Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Fenelon zaraz, zaraz, przecież Konfederacja od lat chce zrewolucjonizować podatki, a nie potrafią poprawnie ustawy złożyć w sejmie?
0
@Barca_bwo Ktoś gra zerwał więzadło wie jaki to ból, ale spokojnie kulejąc można chodzić
0
@kynio302 netflix najwiekszy regres w historii. hbo max all the way
5
zrobi double - double w Brighton i możemy pogadać
0
@IronSanHybrid cięzko dyskutować z kimś kto nie wie lub nie wierzy w różnicę płacową :)
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Od-dzis-do-konca-roku-kobiety-pracuja-za-darmo-15-listopada-to-Europejski-Dzien-Rownosci-Wynagrodzen-8646975.html
0
@IronSanHybrid ale ja mowie o roznicy placowej, a ty o czyms innym
0
@IronSanHybrid czemu oderwana? Przecież dobrze mówi, czego nie rozumiesz?
1
@Gwyn dzięki! :D
18
@pluszek ale to ty dzwonisz
0
Komentarz usunięty
5
@VegetaPolska a co nas to obchodzi?
0
@Gaucho city rozbije za niego bank po sezonie, wiec nie ma szans
0
@Antimadridista_WR ale rozumiesz, ze nikt ich nie krytykuje ich w związku z tym czy to jest dobra czy zła ustawa tylko dlatego, że nie potrafią złożyć poprawnej wersji? Czy jednak bycie fanboyem Konfederacji tak ogranicza logiczne myślenie, że nie potrafisz zrozumieć prostego związku przyczynowo skutkowego?
2
@Roobo Przecież składali autopoprawkę do autopoprawki, więc o czym Ty piszesz? Ustawa przechodzi przez komisję, sejm i senat by ją przeanalizować i przedyskutować a nie sprawdzić czy ktoś nie pomylił odwagi z odważnikiem
2
widzę, że Konfederacja chciała wywrócić stolik, zrewolucjonizować podatki, a nie potrafią złożyć poprawnej merytorycznie ustawy? Klasa
0
@Karol_VeB weź chłopie rzuć się w kupę, co z tego ile zagrali meczów razem, mówimy o jakości. To ty pleciesz bzdury o tym, że gramy młodziakami. Idz tam danzelowi pump it up puść
2
@Karol_VeB dobra czyli mając ter stegena, podstawowego bramkarza, w obronie cancelo który przeszedł juventus, bayern, city i jest w Barcelonie, Ronald, który jest aktualnie jednym z najlepszych SO na świecie, Koundé, podstawowy obrońca reprezentacji Francji, w pomocy Gundogan, który właśnie poprowadził jako kapitan City do potrójnej korony, De Jonga, który ma fantastyczną formę. Poza tym z przodu Lewego i raphinie. Czyli z pośród podstawowej 11, 8 ma OGROMNE DOŚWIADCZENIE. W LM, czołowych reprezentacjach świata, na turniejach. Do tego Pedri, który zajeżdżany jest jak kon w polskich górach. Ogrywany zostaje Gavi, Lamine, czy Fermin. Wiec gdzie tu młoda drużyna? Bzdury pleciesz i gada tak tylko zaślepiony fanboy Danzela, który nie zna sie na piłce i cieszy sie z takiej gry. Pytasz co do błędu Gundo ma Xavi. To on zaproponował żeby Barca grała na starcie meczu lagę do przodu na Ronalda. Tak dokładnie powiedział w wywiadzie. To nie jest DNA Barcelony tylko granie w stylu Michniewicza. Straciliśmy od razu piłkę bo ta taktyka jest głupia właśnie w momencie, jak jakiś piłkarz przypadkiem straci piłkę. Kolejny błąd, to ustawienie Koundé na Samu. Gdyby Xavi i jego zespół przeanalizował porządnie przeciwnika to od początku Araujo by go krył. Niestety Xavi zobaczył ze Jules ma problemy dopiero w 30 minucie. Kolejny Twój głupi argument co ma Xavi do Lewego. Lewy ma stać na 9tce i czekac na podanie, jak Halland, ale Lewy usilnie próbuje się cofać i rozgrywać, w czym jest fatalny. Zadaniem Xaviego jest ustawienie go do porządku i albo stoi na szpicy albo ławka.
Nikt nie ma pretensji, ze młodzi pękają, każdy wie, ze mamy złote pokolenie w la masii. Chodzi o to, ze Xavi nie rozwinął żadnego zawodnika, ŻADNEGO. Większość zalicza regres. I to jest tylko jego wina.
0
Komentarz usunięty
4
Ratuje nas to, że poziom hiszpańskiej ligii spadł drastycznie, a w LM mamy samych leszczy. W takiej PL bylibyśmy pewnie top6. A przy grupie w LM takiej jak np. rok temu walczylibyśmy o wyjście z 2 miejsca do ostatniej kolejki. Ile my jeszcze będziemy na takich farmazonach lecieć? Barca gra fatalnie i tylko to co wyżej wymieniłem trzyma ten zespół
1
Wczoraj pod postem @FioletoweOczy, który życzył sobie chociaż trzech bramek (niestety) idealnie trafiłem z wynikiem a co gorsze przebiegiem meczu:
https://zapodaj.net/images/965418f789d20.png
Niestety, Xavi po raz kolejny pokazuje jakim jest marnym trenerem a jeszcze gorszym taktykiem. W tym zespole poza głupim klepaniem w poprzek boiska/do tyłu nie ma nic z tego mitycznego DNA Barcelony. Nie ma również nic z tej słynnej atmosfery czy odbytych rozmów z zawodnikami.
Najbardziej mnie boli, że po meczu z Szachtarem myślałem, że dobiliśmy oficjalnie do dna. Nic bardziej mylnego. Xavi wjechał na białym koniu i jesteśmy jeszcze w gorszym położeniu. Do tego mamy przerwę reprezentacyjną, co oznacza zapewne jakąś kontuzję. To daje kolejne wymówki Danzela.
Niestety podążamy drogą United/Milanu i nie widać żeby to miało się odwrócić z Xavim. Liczę, że jest takie dwa, trzy mecze i sam złoży dymisję. Jak nie, to po sezonie już definitywnie trzeba się pożegnać.
#Xaviout
1
Oglądasz Barcelonę z Szachtarem, myslisz, ze klub osiągnął już dno i gorzej nie będzie. Wtedy wchodzi Xavi cały na biało, mówi, ze zespół odbył rozmowę by poprawić nastroje. Włączasz kolejny mecz z Alaves i cieszysz się, ze nie dostajemy 3 w pierwszej połowie. Szkoda, ze Xavi to nie Xabi. #denzelout
0
@FioletoweOczy pieknie się mój post zestarzał
1
@pomi11 pieknie się moja wiadomość postarzała
4
Pieknie Xavi zniszczył ten zespół
0
Nie takich zawodników jak Gundogan Xavi niszczył
1
Gramy na ciężkim terenie, nie ma co się dziwić
2
@Bocheno1 ktory to już ta będzie „dziś bez wymówek”, alaves zapłaci karę :D
9
@FioletoweOczy hahahah barca i 3 bramki? Pewnie wymęczone 2:1 po fatalnej grze
0
@Nazio_87co to teraz konkurs na la bambli kto gorzej wyglądające jedzenie zrobi?
0
@kanver_ czas dla niego zaraz sie znajdzie, jak przyjdzie grac na 3 frontach. Niech odpoczywa, ***** powołanie do reprezentacji hiszpanii.