0

@vangoor dokladnie :)

0

@tbas chłopie używasz słów, których znaczenia nawet nie znasz i pouczasz ludzi? Weź poczytaj w słowniku o różnicy między podatnością na kontuzje a kontuzjogennoscia.

0

I to jest właśnie to czego oczekiwałem od Flicka, zmiany podejścia i mentalności. Za Xaviego brakowało intensywności, graliśmy zazwyczaj tylko jedna dobra połowę, bo nie wyrabialiśmy fizycznie. Czas to zmienić

0

Niestety nie oglądałem żadnego meczu, tylko skróty, niemniej, jak to wygląda ustawienie na boisku w momencie jak gra Lewy i Pau? Gramy na dwie 9tki? Czy Pau zbiega ze skrzydła, lub jako fałszywa? Statystyki po tym tournee fajne i daje nadzieję, że odejdziemy od klasycznej trójki z przodu.

0

Niestety nie oglądałem żadnego meczu, tylko skróty, niemniej, jak to wygląda ustawienie na boisku w momencie jak gra Lewy i Pau? Gramy na dwie 9tki? Czy Pau zbiega ze skrzydła, lub jako fałszywa? Statystyki po tym tournee fajne i daje nadzieję, że odejdziemy od klasycznej trójki z przodu.

1

@Kgorecki2500 “skrajnie prawicowa doktryna polityczna”. Wiesz, że PiS i konfederacja to skrajna prawica czy tylko udajesz?

1

@Aragorn33 zaraz zjedzie się ekipa faszystowsko pisowska i powie Ci, że to wyrwane z kontekstu było

0

@BORO_12 pewnie masz na myśli podatność na kontuzje, a nie kontuzjogennosc. Kontuzjogenny oznacza wręcz coś przeciwnego, że Pedri jest sprawcą kontuzji u innych. Zapraszam do słownika a później na debatę o piłce skoro nie znasz znaczenia słów których uzywasz

0

@BORO_12 co to znaczy kontuzjogenny?

0

@BORO_12 jakiego zdrowia chłopie, on ma już po karierze

0

@BORO_12 widzę na asyście z psg pociągnie w waszych oczach z pół roku jeszcze

1

@konajoncek Pedri na sprzedaż póki nie jest kontuzjowany, okienko jest krótkie, daje mu maks 5 meczy

0

@MOLESTA jak tam, kiedy Pedri odpali?

2

Fermin>Pedri, bez dwóch zdań. Sprzedać drugiego, postawić na Lopeza i dalej go rozwijać

2

@jakub1906 o czym ty piszesz?

1

@negreanu taa pamiętam te czasy, zanim na la bambli wyrośli konfederaci i pisowcy którzy wchodzili tylko po to by zacząć gownoburze.
https://images-cdn.9gag.com/photo/aGd9nW0_700b.jpg

0

@Sapos93 o której?

0

Kiedy finał na 100m ?

2

i to jest wzór na obronę. Wielokrotnie powtarzam, żę Ronald takim zawodnikiem nie jest. Gdybyśmy mogli sprzedać go za 70-80 mln to spokojnie moglibyśmy powtórzyć transakcję jak z Kounde i ściągnać klasowego obrońcę za jakies 40 mln.

1

@barcelonaLM jak bedzie Mentzen albo Bosak to będzie dramat

1

Może i Laporta ogarnął jakkolwiek finanse klubu, ale transfery to jest dramat. Wolałbym nie kupować, jezeli faktycznie Nico nie przyjdzie.

0

@TR3YWAY a ja posiadam Gamvis od kilku lat i mega mocno sobie chwalę. Nic się nie zepsuło, żadnych odchodzących nitek, mega wygodny

1

@ikar34 a ja go skierowałem do specjalisty który takimi sprawami się zajmuje, w odpowiedzi otrzymałem info że mam utkać buzię. Ja rozumiem, że jak ktoś ci pluje w twarz to mówisz, że to deszcz, ale ja sobie nie pozwolę na takie traktowanie. Kończę odpisywanie tutaj, bo zaraz będzie w gorących a żaden z Was też nie zaproponował pomocy tylko się brandzluje w komentarzach. Pozdrawiam cieplutko :*

0

spice girls widzę się zjechało :D

0

Komentarz usunięty

2

@FCB_dimiC nie, nie ma, przestań spamować i idź do księgowego

2

@Who_you_mam odczucia na la bambli odnośnie laporty i nowego sezonu są pozytywne :D

2

@Kapitan hawk ja nadal nie kumam jak można być takim botem jak fcportofan i pisać 100 postów dziennie. Przecież to jest jakiś kabaret żeby tak floadowac la bamble informacjami kopiuj wklej z sofa score. A moderacja nic nie robi

0

@MesQueUnClub96 jedyny wartościowy sport na olimpiadzie. Dzięki mordini!

0

Kiedy jakieś biegi na 100m finały będą? Albo 400?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?