Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VanBest bo średnia gra, a gta jednak udane
1
Danzel, przestan skwierczeć i marudzic i wez sie za układanie w koncu porzadnie składu oraz wymiane ekipy medycznej.
0
@GeneralXavi absolutnie coś jest z tobą nie tak, natychmiast masz przerwać treningi bo sobie szkodzisz. Musisz udać się do lekarza pierwszego kontaktu, później ortopeda/fizjo, zrobić badania i później wróć do nas z informacjami od nich.
0
@Gabka1 beka, ze w 21 wieku trzeba tłumaczyć jak działa statystyka i exit poll :D
3
@Nazio_87 na godzinę 12, a to różnica. Podadzą o 13/13:30, jakoś tak
4
@Adran360 jezu co to za dwaj homoseksualisci?
9
Moderacja mogłaby wyciagnac wnioski po tym jak w końcu dobrze wyglada la bambla i całkowicie zakazać rozmów o polityce tutaj.
0
@th@les dokladnie, jak xavi znowu araujo postawi na PO to bedzie jeszcze gorszym taktykiem niz myslalem
0
@PatrykBarca kabaret to jest robić takie błędy ortograficzne
0
Sławomir „wyrwane z kontekstu” Mentzen
0
@cris27 a co zrobil ten słynny noblista z ekonomii?
0
@VbamboeB przecież problemy z taktyką Xaviego nie zaczęły się wczoraj, w pełnym zdrowym składzie też gramy średnio. Jasne, szpital jest, ale w podstawowej 11stce wychodzi: Ter Stegen, Cancelo, Kounde, Christensen i Balde, czyli standard, w pomocy poza Lopezem, który ostatnio gra solidnie, to mamy dwóch graczy pierwszego wyboru. Jedyne do czego można się przyczepić to do ataku, ale mamy Felixa, który ma super wejscie do druzyny i mu sie chce oraz Ferrana który podobno jest w mega formie. Do Yamala nikt nie ma pretensji. Z ławki podnosi sie Oriol oraz Roberto. Ludzie z ogromnym doświadczeniem, po drugiej stronie masz kogo, 36letniego Callejona? Większość to nołnejmy i nie bez powodu grają w Granadzie. Nawet nasze rezerwowy skład jest dużo lepszy od podstawowego składu Granady więc ten argument jest strasznie nietrafiony.
Wykreowaliśmy, ale nie strzeliliśmy. I to jest problem, nie zadziałał plan A i już planu B nie ma. Czyli dokładnie to co napisałem w pierwszym poście
0
@Bobo25 niestety mam zablokowanego spammera, więc nie wiem co pisze :(
4
Tak jak po meczu z Porto, tak ponownie napiszę teraz. Danzel nie ma kompletnie pomysłu na ten zespół i nie ma planu B, gdy plan A nie działa. O ile z Porto można było zrozumieć psioczenie co poniektórych, że to był solidny zespół (choć osobiście się z tym nie zgadzam), o tyle Granada, która jest przedostatnia w lidze, powinna być dla nas przystawką. Niestety fatalne indywidualne błędy zadecydowały o golach dla Granady, a Barca grała ten sam toporny futbol (słynny #xaviball) i klepanie piłki po obwodzie.
Z meczu na mecz gra wygląda coraz gorzej, na dodatek wypadają nam ze składu kolejni podstawowi zawodnicy.
Nadal uważam, że to powinien być ostatni sezon Xaviego i załuję, że przedłużono z nim kontrakt, bo zespół jest obecnie naprawdę mocny a gramy nadal średnio. Mistrzostwo w Lidze to będzie cud, w LM nie mamy czego szukać z mocniejszymi zespołami.
0
@tristan87 a o co w ogole chodzi? ostatnio tyle akcji ze nie nadazam
1
@TR3YWAY swietne bzdury opowiadasz. Może Tobie się opłaca bo lecisz na starych zasadach jeszcze. Teraz dla nowych są dużo gorsze warunki
0
@LjakRoberciik najtrudniejszym? Zgodzę się, ale czy ciężkim? Z obecnym naszym składem i tego jakie mieli braki w swojej drużynie? Nie sądzę. To nie oni zagrali niewiadomo jaką piłkę, tylko Barca ściągnęła gacie i się wypięła. To jest tylko i wyłącznie wina Xaviego.
