1

Szanuję, bo wstrzymywałem się z komentarzem, widziałem, że ktoś był zadowolony z Balde, a typ gra taką kapuchę ze aż szkoda gadać. W ogóle typ nie ma kompletnie nic

2

@Kamiloza91 najlepsza jego pozycja to na liście transferowej i nic tego nie powinno zmienić

0

@Wiktor91 Faye I tak na sell idzie, raczej z roque

0

to kto jeszcze nie jest zarejestrowany?

0

Z jednej strony człowiek się cieszy na ten nowy sezon, nowe nadzieje i myśli, że teraz będzie inaczej, po czym przyjdzie znowu nam oglądać zarobasa De Jonga, łamagę Pedriego czy wiecznie kontuzjowanego Ronalda. Znowu zero sensownych sprzedaży i sensownych zakupów. I tak się żyje na tej wsi

0

@Comentateiro widzę jakiś ekspert nam się trafił, dzięki za info

0

@PatrykBarca nie wiem czy to miało być zabawne?

0

@Kamiloza91 cccleaner? To ta firma co wysyłała dane uzytkowników do Chin? No thank you :).
Tylko system ninja :)

0

dobra, chyba mozna isc spac, dzieki panowie, to był piekny presezon, nie zapomne go nigdy

14

Mecz towarzyskim, meczem towarzyskim, ale wraca stary dobry Balde, poza przyspieszeniem to nie ma nic, dojeżdża do do wysokości pola i koniec pomysłów :D

1

@kuz i to wszystko za 30 mln :D

1

ja tam nie hejtuje meczu, obie druzyny wygladaja po prostu jakby były tam za kare

0

I Barca nation padło :D

0

@FcPortoFan1999 Na barca nation, nie na kanale Barcelony oficjalnym :)

0

@Fabik87 przecież ludziom nie działa, poczytaj komentarze na la bambli

0

@FcPortoFan1999 po co kłamiesz

0

@dzefrej234 wkurza tą muzyką, wolałbym komentarz :D

0

@kuz co ty gadasz… ale lipsztoza

0

Na YT Monaco nie działa live :(. Nie, nie włączę strumyka, bo chce na tv oglądać

1

@Faro prezentacje zespołu możesz na YT Barcy zobaczyć :)

1

@insp1re wymeczylem 2 sezony i se odpuściłem. Ciągle tylko słyszałem, że zaraz się rozkręci.

1

@wyrek siemanko tu konfederata i pisowiec- Polacy też gwałco i kradno

0

@czarnatom dzieki, nie ma sprawy, mam już swoje dziecko, ale poświęcę czas jeszcze młodym przez internet. Pozdrowki!

0

@czarnatom to jak wpisujesz Athletico to nie dziwię się że ci zmienia bez H bo to jest poprawna forma, gdybyś wpisał Atletic to pewnie by ci zmieniło na Athletic. Także daj sobie spokój synku i przyznaj się, że po prostu nie znasz nazw klubów poza FC Barcelona i Real Madryt a na klasyk nadal mówisz Gran Derbi

0

@czarnatom i po co ta agresja? H samo nie wskoczyło, po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz. Zgłaszam Twoją wypowiedź i mam nadzieję, że dostaniesz bana na otrzeźwienie

2

@vangoor dokładnie, styl podobny do naszego, nacisk na te same cechy, fajnie by było.

0

@Xonar klasyczny niedzielni kibic, co wsród znajomych robi z siebię znawcę!

2

@czarnatom ale przecież oni przechodzą do Atletico a nie do Athleticu, o czym ty piszesz

0

Ale jak Olmo przyblokuje dalszy rozwoj Fermina to sie wkurze

0

@vangoor dokladnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?