Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle dzięki za informację
0
Kane brama i asysta, ale czy również kontuzja ?
1
@MysticCat ok dzięki za info Panie socjolog
0
@Kuba_1 a co messi dziś powiedział?
0
@Dejvo jesteś tutaj nikim i wszyscy maja w dupie Twoje zdanie. Czy napiszesz ze masz 20 czy 25 lat to i tak wszyscy wiedza ze jesteś szczylem który szuka atencji.
1
@Dejvo weź nie żartuj chloptasiu z SLD, podawanie piłek Ilance Rzepin w latach 2005-2006 nie czyni z Ciebie eksperta.
0
@Jakchcesz a ja normalnie odpowiedziałem, mam dosyć polityki na la rambli, marze żeby zmieniono regulamin i był calkowity zakaz poruszania tego tematu
0
@Slazzy weź trollu daj spokój, mału tu słuchania o polityce i covidzie?
0
@TheRobertos prędzej Sulimo usunie konto
1
@Barwindg zdefiniuj okazje, bo ja widziałem przynajmniej dwa strzały gdzie bono ratował zespół plus halland wychodzący sam na sam z bramkarzem gdzie został sfaulowany a na dodatek wiele ciekawych zagrań w polu karnym sevilli gdzie brakuje tylko tej wisienki na torcie. Dla mnie to jest ciśniecie zespołu który się muruje na 20/30 metrze w 11
3
@QuaReL wszyscy maja w dupie Twoje zdanie i Twoje screeny, wracaj na notatnik
0
@Deviler znowu dochodzi
3
@Sulimo dziewczyny wyszarpują sobie włosy na la rambli. Szacun, pieknie ta strona schodzi na psy
0
Czuje się jakbyśmy się nie ruszyli o metr z tym zespołem. Nowy sezon stara barca. Znowu będzie granie na 1:0 czyli to co denzel uwielbia
0
@xvcWinterSoldier Denzel pseudonim Wrzutka? Nie znałem.
A tak serio to będzie kaszan grany tak jak w zeszłym roku. Xavi się nie rozwija jako trener i nie potrafi podejmować ciężkich decyzji
0
@Borneo dzien dobry, widzę, ze w internecie i na la rambli pierwszy raz, pozwól, ze będę Twoim przewodnikiem
2
@OnlyCules iść do lekarza a nie pytać na la bambli
3
@kamyk_23 Sławomir „wyrwane z kontekstu” Mentzen.
3
@czudi17 świetnie, dwóch środkowych obronców i jeden wahadłowy :D
0
@Barcasub jasne, ze tak, słyszeliście kiedyś o zdrowych energetykach? Kluby z nimi współpracują a zawodnicy korzystają z izotonikow. Te izotoniki maja tylko 2g cukru na bodajże 100ml wiec bardzo mało
0
@KrwawiaceoczyVEB Przecież to jest izotonik a nie energetyk. Widzę przeczytany nagłówek z onet.pl i już sianie fermentu
0
@KrwawiaceoczyVEB niezdrowy skład?
0
@SuperPatsonFCB skoro nie działaja Ci dwa przyciski a reszta działa to zapewne zalałeś
1
@SuperPatsonFCB naprawde rozwaliles pilota i bedziesz dzwonic do UPC bo Ci dwa przyciski nie działają? :D
1
@BorzyKrzys przymierze kozacki film, dobre męskie kino w stylu Bogowie Ulicy.
0
@ObiektywnyKibic121 denzel nie takich niszczył
0
@marcinK0000 ale ty rozumiesz jaki denzel jest durny? Mecz o pietruche ale i tak wystawia ronalda na PO. Mógł dać tam nawet 3 bramkarza, ale i tak przekombinuje
0
@FioletoweOczy rodzinna atmosfera
0
@Granto denzel out wiadomo. Typ może ma posłuch u zawodników bo sam coś jako zawodnik osiągnął ale jako trener jest fatalny
0
Nowy sezon, stara Barca. Xavi musi przegrać kolejny sezon zanim otworzy oczy ze Garcia i Roberto się do niczego nie nadaj. #denzelout