Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Armintrance1 nie bedziesz mi rozkazywac podrabiancu!
0
@Armintrance1 wracaj na notatnik przebierancu
0
@Szreko przecież to co napisałeś nie wyklucza tego co ja napisałem. Co to znaczy wiele osób? 50 procent? 60? 30? Ja napisałem, ze do takich ćwiczeń zalecane jest płaskie obuwie, nie powiedziałem, ze nie można robić na boso. Stwierdziłem jedynie ze polecanie butów z podbiciem (a takie maja buty do biegania) nie jest odpowiednie do niektórych ćwiczeń.
0
@MesQueUnClub_87 bzdury, jak robi martwy, przysiady ze sztangą i kilka innych ćwiczeń to koniecznie płaska podeszwa. Nie gadaj głupot jak nie masz pojecia, bo chłop może sobie krzywdę zrobić
1
@HighestInTheRoom ogolnie powinien byc regulamin z zakazem gadania o polityce. Strasznie irytujaca jest od dluzszego czasu la rambla. Jak nie spam bezwartosciowymi postami co 5 min od jednego uzytkownika to co drugi mysli, ze znalazl jedyna sluszna prawde wybierajac konfederacje
1
@marian_konopka polska ciężka mowa!
0
Jezus Maria, ten FCPortoFan1999 to naprawdę jakiś nerd, niecały rok w serwisie a tu już 14k komentarzy, średnio 47 postów na dzień. Większość tych postów bez jakiejkolwiek wartości, człowiek przewija la ramble i co drugi post to: Komentarz użytkownika FcPortoFan1999, którego ignorujesz.
@Moderacja - da się ustawić jakiś limit aby uniknąć takiego spamu? To jest jakaś masakra.
0
@QQL5 poczekasz do jutra, świat sie nie zawali
2
@fart -nie marnuj czasu
-idź na wódeczke.
Piekne rady na la ramblii
0
@Szklaner dramat
0
@tomek8756
0
@Pawel13sz slabe
5
@messi564 szkoda tych ludzi co będą kilka godzin płaczu słuchac :(
6
@Comentateiro to się nazyw krypto gej :)
0
Tak z ciekawości, o ile City kupi ostatecznie Declana to na jakiej pozycji będzie grał? Głównym SPD nadal zostanie Rodri, chyba ze będą grali na dwóch, a Stones wróci na stałe do obrony. Bo nie wierze, ze usadzi na ławce kogos z dwójki Rodri, Declan.
2
Xavi zepsuje go jeszcze przed kolejnym okienkiem. Róbcie screeny. Anyway transfer top
0
@Przemek2323 bardzo zabawne
1
Skoro messi nie przychodzi trzeba rzucić wszystkie siły na Kimmicha/Gundogana i Bernanrdo silve
0
@Kuba_1 a próbowałeś wejść na Google i wyszukać?
0
Komentarz usunięty
0
Ale Marciniak to pieknie zaorał konfederatów :D.
0
@draxidox Ciekawe czy dawał czy brał jak go poseł Winnicki prosił :)
0
@dAvi_2 jako PO? Nie, tylko cancelo. Na podwieszonego skrzydłowego jak go przemianował klopp, do rozwazenia
25
@Bezhistorii nie sadze żebyś miał szanse u Ferrana
0
Klasyczna taktyka Denzela, namieszam, może jakoś się uda :D. Wstyd ta drużyna
0
@Foxer jeszcze jedno pytanie, ile dokładnie gramów tej yerby oraz co to znaczy mocno zaparzyć? 10 min? 20? :)
1
@fcbarcafan19 smietnik, kasuj fife
2
Czyli plan A Kimmich, plan B Gundogan, płac C Zubimendi nie wypalił wiec dostaniemy wacka Nevesa. Brawo zarząd
0
@clyde fajnie, ale warto było do niego napisać na priv :)
0
@maciar widać przeczytany nagłówek w onecie i na tym wyrobiona opinia. Każdy socjolog Ci powie, ze Tusk świetnie to rozegrał. PiS chce dać 800plus ale od 1 stycznia. A Tusk do nich: sprawdzam, po co czekac, wprowadźmy teraz. I to PiS ma problem, bo nie ma kasy. I to oni się musza przed plebsem tłumaczyć, czemu nie dadzą im teraz.