8
Emocje już opadły i na chłodno można w końcu napisać.
Kiedy w końcu skończymy z narracją, że "styl nie jest ważny, ważne 3 punkty, graliśmy kaszan, ale jesteśmy liderem"?
Tak można było gadać rok czy dwa temu gdzie na ligę mistrzów wychodziliśmy ze zlepkiem przypadkowych piłkarzy jak Mingueza, Dest, Pjanic, Brajtwajt czy Puig.
Teraz mamy skład, który na papierze wygląda na topowy zespół. Trzeba go tylko umieć poukładać, a momentami Danzel wygląda jak dziecko we mgle, które nie wie co ma zrobić jak gra nie idzie po jego myśli.
Rozumiem, że w środku pola nie ma De Jonga i Pedriego, za to mamy Gaviego, który na swojej nominalnej pozycji jest kotem, do tego Gundo, który sezon wcześniej jako kapitan poniósł City po potrójną koronę.
Niestety demony z zeszłego roku wracają jak bumerang. Xavi robi 1:0 i zaczyna obronę Częstochowy z pożal się Boże Roberto czy Alonso.
Nie potrafimy wytrzymać przy presji przeciwnej drużyny, od 60 minuty wyglądało to fatalnie. Nie potrafiliśmy kontrolować meczu. A to jest wina trenera i poszczególnych zawodników.
Ja wiem, że teraz to wystarczyło, ale przyjdzie nam grać z lepszą drużyną i wiemy jak to się skończy
Co do poszczególnych zawodników. Kounde MVP, profesor jak kiedyś Puyol. Ter Stegen, po słabym meczu z Mallorcą w końcu wrócił do swojej optymalnej formy
Poza tym Araujo, Cancelo na solidnym poziomie, Balde też fajnie biegał do przodu, ale znowu ostatnie podanie kulało.
Pomoc - Oriol - fatalny mecz, bez wsparcia zawodnika jak De Jong, facet nie dojeżdża. Gavi walczak, ale niestety przeginał w drugą stronę. W mojej ocenie jeden ze słabszych występów. Gundo, solidnie, była asysta, próbował kontrolować tempo z różnym skutkiem.
Atak, Felixowi się chciało, Yamalowi się chciało, ale czegoś brakowało. Lewy - póki grał, to jak zwykle w tym sezonie - za dużo kombinacji.
Zmiennicy - poza Ferranem nie ma co więcej wspominać. Gość wszedł i strzelił zwycięskiego gola.
Porto zasłużyło na remis to na pewno. Czy był karny po ręce? Był kontakt z bicepsem. Pytanie jakie są przepisy.
0
@truqsi jak wyzdrowieja
1
@Sulimo czy wy dzieci nie rozumiecie, ze to jak gramy z Porto zgubi nas w walce z mocniejszym rywalem? Przecież trafimy na bayern po wyjściu z grupy i możemy się już pakować. Ponownie wychodzą braki trenerskie Xaviego, to jak ustawia zespół defensywnie i próbuje dowieźć 1:0. Demony z zeszłego sezonu wracają aż miło.
0
Klasyczna barca Danzela, byle utrzymać 1:0. Dramat, porto zasłużyło conajmniej na remis
1
@Comentateiro jezu to jest tak suchy zart i tak nieśmieszny, ze mam ochotę przegryźć Ci kabel od internetu.
0
@pikass14
starą ratę zapłacisz
1
@Roobo a co nas to obchodzi?
0
Komentarz usunięty
0
na eurosporcie artykuł o tym samym ale zupełnie inna narracja, mówiąca o zgrzycie :D
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna/gavi-udzielil-reprymendy-robertowi-lewandowskiemu-w-meczu-barcelona-sevilla_sto9821358/story.shtml
0
@MessiForeverTheBest hahaha :D
1
@DiscoCzareQ a nasz Panie?
5
@KmN imigrant w Norwegii głosuje na konfederacje która jest przeciwko imigrantom w Polsce? :D
1
@budel17 swietna zabawa! nic nie wygraliscie. zapraszam na kolejna edycje