Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 mamy 3 z przodu, raphinia był cofnięty, teraz pójdzie na nominalną pozycję. Dobra zmiana
0
Ferran ty jesteś Janem
0
@Azazel_Pazuzu powedziałem, że da się go lubić, a nie, że go lubie, rozumiem, że etap gimnazjum i czytania ze zrozumieniem przeskoczyłeś?
Widzę burza rozgorzała, wytłumacze o co mi chodzi. Na tle zawodników jakich przez lata ma real (ramos, pepe, vini, ronaldo) carvajal jest jedna z "czystszych" postaci.
0
@mekston a jaki jest rekord?
2
Wielka szkoda z powodu Carvajala, jeden z nielicznych z Realu, którego faktycznie da się lubić i można współczuć. Najgorsze, że miał sezon życia, a teraz zerwane więzadło, koniec sezonu, o ile nie kariery. Ma kontrakt do końca tego sezonu i pytanie jak zachowa pieski klub
0
@Korsain i co? Akurat ten karny był prawidłowy, faul zaczyna się tuż przed polem karnym i kończy się w.
0
@matirix20 ale na pizdę wyłapał :D
0
@ObiektywnyKibic121 mozna gdzieś zobaczyć video?
3
@Kgorecki2500 najlepsze to było o smaku szampanskim, ale lamusy nie pamietajo
0
@IronSanHybrid no to naprawdę plebejskie poczucie humoru, gratulacje
8
@IronSanHybrid i co, to jest niby zabawne?
6
@jacobFCB ok dzięki za info
0
@Tlener zawsze nawinął się janki co przeczytają za mnie i streszczą! Dzięki!
0
Rozumiem, że De Jong nie został powołany do repki?
0
@ShawnC pewnie oglądnąłeś. Bardzo dobre wejście w jego wykonaniu
2
Wiem, że to już było i nic nowego nie dodam, ale to co wyprawia Ferran to jest kryminał. Nie potrafi wykorzystać jednej sytuacji, kompletnie nie rozumie się z linią ataku, kopie się ciągle po czole. My za tego grajka zapłaciliśmy (albo nadal płacimy) pieniądze jak za raphinie i zobaczcie jaka jest różnica. Jeden jest już kapitanem, drugi jest na poziomie Young Boys. Flick dal mu szanse aby się odblokował, 90 minut w LM z drużyną, która jest w głębokim kryzysie. I kupa. Nie wiem czy my chociaż z niego z 10-15 mln odzyskamy ale oby sprzedać go gdziekolwiek i zapomnieć.
Kolejnym minusem jest postawa Balde, kolejny mecz, kolejne bezmyślne bieganie. Te same warunki co u Ferrana, powinien błyszczeć, a tu jakieś wrzutki przeciągnięte, przegrywał pojedynki, brak jakiegokolwiek pomysłu. To jest taki jeździec bez głowy, dla mnie to też jest stracony talent, bo liczby zerowe, ale co gorsza, nie daje kompletnie nic z przodu. Szkoda że oddaliśmy Valle do celticu, to Balde powinien był odejść.
Co do zmienników, Ansu- trzeba mu dać kilka meczy, coś tam próbował schodzić do rozegrania, jedno podanie groźne do raphini ale za mało czasu na boisku. Widać niestety, że stracił swoją przebojowość, która posiada aktualnie Yamal i to chyba najbardziej martwi.
-De jong, bardzo chaotyczne wejście, nawet nie wiem jaką pozycję miał zająć na boisku. Raz SPD, zaraz go widzimy na prawym skrzydle. Wydaje mi się, że faktycznie kontuzja siedzi mu w głowie.
Reszta zespołu zagrała bardzo dobrze ale to tylko YB. Radosny futbol
20
@ShawnC jak to zmierzyłeś? Ze wzoru hajty? Chłop grał 25 minut, na zamknięta drużynę, przy ustalonym wyniku. Grając z Yamalem który całą drugą połowę odpoczywał. Pokazał w wielu sytuacjach spokój, założył dziurę, kilka innych akcji. Moim zdaniem bardzo dobrze się pokazał
1
@Michal0318 nie, zamykam temat
0
https://www.facebook.com/share/p/mQDAtEV93QQPnjmp/?mibextid=WC7FNe
Piękny hiszpański zespół! penalti a favor del madrid
10
Gavi, Olmo and Fermín will receive the medical green light after the FIFA break. [Diario AS]
2
@Kozinho. https://www.pepper.pl/share-deal-from-app/900244
https://www.pepper.pl/share-deal-from-app/896657
Dwie pierwsze lepsze ofert, 5,29 i poniżej 5 :). Trzeba się rozejrzeć a nie jechać na stację przy zjeździe na autostradę.
4
@Kozinho. Czy ja wiem, moya express, Auchan, Avia sprzedają po niskich cenach benzynę.
0
@NicoTuNicoTam ehh bezmyślne zachowanie
0
Co odwalił Lorente ze dostał czerwoną w 99 minucie? Ktoś ma jakieś video?
3
@Safrani i to jest Polska, dwa jełopy w naczepach zajmują środkowy pas, gdzie prawy jest całkowicie pusty, po czym jeden wyprzedza drugiego pomimo panującego zakazu.
4
Niestety mecz na konto flicka. Ogólnie ten moment musiał nadejść, ale trochę za dużo rotacji. Moment odpoczynku dla wszystkich jest w 60 minucie przy dobrym wyniku, a nie zmieniać cały skład na wyjeździe. I to na Osasune. Tutaj nawet nie bylo pomysłu co można zmienić, bo nie działa dobrze żadna linia. Ferran nie wiadomo co robił na boisku przez tyle czasu, chlop się kopał po czole przez większość cześć spotkania. Lewy całkowicie odcięty od gry, nie można mieć do niego pretensji, w ogóle nie rozumieli się z baby sharkiem. pau victor nie na swojej pozycji, strzelił gola z przypadku ale i tak nic poza tym. Pedri coś grał ale bez magii wczoraj. Garcia i torre bardzo średnia. Obrona dziurawa, Martin i Dominguez zawiedli wczoraj po całości, zawalili wszystko co dało się zawalić. Cubarsi bez fajerwerków, kounde tylko swoje ale to PO, cudów nie ma co oczekiwać. Z przodu się nie rozumiał z ferranem również, z tyłu nie dojeżdżał szybkościowo momentami. Penia, to Penia, ręcznik i oby Szczęsny go szybko wygryzł. Zmiany, Lamine klasa, raphinia trochę nie mógł się odnaleźć. Balde oczywiście zawalił jedną bramkę, dla mnie kolejny raz udowodnił że to poziom Elche a nie Barcelony. Szkoda tej krótkiej ławki, obyśmy przetrwali jesień i byle wszyscy wracali do zdrowia jak najszybciej.
3
@tobiasson92 inigo grający nierówno? Chłopie przecież to nasz jeden z najlepszych zawodników w tym sezonie i najlepszy środkowy obronca. Az ciężko się czyta takie bzdury
0
@Exerion pisałem to wcześniej to jakiś @Pnog37 dyskutuje, że co miał zrobić :D. Każdy strzał na bramkę, to gol
0
@Ayato2k dopiero teraz to zauważyłeś? Balde to jest średniak właśnie na poziomie elche
0
Młodsi kibice nie pamiętają Pinto, teraz mamy deja vu na bramce. Dramat ze barca ma tak fatalnego zmiennika