Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DzizuSS skoro ty możesz się nabijać z czyjejs kobiety to czemu ja nie mogę z Twojej? Rozumiesz jaki tu zachodzi proces?
2
@FutbolFan tak bo tylko Afryka tu przyjeżdża :D. Szkoda czasu na w ogóle jakiś dyskurs jak się brandzlujesz pod takie badania w momencie gdy GUS udostępnia wyniki z 2022 roku i po raz pierwszy jako naród spadamy poniżej 38mln, ilość samobójstw wśrod młodzieży jest przerażająco wysoka i ogólnie jak Benjamin Button cofamy się w rozwoju.
0
@hayek dokladnie ale przynajmniej wymrzemy naturalnie jako czysta rasa :D. Autor postu IQ ameby
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
3
@cules100pro czyli jak klasyczny Polak, wziąć co dają i się tym cieszyć jak głupi
2
@Gappeq swietne rozmowa. Ja 10 argumentów, ty odbijasz ponownie o guardioli i poprowadź sam drużynę. Ciężko mi dyskutować z kimś kto ma zerowe pojęcie o piłce i zero wymagań względem drużyny. Wczoraj ultrasi lyonu karcili zawodników a Ci grzecznie słuchali po tym co pokazali w meczu z PSG. Bycie zawodnikiem Barcelony oznaczało kiedyś coś więcej. I nie trzeba być Pepem żeby grać dobra piłkę, przykładem są chociażby De Zerbi czy Eddie Howe. Wystarczy, ze ktoś zrozumie, ze popełnia po raz kolejny ten sam błąd, wyciągnie wnioski, usadzi na ławce Lewego i da szanse w pierwszym składzie Ferranowi, który ma dobry moment, da więcej Minut Lopezowi, który fajnie pokazał sie w presezonie. Ale nie, po przerwie reprezentacyjnej znowu będzie 442 i znowu klepanie w poprzek tym składem aż do powrotu Pedriego i Ronalda. Choć trzeba być wdzięcznym Xaviemu za mistrzostwo to styl w jakim go zdobył mnie nie wystarcza. 12 meczów na 1:0 z czego większość to była obrona Częstochowy nie przekonuje bo przyjedzie Bayern czy City i nam naklepią 5:0. A celem jest powrót do elity w Europie a nie bycie chłopcem do lania.
7
@Gappeq Co to za głupia odpowiedź?? :D Kibicem się jest, a nie się bywa. Kibicuje Barcelonie i wiem, że będzie jej lepiej bez Xaviego bo to nie są progi dla niego. Dostał większość zawodników, których chciał, zajechał Pedriego i Arajuo, Zostawia Roberto i Alonso w klubie którzy są cieniem profesjonalizmu i każdy kto choć raz kopnął piłkę na boisku pod domem w latach 90tych dobrze o tym wie. Ciągle męczy to ustawienie 4-4-2 z Gavim, które się nie sprawdza, gramy topornie i ciągle przewidywalnie. Każdy średni trener z La Ligii wie jak się na Barcelone przygotować. Na dodatek nie wyciąga wniosków.
4
Oficjalnie rozpoczynam hasztag #DenzelOut. Tego się nie da oglądać i o ile w zeszłym sezonie defensywa i niski poziom La Ligi nas uratowała, to ten z góry skazany jest na porażkę. Xavi nie wyciąga żadnych wniosków i trenerem jest po prostu miernym
2
Oczy krwawią, gramy przeciwko osasuna która gra w 10ciu, barca stoi, zero pomysłu, zero dominacji, denzel robi jakieś śmieszne zmiany. Cancelo się zastanawia co tu jest grane
7
Denzela trenersko zjada każdy średniak, to jest masakra.
0
@tristan87 cancelo tak, Felix raczej pod koniec
1
@J4no i to jest dobra płyta rapowa, props
2
@Nefir jako typowy skrzydłowy nie, ale trzyma lewa pozycje, zostawiajac miejsce dla balde a przez to mało daje drużynie bo to nie jego nominalne miejsce
1
@bartas97 hajto vs stara baba
0
@messi564 Swietne info, dzięki
0
@malicinho nie ma czegoś takiego jak dna Barcelony :D
0
Co to za piłkarz
0
@Herato mój stary, nie zadawaj głupich pytań
0
@Vold94 cichutko makaroniarzu, słyszymy się za rok
0
@Ziemny Ps. Przejrzałem sobie ten wątek raz jeszcze i za głowę się łapie. rozumiem, ze autor dyskusji jest z rocznika 86 i ma Miesiąc wypowiedzenia (do końca września) a jednocześnie ma nagrana nowa robotę od 1 września. To już jest jakiś zart. Inni mu podpowiadają l4, przecież to nic nie zmienia, bo umowa jest nadal w mocy. Kolejny sugeruje żeby olać aktualnego pracodawcę bo masz przecież nowa. Ciul, ze będzie problem z zusem, mając dwie umowy o prace jednocześnie :D. Jeszcze innemu muszę tłumaczyć jak to pracodawcy mogą mieć wgląd w świadectwo pracy :D
0
@Benz @Qlimax86 ja nie wiem w jakich firmach wy pracujecie (bez przyjebki to mówię) ale w mojej branży muszę dostarczać świadectwo pracy z kilku poprzednich firm jako dowód zatrudnienia i piastowanego stanowiska :). Jak pracujesz na magazynie to może wszyscy maja w to wbite.
Świadectwo pracy z poprzedniej pracy trzeba dostarczyć chociażby ze względu na ilość wykorzystanego urlopu w danym roku
0
Wstyd, ze nie umiemy takiego typa nawet sprzedać. Zróbcie screena tego komentarza, powiem Wam jak to będzie wyglądać. Typ strzeli 2 bramki w premier league i wróci po sezonie z jeszcze gorsza wartością na rynku transferowym. Będzie tu siedzieć do końca kontraktu
1
@Qlimax86 dyscyplinarka, każdy następny pracodawca będzie miał wgląd do tej informacji
0
@Ronaldinho10theking ile jeszcze będziemy czekac aż się podbuduje? Daj konkretna liczbę
0
@Sulimo póki co gorszy, bo oni wychodzą w Lm z grupy. Aktualnie to my jesteśmy drugim Milanem
0
@Veysel ansu zaczął, to jego wina
0
@Quarhodron fajnie ale co nas to obchodzi. dzwon na infolinie
1
70mln i sam go wiozę na el prat. Wiecznie młody z potencjałem, wchodzi na boisko i nie umie podać do lewego przy setce. Typowi psycha siadła już dawno i leci na tym co było
0
Komentarz usunięty