0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To Napoli nawet nie wygląda na zespół z Serie A. Ja wiem, że dopiero kwadrans, ale chłopom nie wychodzi kompletnie nic. Do zrobienia są na miękko, barca coś chce pokazać, oby szybko coś wcisnęli, bo wiemy jak to się skończy :D

1

@DonMatteo901 czyli co, niecałe 40k brutto rocznie, co w tym dziwnego?

1

Która to już konferencja i pierolenie o tym samym? A później znowu 1:1 albo dostaniemy wpierol i znowu te same gadki, że musimy być zjednoczeni, że to proces i tak w koło Macieju. Z jednej strony oczywiście całym sercem za Barceloną, z drugiej potencjalne przejście do dalszego etapu wiąże się z podtrzymywaniem przy życiu trupa i utrzymaniem na stołku przez Xaviego

0

@karolszymek normalna rodzina to chłop i benzyna. Od zawsze wiadomo, że diesel to synonim kosztów. Do tego zakazy wjazdu do miast

2

Ktory to już mecz gdy 3/4 czasu gapię się w telefon? Który to już mecz, gdzie Pedri jest bezjajeczny jak zwykły średniak ze średniej drużyny w LaLidze? Ile ten marazm i ta ujnia może trwać? Dziś znowu gadali i co to dało?

1

@ObiwanKenobi ale co ma kontuzjowanie innych zawodników przez Fede? Pewnie miałeś na mysli podatny na kontuzje, a to nie to samo, ale to trzeba do słownika zajrzeć.

2

Który to już mecz w sezonie, że Pedri gra kompletny piach? De Jonga trzeba sprzedać, niestety, gość podbiega 30m do przodu z piłką, po czym się zatrzymuje i podanie do tyłu.

3

@mateusz33 wez sobie kup słownik zanim zaczniesz pisać

1

Szkoda straconych punktów z takimi leszczami. Mam nadzieję że mimo to uda się wyjść z strefy spadkowej..

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@LM10GOAT czyli ani nie jesteś oczytany ani nie umiesz wyszukiwać informacji w internecie. Powodzenia w życiu dorosłym

0

@LM10GOAT czego nie rozumiesz? Jak nie wiesz o co chodzi to zapraszam do SJP

0

@MESSIah16 tak jakby obwiniać allegro za to co robią ludzie na ich portalu. Szkoda czasu na dyskusję :D

1

@sevs pewnie na co dzień zjadasz dwa z białą kiełbką

0

@tbas w dupie mam kumana, Danzel dostał kogo chciał. Nie zrobił z nimi nic a co gorsza każdy się cofnął w rozwoju. Gadka, że jedynym wymaganiem jest top4 i wygranie z Napoli tylko pokazuje jaką mają mentalność „kibice” Barcelony i do jakiego upadku doprowadził ten klub Xavi.

3

@tbas weź chłopie,dokładasz tylko cegiełkę do fatalnego wizerunku tego klubu. Jakich zawodników miał Koeman a jakich ma Xavi. A Ty się cieszyć będziesz z top4. Po co się męczyć, lepiej od razu o top6 grać. Wstyd

1

Chłopie, zrujnowałeś ten klub, degrengolada pełną gębą. Zawodnicy kopią się po czołach, a Ty żeby poprawić nastroje i zbudować morale mówisz że odchodzisz ale dopiero po sezonie? Jako zawodnik byłeś jednym z najlepszych w historii ale jako trener doprowadziłeś ten klub do sportowej ruiny. Jak drużyna ma walczyć o top4 jak Ty poddajesz się ale na luzaku se dojedziesz do końca sezonu? Komu niby to pomoże?

3

@MESSIah16 Ty ale wiesz, że na empiku sprzedają zewnętrzni sprzedawcy? Zupełnie tak jak na Allegro?

5

Brawo kapitanie!

1

@malicinho no no właśnie o tym mówię, gość leci na hajpie z poprzednich sezonów ale nie daje kompletnie nic. Pojedyncze przebłyski przy podaniach i wejściach w pole karne, czasem jakaś popisówka i kółeczko, ale liczby zerowe, wpływ na grę zerowy.

4

Chyba powoli można mówić o tym jak Danzel zniszczył talent jakim był Pedri. Miał być Wirtz, jest Andre Gomes

53

Pierwsze wzmocnienie w tym sezonie. Fort jednym podaniem po wejściu zrobił więcej zagrożenia tym podaniem niż Balde odpoczatku sezonu. To tylko pokazuje jak fatalna ma formę

0

W końcu jakieś wzmocnienie w tym okienku, dobrze, że Balde wypada z gry

1

@kosmos91 www.booking.com - polecam

0

@wpwelement naczelny bot tego forum skomentował jako pierwszy, będą jakieś w końcu ograniczenia w ilości postów na godzinę?

0

To na pewno nie wina Danzela :D

0

@Bogan gość tam nie zrozumiał sarkazmu :D

0

@colossus no piękny złotousty troglodyta

0

@Bogan śmieszne, że ta rewolucja i rozwiązłość seksualna i tak Was nie dotknie, wieczne prawiczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?