Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sysia11 było już milion razy na la bambli
6
Każdy na LO będzie lepszy od Balde. Vamos
0
@TheNekro94 prawda, słabo to wygląda :p
1
@Szakalaka12369 witamy w gorących
0
@rodineusz ok dzięki za rzetelne argumenty
3
Ja wiem, jaki jest Tebas, ale jaki musi być stan klubu, skoro pomimo takich akrobacji finansowych, sprzedaży kilku zawodników, nadal nie jesteśmy w stanie zarejestrować jednego Olmo. Każdy wie, że Tebasowi należy się wpier*** z urzędu, niemniej, gdyby nie on, ten klub albo nadal wydawałby pieniądze (których nie ma) na lewo i prawo albo ogłosiłby bankructwo. Białe kartki powinny się pojawić w końcu na stadionie
0
@pep71 chyba autor pomylił daty :D. Też na to zwróciłem uwagę
4
@barcanawieki a co mamy sadzić? Przecież to oczywiste , że to postęp i bardzo dobra rzecz
1
Komentarz usunięty
0
@Arcybiskup klub jest optymistyczny
3
@Pnog37 14:46, still don’t care
2
@Bocheno1 namawianie do narkomanii? Ciekawe co na to moderacja
1
@Kidd
8
@ninja81 mógł wypaść na 4 miesiące :D
0
@AmigoBlancos a kogo obchodzi zdanie jakiegoś nołnejma?
1
@FCB_dimiC niestety nie mamy szansy na bardzo dobre wyniki sportowe, bo aktualnie ten zespół jest kompletnie bez mentalu zwycięzców a wręcz odwrotnie-przegrancow. A takie wypychania z klubów jaki Gundo czy to jakiś poziom prezentują zawodnicy jak Ferran tylko pogarsza wszystko. Ostatnie kilka lat bałem się , że staniemy się nowym Milanem i tak niestety to wygląda. Ewentualnie trzeba sprzedać klub w prywatne ręce, bo era socios już dawno przeszła do lamusa
2
Ogólnie odczuwam nieprzyjemną satysfakcję, że potwierdza się to co mówiłem od dłuższego czasu, że aby uratować ten klub, potrzeba dużych sprzedaży. Żałuje, że klub nie odpulał Ronalda jak była szansa na jakieś faktycznie duże pieniądze w okolicach 80-100mln, o których była mowa w mediach. Tak samo z Pedrim, którego wartość będzie teraz spadać, a przydatność jest znikoma z powodu ciągłych kontuzji. Z De Jongiem to się zapewne pożegnamy darmowym odejściem więc jego w ogóle nie liczę. O ile Raphinia mógłby być potencjalnie dużą sprzedażą, o tyle u niego widać zaangażowanie w grę, faktycznej chęci bycia w tym klubie i relatywnie dobre liczby. Niestety, aby ratować ten klub, trzeba przestać żyć mrzonkami i zdecydować się na ruchy ktore nie do końca spodobają się kibicom. Od razu podkreślę, że później trzeba część tych pieniędzy mądrze reinwestować.
0
Nie oglądałem meczu, więc nie widziałem faulu na Vinim, ktoś ma może?
1
@damian16161212 jeszcze zwłoki nie ostygłu a ty już rączki zacierasz? Na nie swoje? Pięknie
0
@oyche przecież przed kontuzją grał też ultra cienko
1
@ObiwanKenobi zgadzam się, Danzel w ogóle nie umiał trzymać ciśnienia. Flock to profesjonalista. Dodałbym, że kolejna różnica było to, że zawodnicy ciągle pressowali
1
@jacobFCB zdarza się i żadne uziemienia nic nie zmienia, wystarczy że piorun uderzy na Twojej działce w jakiś przewód np. Internetowy to moze pójść na wiele sprzętów
0
@Encore czemu wstyd, miliony ludzi tak twierdzą i mają rację
0
@fotohobby fajnie, asysta drugiego stopnia, ile w tamtym sezonie asyst w la lidze? ;)
Ja wiem, że obecnie kibice barcy nie mają żadnych wymagań względem zawodników ale bez przesady
0
@kosmos91 dla mnie defensywa całą słabą, co do Cubarsiego, miał dobre wejście w drużynę, teraz jest średni. Średni na tle słabych nie jest kimś dobrym :)
7
Bardzo dobrze, Martin zrobił więcej niż Balde przez ostatnie 10 meczy w których zagral. Ja nie wiem co ludzie w nim widzą, gość dobiega do pola karnego przeciwnika i nie wie co kompletnie zrobić. Bije na ślepo te piłki, statystycznie jedna na sto siądzie. Gość jest ultra słaby. W obronie też zero, zawalił kryciem bramkę.
2
Powtarza się to co w zeszłym sezonie, Balde to jest poziom polskiej ekstraklasya nie Barcelony. To że Ferran gra kosztem Pau Victora czy nawet Roque to też jest nieśmieszny żart. Raphinia, choć nie jest naszym topowym skrzydłowym, gość biega za 3 i za to szacunek. Lewy nijaki a dwa gole, ale tego się od niego wymaga. Cubarsi mógł zawalić mecz, straszny zjazd od dwumeczu z PSG, ciężko gościa poznać.
3
Pedri może odpoczywać pół roku, wraca i oddycha rękawami po 15 minutach. Ten typ nie wróci już nigdy
0
W końcu dobry transfer, Balde kontuzja, dawać kogoś dobrego w końcu w jego miejsce
1
Szanuję, bo wstrzymywałem się z komentarzem, widziałem, że ktoś był zadowolony z Balde, a typ gra taką kapuchę ze aż szkoda gadać. W ogóle typ nie ma kompletnie nic