Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde to jest dramat, typ poza pace’em nie ma nic kompletnie
1
Nowy rok, stary Danzel, do 15 minuty stracony gol musi być. I teraz walka o wyrównanie do samego końca.
0
Naprawdę bawi Was to, że słownik poprawił Vitor na Victor? Później się dziwicie, że jesteście prawiczkami w wieku 30 lat
0
Victor może dziś zagrać? Jest już zarejestrowany? Nie widzę nic na głównej, tylko o prezentacji
2
@szymonekk myślę że w Anglii ciężej pokonać big six niż barce/real/atletico, także moim zdaniem nadal Leicester
0
@Bobo25 no to jakaś strona dla mastkarzy którzy oglądają hentai jak @BorzyKrzys
0
@BorzyKrzys nie interesuje nas ani ten ranking ani twój
3
@michalgajdek ja bym sugerował pracę nad regulaminem la rambli w 2024 i zakazaniem tematów typu polityka czy medycyna. To by było dużo lepsze niż kalendarz :)
1
@Hosh przeciez fabuła jest cienka
0
@Transu96 w sumie nas to nie obchodzi
0
@RosjaninBut wyjęte z kontekstu cytujac profesora Mencena
2
@tristan87 bardzo dobrze mowi, zabawa dla plebejuszy, pariasu i cyganów
0
@Kubsoleon dobra sklej już tam wargi mastkarzu
2
@Popitek12 twojej pannie
0
@Kubsoleon po pierwsze napisałem "jeżeli to prawda", po drugie napisałem, że zdaje sobie sprawę, że był prima aprilis w Hiszpanii, niemniej plotki o krychowiaku pojawiły się już wcześniej, chociażby na tej stronie:
https://www.fcbarca.com/114741-mundo-deportivo-siedmiu-kandydatow-na-quotnowego-davidsa-quot-wsrod-nich-krychowiak-aktualizacja-16-05.html
0
@Kozinho. Świetna historia, nie zapomnę jej nigdy
0
@Geble wiem, w Polsce również. O Krychowiaku już jakiś czas się mówi, to nie kwestia hiszpańskiego prima aprilis
0
@bari_94 kompromitacja to mało powiedziane
0
❗️| BREAKING: FC Barcelona have informed La Liga that they will sign a player with an average salary in January!
Everything indicates the player Grzegorz Krychowiak - Yesterday there was a meeting with his agents.
[Via: Gerard Romero????]
Jezu jak to jest prawda…
0
@Ojciec5tkidzieci to fejk czy nie?
0
@tbas nie ma sprawy, jakbyś miał jeszcze jakieś pytania z podstaw piłki nożnej to zapraszam do kontaktu. Pozdro!
0
@tbas ktokolwiek z pojęciem o trenerce
7
Oby tylko Danzel odszedł jak najszybciej i nie zmarnował jego kariery na starcie
0
@TR3YWAY to o tym mówiła konfederacja, że nam Ukraińcy kradną prace? Teraz Polak robi u Ukraińca?? Wstyd! Ps. Jakie wykształcenie, że tak nisko upadłeś?
0
@Zip nie, Jimson.
@koksik2700 - Jimson bijący fejm na śmierci Magika? :D Pozdrawiam serdecznie
4
@Rust_Cohle "Nie jestem Bogiem, wasz idol też nie był Bogiem
Od kiedy to Bogowie skaczą naćpani z okien?"
"Bowiem tak łatwo ogłosić się Bogiem
Jednym słowem potem opaść wzdłuż bloku okien"
1
@RosjaninBut Xavi zniszczył ten zespół. Zajeżdzanie podstawowych zawodników bo brak planu B
0
@barcanawieki w sumie co mnie to obchodzi
1
@Popitek12 nie podawaj mu ręki, podaj mu do ręki i dajcie se buzi
2
Jezu będzie niespodzianka, wilder nawet nie zmienił pozycji raz, od 1 sekundy szuka KO, a Parker robi swoje, wygrał wszystkie rundy do tej pory. Dalej Parker!