Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mnie te dwie bramki Pedriego nie zmylą. Na sprzedaż ino chyżo
0
Pedri, dramat po wejściu, paproch gol i cyk nowy kontrakt
1
Skoro Pedri jest tak fatalny na tle slabego Rayo, to już jest gwóźdź do trumny
0
Danzel, pakuj mandzur i wypad z celi
2
Czy już staliśmy się drugim Milanem, czy naszym celem jest dobicie do sytuacji jak w United? Laporta u steru, ogrodnik trenerem, zawodnicy jak Pedri, którzy w wieku 21 lat wygladaja jak 35letnie grube koty nażarte pucharami. A na dokładkę De Jong, Ferran Torres czy inny Oriol, którzy nie dają kompletnie nic na boisku. Zaraz zaczną z wypożyczeń wracać takie tuzy jak Lenglet czy kontuzjowany Dest i mamy skład na kolejny sezon. Przecież to jest taka degrengolada. Wstyd się przyznać ale dałem się na projekt Laporty i Danzela nabrać jak nastolatkowie nabierają się na bzdury Konfederacji i Korwina. Białe chusteczki na ostatnim meczu dla całego klubu!
4
Nie wierzę że Tigrinio grałby gorzej niż Ferran. A jednak jeden przyspawany do ławki, drugi sobie biega po boiskach.
0
@abram3k przecież my już za niego nie dostaniemy nawet 40mln. Gość od miesięcy gra kapuchę z ziemniakami, jedzie na jednej asyście z PSG
0
Kolejny świetny mecz Pana Kółeczko Pedriego. Chłop się normalnie uwstecznia
0
@Jakchcesz ma czym oglądasz?
2
@Magicc89PL przecież dobrze napisał. Jak u nas w hierarchii nawet baby shark jest wyżej to o czym my gadamy. Kupując takiego młodzika trzeba mu dawać szansę, a wuefista aby ratować sezon stawiał wszystko na jedną kartę i swoich podstawowych zawodników. Teraz nie ma ani trofeów, sezon zawalony to jeszcze mamy problem z gościem kupionym za 60mln
0
@DamianBarcaCule to chyba klasyk między kryptogejami
0
Tak serio, poza celnymi podaniami, czy ktoś może powiedzieć coś o jakiejś wartości dodanej pedriego we wczorajszym meczu?
1
@BORO_12 za co Pedri ma zostać? Za kółeczka? Za masę asyst i goli? Czy za 3/4 czasu w szpitalu?
0
teraz sprzedać de jonga, ronalda i pedriego, podpisac kontrakt z nike, wrocic do zasady 1:1 i zacząć na poważnie w transfery
0
@messi33 oczywiście że wylanie ogrodnika
0
@mrboom a lidlomixy wytrzymują po 15-20 użytkowania?
0
@Cukson emilio estevez
0
@kigani musiala to SPO a nie skrzydłowy, fakt grywa na skrzydle ale docelowo to wolny elektron, który gra między skrzydłem a właśnie za napastnikiem. Imo identyczni piłkarze, u nas Pedri holuje, Musiala gra do przodu
2
Widac przepaść między takim musiala a naszym pedrim.
1
Do grania jak zmiennik za grosze jak najbardziej ok, ale śmiech na sali ze to jest kapitan, gość ma zero charyzmy a to odbija się na całej drużynie
0
@Safrani proste, Bayern oferuje 80mln a my się zgadzamy. United oferuje 100, my się zgadzamy. Wystarczy zwykła umowa kupna sprzedaży. Mam ci opisać przebieg negocjacji?
0
Jak ktoś jeszcze uważa, że sprzedaż Ronalda za 80-100mln to nie jest dobry pomysł to jest skończonym durniem. Gość bywa tragiczny i wczorajszy mecz tylko to potwierdził. Ponownie.
0
Jak ktoś jeszcze uważa, że sprzedaż Ronalda za 100mln to nie jest dobry pomysł to jest skończonym durniem. Gość bywa tragiczny i kolejne mecze tylko to potwierdzają.
0
@David_Beckham twój stary czelsi Londyn
0
@MesQueUnClub96 kogo w sumie obchodzi wieczysta? Trzeba się naprawdę nudzić
1
@BabyGang to z Tobą jest problem skoro piszesz wogule zamiast w ogóle i nie wiem skracasz do nwm.
0
@DonMatteo901 wiem ale nie powiem
0
Jezu, już się zaczyna. Czyli ciągle granie Lewym z przodu, łatanie dziur roberto. MASAKRA
1
@FCB_dimiC ja wiem, masz zerowe wymagania co do klubu
3
@FCB_dimiC przecież to trener ma budować mental drużyny a nie odwrotnie, co ty w ogóle za bzdury opowiadasz. Xavi dostał dokładnie kogo chciał, pierwsza połowa sezonu to był kaszan straszny że aż oczy krwawiły. W drugiej często zawalał najważniejsze mecze, nie trzyma presji na ławce. Gość jest zwykłym wuefista. Na dodatek nie potrafi dotrzymać słowa. Rak toczący ten piękny klub