romeu, Alonso

2

Prawda jest taka, ze to był chyba najgorszy mecz pod wodzą Danzela. Od kilku meczów było widać zniżkę formy, ale tutaj była kulminacja. Xavi kompletnie nie ma pomysłu taktycznego. O ile w zeszłym sezonie wygrał ligę defensywa i dowożeniem ciągłego wyniku 1:0, tak teraz sypie sie nawet i to. I bardzo dobrze, bo my nie jesteśmy Kotletico by tak grać. Ciagle podania w poprzek boiska, zero indywidualnych akcji, Lewy całkowicie poza gra, a jak już dostaje piłkę to wszystko partoli jak zwykły trampkarz. Najgorsze jest to, ze to nie jedyny zawodnik. Kto sie rozwinął u xaviego? Kogo zbudował? Nikogo. Nasza największa perła wokół której można było budować zespół na lata (czyli Pedri) albo jest kontuzjowany albo dostarcza znikomych liczb. Co się stało z tym przebojowym gościem co wjeżdżał między zawodników jak kiedyś Iniesta? Moim zdaniem jest to wina trenera, zero pomysłów, ciagle klepanie i słynne DNA Barcelony. To nie działa i najwyższy czas sie rozstać. Dla mnie gwozdziem do trumny była wypowiedz Gundo o braku sportowej złości. To tylko potwierdza jak złym trenerem jest Xavi i jak słabo zarządza drużyna oraz charakterem drużyny. To były fajne dwa lata, trochę radości z trofeów chociaż bardziej zapamiętam jaki piach był grany i jak fajni zawodnicy zapominali jak sie gra w piłkę. Nie wiek kto mógłby przyjść od tak i to poukładać, jakieś pomysły?

0

Czy ktoś po tym meczu jest jeszcze w stanie bronić Danzela? Nas gniecie Shachtar. To jest dramat co ten człowiek wyprawia jako trener.

4

@barcanawieki bardzo dobrze, dojechać do spodu

0

Komentarz usunięty

6

Pedri i Barcleona będą totalnymi idiotami, jak świeżo po wyleczeniu dwumiesięcznej kontuzji wyślą go na zgrupowanie reprezentacji. Gość wraca po długie kontuzji i beneficentem ma być Hiszpania? Znając wirus FIFA, jest spora szansa, że kontuzja tam może nawrócić.

2

@messi564 długopisa? Nigdy, gość nawet po angielsku dobrze nie gada

3

@kaamil1910 na pewno nie Gavi. To ze jest agresywny na boisku nie czyni go kapitanem. Dla mnie Ronald i to on ze swoim charakterem powinien nosić opaskę, a nie ter stegen

1

@Luciano99 widzę kółko wzajemnej adoracji gdzie lubicie się lizać po rowach w rytm muzyki disco polo i żartów niskich lotów. Spoko, już mnie tu nie ma!

0

@Rust_Cohle a co ja jestem w gimnazjum żeby się ścigać kto więcej piw wypił? :D

0

@PW27 bo? Przecież Harry do samego końca szedł z akcja.

1

@Luciano99 przestalem czytac przy „wypiłem 14 piw”.

3

@Losiex romeu i roberto do odpalenia po sezonie, Ikay ile z nami zostanie, z rok, max 2? Pedri + kontuzje to wielka niewiadoma. Zostaje nam Frenkie Gavi i Fermin. Kimmich to klasa sama w sobie i świetnie by się uzupełniał z FDJ, zostałaby jedna pozycja do obsadzenia. Dla mnie transfer marzenie

0

Klub mem, na każdym kroku wkłada sobie kija w szprychy. Nie wiem czy my kiedyś z tego w ogóle wyjdziemy

0

@Warty dokładnie, już zgłoszone

0

Romeu nie umie grać w piłkę

0

oho, skrajnie prawicowy ekonomista nam się trafił, przyjebka do Owsiaka i Kulczyka :D

0

@Magicc89PL dokładnie, innej opcji nie widze

0

@kejdzi zgadzam się, remis biorę w ciemno, ewentualna przegrana przy obecnej kadrze to żaden wstyd. Fajnie byłoby nie dostać manity. Kadra jest tak przetrzebiona, nie ma co ryzykować z wystawianiem kogokolwiek z "wracających". FDJ czy Pedri muszą być gotowi na 120 procent na kluczową część sezonu, więc niech odpoczywają do po przerwy reprezentacyjnej. Skupić się na rewanżu z Szachtarem. Mam nadzieje, że Danzel nic nie przekombinuje

2

@Androchem o mnie się nie bój, w zarządzaniu ludźmi mam już odpowiednie umiejętności: schneller polnische schweine, schneller

40

@Borneo a po polsku można?

0

@maroon jakby miała jakiekolwiek sumienie to powinna odejsc w takim wypadku

9

@hayek ale tam sie dupy pocą przed nową władzą. Mowiłem mojej dziewczynie, że powinni Danucie pozwolić zostać i czytać same dobre rzeczy o PO za karę :D. A o PISie się nawet nie zająknąć

2

@doc za darmo to uczciwa cena

0

Skoro są sprzeczne informację to na 100% nie jest gotowy. Mamy obecnie punkt straty, nawet w przypadku przegranej, przewaga będzie do odrobienia. Lepiej odzyskać cały skład na fazę pucharową LM i drugą część sezonu ligowego a nie grać Lewym, Pedri, De Jongiem na pół gwizdka licząc, że może nie będzie nawrotu kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?