Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor dokladnie :)
0
@tbas chłopie używasz słów, których znaczenia nawet nie znasz i pouczasz ludzi? Weź poczytaj w słowniku o różnicy między podatnością na kontuzje a kontuzjogennoscia.
0
I to jest właśnie to czego oczekiwałem od Flicka, zmiany podejścia i mentalności. Za Xaviego brakowało intensywności, graliśmy zazwyczaj tylko jedna dobra połowę, bo nie wyrabialiśmy fizycznie. Czas to zmienić
0
Niestety nie oglądałem żadnego meczu, tylko skróty, niemniej, jak to wygląda ustawienie na boisku w momencie jak gra Lewy i Pau? Gramy na dwie 9tki? Czy Pau zbiega ze skrzydła, lub jako fałszywa? Statystyki po tym tournee fajne i daje nadzieję, że odejdziemy od klasycznej trójki z przodu.
0
Niestety nie oglądałem żadnego meczu, tylko skróty, niemniej, jak to wygląda ustawienie na boisku w momencie jak gra Lewy i Pau? Gramy na dwie 9tki? Czy Pau zbiega ze skrzydła, lub jako fałszywa? Statystyki po tym tournee fajne i daje nadzieję, że odejdziemy od klasycznej trójki z przodu.
1
@Kgorecki2500 “skrajnie prawicowa doktryna polityczna”. Wiesz, że PiS i konfederacja to skrajna prawica czy tylko udajesz?
1
@Aragorn33 zaraz zjedzie się ekipa faszystowsko pisowska i powie Ci, że to wyrwane z kontekstu było
0
@BORO_12 pewnie masz na myśli podatność na kontuzje, a nie kontuzjogennosc. Kontuzjogenny oznacza wręcz coś przeciwnego, że Pedri jest sprawcą kontuzji u innych. Zapraszam do słownika a później na debatę o piłce skoro nie znasz znaczenia słów których uzywasz
0
@BORO_12 co to znaczy kontuzjogenny?
0
@BORO_12 jakiego zdrowia chłopie, on ma już po karierze
0
@BORO_12 widzę na asyście z psg pociągnie w waszych oczach z pół roku jeszcze
1
@konajoncek Pedri na sprzedaż póki nie jest kontuzjowany, okienko jest krótkie, daje mu maks 5 meczy
0
@MOLESTA jak tam, kiedy Pedri odpali?
2
Fermin>Pedri, bez dwóch zdań. Sprzedać drugiego, postawić na Lopeza i dalej go rozwijać
2
@jakub1906 o czym ty piszesz?
1
@negreanu taa pamiętam te czasy, zanim na la bambli wyrośli konfederaci i pisowcy którzy wchodzili tylko po to by zacząć gownoburze.
https://images-cdn.9gag.com/photo/aGd9nW0_700b.jpg
0
@Sapos93 o której?
0
Kiedy finał na 100m ?
2
i to jest wzór na obronę. Wielokrotnie powtarzam, żę Ronald takim zawodnikiem nie jest. Gdybyśmy mogli sprzedać go za 70-80 mln to spokojnie moglibyśmy powtórzyć transakcję jak z Kounde i ściągnać klasowego obrońcę za jakies 40 mln.
1
@barcelonaLM jak bedzie Mentzen albo Bosak to będzie dramat
1
Może i Laporta ogarnął jakkolwiek finanse klubu, ale transfery to jest dramat. Wolałbym nie kupować, jezeli faktycznie Nico nie przyjdzie.
0
@TR3YWAY a ja posiadam Gamvis od kilku lat i mega mocno sobie chwalę. Nic się nie zepsuło, żadnych odchodzących nitek, mega wygodny
1
@ikar34 a ja go skierowałem do specjalisty który takimi sprawami się zajmuje, w odpowiedzi otrzymałem info że mam utkać buzię. Ja rozumiem, że jak ktoś ci pluje w twarz to mówisz, że to deszcz, ale ja sobie nie pozwolę na takie traktowanie. Kończę odpisywanie tutaj, bo zaraz będzie w gorących a żaden z Was też nie zaproponował pomocy tylko się brandzluje w komentarzach. Pozdrawiam cieplutko :*
0
spice girls widzę się zjechało :D
0
Komentarz usunięty
2
@FCB_dimiC nie, nie ma, przestań spamować i idź do księgowego
2
@Who_you_mam odczucia na la bambli odnośnie laporty i nowego sezonu są pozytywne :D
2
@Kapitan hawk ja nadal nie kumam jak można być takim botem jak fcportofan i pisać 100 postów dziennie. Przecież to jest jakiś kabaret żeby tak floadowac la bamble informacjami kopiuj wklej z sofa score. A moderacja nic nie robi
0
@MesQueUnClub96 jedyny wartościowy sport na olimpiadzie. Dzięki mordini!
0
Kiedy jakieś biegi na 100m finały będą? Albo 400?