Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pnog37 rzucić się w którąkolwiek stronę?
0
@Pnog37ze wzoru hajty to wyliczyłeś?
1
Ogólnie ten moment musiał nadejść, ale trochę za dużo rotacji. Moment odpoczynku dla wszystkich jest w 60 minucie przy dobrym wyniku, a nie zmieniać cały skład na wyjeździe. Tutaj nawet nie ma pomysłu co można zmienić, bo nie działa dobrze żadna linia. Ferran nie umie w piłkę, lewy całkowicie odcięty od gry, pau victor nie na swojej pozycji, Pedri coś gra, Garcia i torre bardzo średnia. Obrona dziurawa, Martin i Dominguez puszczają wszystko, cubarsi bez fajerwerków, kounde tylko swoje ale to PO, cudów nie ma co oczekiwać. Penia, to Penia, ręcznik i oby Szczęsny go szybko wygryzł.
0
@TankerHunter no tak, wszyscy maja aplikację i Ci którzy są zainteresowani wiedzą jaki jest wynik, Ci, których nie interesuje to nie śledzą. Zwykły spam
0
@TankerHunter nie, twój jest niepotrzebny, bo to zwykły spam
1
@TankerHunter dzieki za info, szkoda, ze nie ma aplikacji do śledzenia wyników na żywo
0
@okiemtypera_lucaxx95 spokojnei, Pedri na sprzedaż w zimowym leci, thiago da lepsze liczby w pół sezonu niż on
0
@WiernyKatalonii ok ale to ty dzwonisz
0
@Derean ale co OL zdominował te rozgrywki to nie mam pytan
0
@FCBparasiempre tl; dr
2
@BIGCULES ty nam nie będziesz mówić, czym mamy się jarać a czym nie. Ludzie są podekscytowani po pierwsze-bo to Polak, po drugie, że wszystkich dostępnych nazwisk na rynku to jest zdecydowanie najlepsza opcja. Znacznie lepsza niż Pena i nadal czołówka europejska. Najgorzej byłoby nikogo nie kupować, postawić na Pene czekać do zimowego okienka. W tym czasie ten gość może wszystko zawalić
3
Szczęsny musisz!
4
@Kapitan hawk zaraz się zacznie :D
2
@Toretto i zadajesz takie głupie pytania? Nieźle
0
Dziwna sytuacja z Ansu, liczyłem, że to pewniak wczoraj na otrzymanie minut, a nie dostał ani minuty, trochę to martwiące
1
@ZeroArtiforce do tego lewy obrońca a Balde się pozbyć, no i SPD
1
@Toretto przeciez masz na głównej stronie, od kiedy ty tu jesteś?
5
@P93FCB w tą grę nie warto inwestować od jakiś 7-8 lat
2
Last Dance Szczęsnego
3
Szczesny za darmo do wzięcia
1
@Pnog37 Szczęsny
0
Wiele osób od wczoraj pyta mnie co sądzę o meczu, no więc odpowiadam zbiorczo. To co odwalił wczoraj Ter Stegen to jest kryminał, wrzucać ludzi na takie miny. Gość jest twarzą ostatnich kilku lat w LM. Gra dobrze nogami, to fakt, ale to już nie ten sam bramkarz w pierwszych sezonach. Mieliśmy się skupić na bokach obrony oraz ŚPD w kolejnych okienkach, a trzeba będzie jeszcze wydawać kasę na bramkarza. Był do wyrwania Mamardaszwili za grosze, okazja uciekła.
Następny na liście, Balde, kolejny mecz, kolejne bieganie bez celu, chłop poza szybkością aktualnie nie ma nic i udowadnia to od powrotu z kontuzji.
Co do Flicka, moim zdaniem pomylił się ze zmianami, po pierwsze trzymanie tak długo Lewego było błędem, chłop nie dawał nic a przy kontrach był wolny jak Busi za najgorszych lat. Po przerwie powinien był wejść Ansu, od biedy Ferran, chociaż ten to wiadomo, zacytowałbym Bonsona i jego numer zaczynający się na Pan, ale konfitury węszą i strzelają z ucha.
Ogólnie mecz do zapomnienia, szkoda, że to był pierwszy mecz w LM, bo może to źle wpłynąć na nastawienie, niemniej teraz zatopić żółtą łódź podwodną w weekend i byle do przodu.
0
@Fake69 a kto poza Lamine przy golu jest widoczny? Przecież gramy w 10 chłopie
0
@Kazragore nie, kobe bryant
2
@esem91 tak jak kolega mówi, problem z chwytem, musisz poćwiczyć mocny ścisk kija, najlepiej ćwiczyć z kumplem od tenisa
5
Nie będzie nam francuski piesek pluł w twarz
3
Canal plus robi zajebista robotę z tymi skrótami , fajnie, że dodajecie to na głównej :)
0
@Pnog37 przecież tam nawet Oriol Romeu byłby lepszy
0
@Pnog37 ktokolwiek inny, każdy będzie lepszy od niego, tym strzałem tylko to udowodnił
1
Nie mam pojęcia co przemawia za tym, że Balde w ogóle gra, każda wrzutka zmarnowana