- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1514 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1514 Culés
2
Nie no Laskowski tutaj odleciał xD
Ja dałbym Carvajalowi, drugie Vini, trzecie Bellingham
5
@Pedri16Future już sam fakt, że każdy zagłosował inaczej wiele mówi o tym konkursie xD
0
@Pedri16Future I tak każdy wie, że Inżynier ją odbierze.
14
@Pedri16Future Najpierw piszesz, że Laskowski odleciał, a potem sam odlatujesz.
0
@Pedri16Future nie umieszczając rodriego nawet w top 3 to już trzeba być odklejonym jak lato z radiem
1
@Stinger_ Vini i Rodri - to jest dwójka piłkarzy z największymi argumentami za poprzedni sezon.
Trudno porównywać pozycję ale wybór każdego z nich się broni.
Wiadomo jednak że Vini to zgarnia, patrząc na liczbę przecieków.
0
@Stinger_ a jakie ma być inne zestawienie? Carvajal wygrał praktycznie wszystko i miał duży udział w ważne mecze. Viniciusowi jedynie co można zarzucić repke. Bellingham również miał spektakularny sezon+srebro na Euro. Rodri i Lautaro może jeszcze się wybroniliby, gdyby znaleźli się w top3. Laskowski dał Yamala (niestety, ale klubowo nic nie wygrał) jako zwycięzce, Modrica, który odpadł z Euro w fazie grupowej i był jednym z gorszych pomocników Realu w tamtym sezonie i Carvajala akurat dobrze dał.
0
@Pedri16Future W 2021 roku najwięcej wygrał Jorghinho, też byłeś za nim w Złotej Piłce?
0
@Stinger_ nie, bo wtedy byli lepsi od niego. Carvajal miał duży udział w te zwycięstwa, gol w finale ligi mistrzów, świetny występ w finale Euro i dodatkowo w lidze też często strzelał w ważnych momentach. Ciężko zagrać lepiej na tej pozycji. Gdyby Vini zagrał jeszcze tak dobrze w Copa America to wtedy uważałbym, że on powinien wygrać.
0
@Pedri16Future A moim zdaniem Vinicius Junior lub Rodri. I nie uważam żebym odleciał ani nie miał racji.
Tzn. nie mówię, że ZP dla Carvajala Siennie obroni ale dla mnie nie powinien wygrać. W ogóle większość mówi o nim bo nie chce ZP dla Viniciusa więc szukają tzw. mniejszego zła.
0
@Stinger_ No, a ja nie mówię że nie masz racji czy odlatujesz. Takie stwierdzenia to użyłeś do mnie-"Najpierw piszesz, że Laskowski odleciał, a potem sam odlatujesz. ". Laskowski dał Yamala na 1 i Modrica na 2. Stąd mój komentarz.
0
@Pedri16Future No on ma swoje zdanie, które Ty wyśmiałeś więc ja to samo zrobiłem w stosunku do Ciebie.
Ja nie mkwiet, że Laskowski ma rację ale Yamal to też nie jest jakiś typ z dupy i ma swoje argumenty. Podobnie zresztą Modrić. Gdyby napisał, że ZP dla Ronaldo, dalej Alba i Nsame to rzeczywiście totalne dojechanie ale dał jednak piłkarzy, którzy będą w czołówce.
0
@Stinger_ jakie są argumenty dla Modrica?
0
@Pedri16Future Takie same jak Carvajal. LM, La Liga, Superpuchar Hiszpanii i Europy.
0
@Stinger_ Jak takie same jak nie uwzględniasz Euro. Po drugie gdzie jest Twój kontrargument na moje udowodnienie kluczowości Carvajala w tych sukcesach? Carvajal w całym sezonie klubowym miał ponad 3300 minut. Modric miał ponad 2200 minut. Carvajal strzelił gola w finale, Modrić w tym samym finale zagrał 5 minut. Carvajal miał świetne Euro, gdzie przyczynił się znacząco do sukcesu. Modric miał bardzo słabe mistrzostwa. Nie wiem po co brniesz w to.
0
@Pedri16Future No jak mogę uwzględniać Euro skoro go nie wygrał?
Ale tak w ogóle co mnie obchodzi kto co wygrał i ile grał minut? Moim zdaniem Carvajal nie zdobędzie tej nagrody i tyle w temacie.
Oczywiście gdyby to można go wybronić ale moim zdaniem nie był tak kluczowy w Realu jak Vinicius i w Hiszpanii jak Rodri.
To, że akurat wygrał najwięcej to taki dodatek by powalczyć o miejsca 3-5 ale nic więcej.
Jorghinho wygrał najwięcej 2021 roku, a jednak nie chciałeś dla niego ZP.
A wracając do Modricia to ja bym mu nie dał żadnej ZP ani miejsca w samej czołówce ale skoro Twoimi argumentami są trofea to akurat Chorwat je ma.
Napisałem tylko, że Laskowski może mieć swoje zdanie i jakoś to bronić, a Ty go wyśmiałeś jednocześnie podając swój jedyny "prawdziwy" typ dlatego ja wyśmiałem Ciebie bo bardziej od Carvajala zasłużył Vinicius i Rodri.
0
@Stinger_ "Napisałem tylko, że Laskowski może mieć swoje zdanie i jakoś to bronić"-w jaki sposób może wybronić swoje zdanie, skoro Modric nawet nie był podstawowym graczem Realu.
"ale skoro Twoimi argumentami są trofea"-nie, moimi argumentami nie są tylko trofea, pisałem wcześniej dlaczego powinien wygrać, bo był KLUCZOWY w tych sukcesach, a Chorwat nie.
0
@Pedri16Future Nie, nie powinien wygrać bo bardziej kluczowy był Vinicius i Rodri.
Jeśli o ZP walczyłby Carvajal i Modrić to miałbyś rację ale kompletnie zapominasz, że lepszy sezon miał Vinicius i Rodri.