0

@Rust_Cohle dzięki za informację

0

Kane brama i asysta, ale czy również kontuzja ?

1

@MysticCat ok dzięki za info Panie socjolog

0

@Kuba_1 a co messi dziś powiedział?

0

@Dejvo jesteś tutaj nikim i wszyscy maja w dupie Twoje zdanie. Czy napiszesz ze masz 20 czy 25 lat to i tak wszyscy wiedza ze jesteś szczylem który szuka atencji.

1

@Dejvo weź nie żartuj chloptasiu z SLD, podawanie piłek Ilance Rzepin w latach 2005-2006 nie czyni z Ciebie eksperta.

0

@Jakchcesz a ja normalnie odpowiedziałem, mam dosyć polityki na la rambli, marze żeby zmieniono regulamin i był calkowity zakaz poruszania tego tematu

0

@Slazzy weź trollu daj spokój, mału tu słuchania o polityce i covidzie?

0

@TheRobertos prędzej Sulimo usunie konto

1

@Barwindg zdefiniuj okazje, bo ja widziałem przynajmniej dwa strzały gdzie bono ratował zespół plus halland wychodzący sam na sam z bramkarzem gdzie został sfaulowany a na dodatek wiele ciekawych zagrań w polu karnym sevilli gdzie brakuje tylko tej wisienki na torcie. Dla mnie to jest ciśniecie zespołu który się muruje na 20/30 metrze w 11

3

@QuaReL wszyscy maja w dupie Twoje zdanie i Twoje screeny, wracaj na notatnik

0

@Deviler znowu dochodzi

3

@Sulimo dziewczyny wyszarpują sobie włosy na la rambli. Szacun, pieknie ta strona schodzi na psy

0

Czuje się jakbyśmy się nie ruszyli o metr z tym zespołem. Nowy sezon stara barca. Znowu będzie granie na 1:0 czyli to co denzel uwielbia

0

@xvcWinterSoldier Denzel pseudonim Wrzutka? Nie znałem.
A tak serio to będzie kaszan grany tak jak w zeszłym roku. Xavi się nie rozwija jako trener i nie potrafi podejmować ciężkich decyzji

0

@Borneo dzien dobry, widzę, ze w internecie i na la rambli pierwszy raz, pozwól, ze będę Twoim przewodnikiem

2

@OnlyCules iść do lekarza a nie pytać na la bambli

3

@kamyk_23 Sławomir „wyrwane z kontekstu” Mentzen.

3

@czudi17 świetnie, dwóch środkowych obronców i jeden wahadłowy :D

0

@Barcasub jasne, ze tak, słyszeliście kiedyś o zdrowych energetykach? Kluby z nimi współpracują a zawodnicy korzystają z izotonikow. Te izotoniki maja tylko 2g cukru na bodajże 100ml wiec bardzo mało

0

@KrwawiaceoczyVEB Przecież to jest izotonik a nie energetyk. Widzę przeczytany nagłówek z onet.pl i już sianie fermentu

0

@KrwawiaceoczyVEB niezdrowy skład?

0

@SuperPatsonFCB skoro nie działaja Ci dwa przyciski a reszta działa to zapewne zalałeś

1

@SuperPatsonFCB naprawde rozwaliles pilota i bedziesz dzwonic do UPC bo Ci dwa przyciski nie działają? :D

1

@BorzyKrzys przymierze kozacki film, dobre męskie kino w stylu Bogowie Ulicy.

0

@ObiektywnyKibic121 denzel nie takich niszczył

0

@marcinK0000 ale ty rozumiesz jaki denzel jest durny? Mecz o pietruche ale i tak wystawia ronalda na PO. Mógł dać tam nawet 3 bramkarza, ale i tak przekombinuje

0

@FioletoweOczy rodzinna atmosfera

0

@Granto denzel out wiadomo. Typ może ma posłuch u zawodników bo sam coś jako zawodnik osiągnął ale jako trener jest fatalny

0

Nowy sezon, stara Barca. Xavi musi przegrać kolejny sezon zanim otworzy oczy ze Garcia i Roberto się do niczego nie nadaj. #denzelout

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?