Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future nie umieszczając rodriego nawet w top 3 to już trzeba być odklejonym jak lato z radiem
0
@Tasde no trudno, to działa w dwie strony. Zresztą ilu widziałeś ultra wysokich zawodników? Zazwyczaj mają maks w okolicach 190cm. Dla mnie to jest głupota, że takie sytuacje decyduje o spalonym, bo według przepisów można tą częścią ciała strzelić. Ewentualnie głowa i noga niech wyznacza spalony a nie tułów czy ramię.
0
@FATTOMY a można po polsku wersje?
0
Dla mnie spalony powinna wyznaczać tylko stopa, jeżeli zawodnik jest w biegu, górna czesc ciała nie powinna mieć znaczenia.
0
@tomcias10 jeden mądry co oglądał mecz. Balde w ofensywie nie daje nic, w defensywie jest elektryczny. Mnie nie przekona i po cichu liczę, że Davies jest do wyciągnięcia w związku z tym że Flick to nasz trener. Ewentualnie po powrocie Ronalda można go przesunąć na LO, bo dla mnie para Cubarsi Inigo aktualnie nie do ruszenia
0
Balde fatalny sezon okrasił asysta życia do Lewego w najważniejszym meczu sezonu i cyk, wszyscy na kilka miesięcy zapomną jaki był cieńki. Teraz to dopiero będzie gadane, że się rozwija i trzeba dać mu więcej czasu :D
0
@FcPortoFan1999 skąd info? Ile Real?
0
Można gdzieś sprawdzić ile przebiegli zawodnicy obu drużyn wczoraj?
0
Spokojnie, według kibiców królewskich jeszcze nie mieliśmy solidnego przeciwnika który by nas sprawdził :D.
Ps. Teraz proszę o mądrość Herr Flick i spokojne rotowanie z espanyolem z crvena. Później sociedad na wyjeździe i tam mogą być schodki
2
Bardzo dobrze że nie podał do Balde, chłop zero formy
0
Fermin zasłużył na pierwszy, przy kiepskim wyniku pewnie będą rotacje, olmo, gavi, de jong
0
@ali3gator mowił, że w czwartek nie będzie bo komentował mecz atletico, więc pewnie jutro wleci dopiero :D
1
@Ronad10 Balde i Penia, reszta dobrze/bardzo dobrze albo wspaniale gra obecnie
3
@BISHBASHBOSH czym zaskoczył Penia? Co strzał to gol, jeden fart ze spalonego, drugi wpuszczony. Kolejny taki mecz. Do tego nie potrafi wyprowadzać piłki, ile wczoraj było w ciagu pierwszy 30 zagrań do Roberta, które on przegrywał i bayern znowu nacierał? No i te niepewne wyjścia, dramat. Typ jest do kasacji, nadal liczę, na Szczęsnego na Real
4
@Kapitan hawk niezły wariat, ale zeby przyjsc z notatnika i pisac tyle postow na la bambli, to chyba więcej niz słynny fan sportingu bragi na tym forum
0
Teraz Panowie i Panie Flick, wszystkie siły na Real, pełne skupienie, 120% dajcie z siebie, po realu jest espanyol i wtedy obowiązkowo rotację
0
@escarabajo Canal + extra 1
1
Trzeba być odciętym od świata przez ostatnie 10 lat żeby nie wiedzieć, że wygrywając z realem nie ściąga się ofensywnych zawodników aby bronić się wyniku 5cioma obrońcami. Sahin widać, że swiezak bo dał dupy po całości
0
Ciekaw jestem kogo Barca jest w letnim okienku w stanie wyciągnąć na LO za Balde. Chłop jest niereformowalny i chyba słowo rozwój jest mu obce. O ile problemy na innych pozycjach, czy to SPD ( Bernal a teraz Cassado!!!) czy PO (Kounde) w końcu na chwilę rozwiązane, to na lewej mamy jednego piłkarza mniej. Zastanawiam się czy na tej pozycji Ansu nie zagrałby lepiej niż Alejandro. I tak nasze wahadło operuje praktycznie ciągle na LS, to taki Fati musiałby się nauczyć po prostu bronić. Nie sądzę żebyśmy zobaczyli jakiś duży spadek jakości :D
0
@Krzysztof1987 no dać jakieś argumenty z przodu, który to już mecz wymówek? Gość potrafi dobiec do pola karnego i odcina mu wszystkie umiejętności, wrzutka do nikogo, albo strata. Chłop jest złomem aktualnie
0
Piękny mecz, ale Balde na LO, kolejny mecz kryminał. W okienku letnim wszystkie siły na jakiegoś obrońcę z prawdziwego zdarzenia, bo Alejandro to może grać w Elche co najwyżej. Typ kolejny mecz pokazał zero
1
Ah shit here we go again
1
@Katalończyk 99 nic takiego nie powiedziałem, jednak jeżeli o klubie decyduje promil ludzi mających do tego prawo, to coś tu jest nie tak. Tylko idiota tego nie dostrzega :)
1
Ilość głosujących tylko pokazuje, że klub powinien dawno zmienić swój statut jak w przypadku Bayernu i sprzed 49% udziałów firmie. Ci socios to kpina i wiadomo to od dawn. Przy tak małej liczbie biorących udział to taki Laporta może sobie kupować głosy nawet
1
@MesQueUnClub_87 zgadzam się, wiadomo, że Bayern nigdy nam nie leżał, ale to nie jest ta sama drużyna co przy 8:2 tak samo jak Barca nie jest już ta sama drużyna, chociażby ten mecz w LM w Monachium co nas przekręcili na 2 karne. Dominowaliśmy ich i mogliśmy to wygrać, gdyby nie sędzia tłuk. Nie twierdzę, że jesteśmy faworytami ale ja wierzę w tę drużynę i nie będę zaskoczony jak to wygramy
2
Człowiek czekał dwa tygodnie na flickitake. Ciekawe jak przejdziemy przez ten październik. Sevilla to Sevilla, mimo, że bez formy to nie można lekceważyć, a później dwa decydujące starcia. One faktycznie pokażą gdzie jest drużyna. Wiadomo, że el clasico jest ultra ważne ale z perspektywy takiej, że przegraliśmy mecz z Monako to trzeba ten mecz z Bayernem po prostu wygrać i chyba właśnie ten mecz jest ważniejszy. W lidze hiszpańskiej zostało jeszcze mnóstwo kolejek i mecz rewanżowy z białymi, więc będzie czas się odegrać.
0
@NeroTFP1 z tych trzech, tylko koscioły są bezużyteczne
0
@Rust_Cohle słaby żart w sumie
1
Szkoda, że nie było opcji kupienia koszulek z logiem Drake’a, chętnie bym przytulił.
5
Jest tyle opcji na 2025: TAA, Tah, Davies, Sane, kimmich, Jonathan David, Dumfries, Salah, nawet de bruyne. Przecież z tego można taką solidną pakę złożyć. Trzeba po prostu podpisać w końcu tę mityczną umowę z Nike, pozbyć się kolejnych balastów w następnym okienku i możemy “tanim kosztem” wzmocnić/uzupełnić skład