1

Mnie te dwie bramki Pedriego nie zmylą. Na sprzedaż ino chyżo

0

Pedri, dramat po wejściu, paproch gol i cyk nowy kontrakt

1

Skoro Pedri jest tak fatalny na tle slabego Rayo, to już jest gwóźdź do trumny

0

Danzel, pakuj mandzur i wypad z celi

2

Czy już staliśmy się drugim Milanem, czy naszym celem jest dobicie do sytuacji jak w United? Laporta u steru, ogrodnik trenerem, zawodnicy jak Pedri, którzy w wieku 21 lat wygladaja jak 35letnie grube koty nażarte pucharami. A na dokładkę De Jong, Ferran Torres czy inny Oriol, którzy nie dają kompletnie nic na boisku. Zaraz zaczną z wypożyczeń wracać takie tuzy jak Lenglet czy kontuzjowany Dest i mamy skład na kolejny sezon. Przecież to jest taka degrengolada. Wstyd się przyznać ale dałem się na projekt Laporty i Danzela nabrać jak nastolatkowie nabierają się na bzdury Konfederacji i Korwina. Białe chusteczki na ostatnim meczu dla całego klubu!

4

Nie wierzę że Tigrinio grałby gorzej niż Ferran. A jednak jeden przyspawany do ławki, drugi sobie biega po boiskach.

0

@abram3k przecież my już za niego nie dostaniemy nawet 40mln. Gość od miesięcy gra kapuchę z ziemniakami, jedzie na jednej asyście z PSG

0

Kolejny świetny mecz Pana Kółeczko Pedriego. Chłop się normalnie uwstecznia

0

@Jakchcesz ma czym oglądasz?

2

@Magicc89PL przecież dobrze napisał. Jak u nas w hierarchii nawet baby shark jest wyżej to o czym my gadamy. Kupując takiego młodzika trzeba mu dawać szansę, a wuefista aby ratować sezon stawiał wszystko na jedną kartę i swoich podstawowych zawodników. Teraz nie ma ani trofeów, sezon zawalony to jeszcze mamy problem z gościem kupionym za 60mln

0

@DamianBarcaCule to chyba klasyk między kryptogejami

0

Tak serio, poza celnymi podaniami, czy ktoś może powiedzieć coś o jakiejś wartości dodanej pedriego we wczorajszym meczu?

1

@BORO_12 za co Pedri ma zostać? Za kółeczka? Za masę asyst i goli? Czy za 3/4 czasu w szpitalu?

0

teraz sprzedać de jonga, ronalda i pedriego, podpisac kontrakt z nike, wrocic do zasady 1:1 i zacząć na poważnie w transfery

0

@messi33 oczywiście że wylanie ogrodnika

0

@mrboom a lidlomixy wytrzymują po 15-20 użytkowania?

0

@Cukson emilio estevez

0

@kigani musiala to SPO a nie skrzydłowy, fakt grywa na skrzydle ale docelowo to wolny elektron, który gra między skrzydłem a właśnie za napastnikiem. Imo identyczni piłkarze, u nas Pedri holuje, Musiala gra do przodu

2

Widac przepaść między takim musiala a naszym pedrim.

1

Do grania jak zmiennik za grosze jak najbardziej ok, ale śmiech na sali ze to jest kapitan, gość ma zero charyzmy a to odbija się na całej drużynie

0

@Safrani proste, Bayern oferuje 80mln a my się zgadzamy. United oferuje 100, my się zgadzamy. Wystarczy zwykła umowa kupna sprzedaży. Mam ci opisać przebieg negocjacji?

0

Jak ktoś jeszcze uważa, że sprzedaż Ronalda za 80-100mln to nie jest dobry pomysł to jest skończonym durniem. Gość bywa tragiczny i wczorajszy mecz tylko to potwierdził. Ponownie.

0

Jak ktoś jeszcze uważa, że sprzedaż Ronalda za 100mln to nie jest dobry pomysł to jest skończonym durniem. Gość bywa tragiczny i kolejne mecze tylko to potwierdzają.

0

@David_Beckham twój stary czelsi Londyn

0

@MesQueUnClub96 kogo w sumie obchodzi wieczysta? Trzeba się naprawdę nudzić

1

@BabyGang to z Tobą jest problem skoro piszesz wogule zamiast w ogóle i nie wiem skracasz do nwm.

0

@DonMatteo901 wiem ale nie powiem

0

Jezu, już się zaczyna. Czyli ciągle granie Lewym z przodu, łatanie dziur roberto. MASAKRA

1

@FCB_dimiC ja wiem, masz zerowe wymagania co do klubu

3

@FCB_dimiC przecież to trener ma budować mental drużyny a nie odwrotnie, co ty w ogóle za bzdury opowiadasz. Xavi dostał dokładnie kogo chciał, pierwsza połowa sezonu to był kaszan straszny że aż oczy krwawiły. W drugiej często zawalał najważniejsze mecze, nie trzyma presji na ławce. Gość jest zwykłym wuefista. Na dodatek nie potrafi dotrzymać słowa. Rak toczący ten piękny klub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?