1

W nocy szybko na dziurę, z realem szybko na dziurę, z milanem walka jak równy z równym. Później brak podpisu z Nico, Olmo, brak mitycznej umowy z nike i możemy spokojnie zaczynać kolejny przejściowy sezon

0

@Safrani ja nie wiem o co chodzi, wytlumaczy ktoś lub podesle artykuł?

1

@Yamal_Williams ALE ZAJĄCZKOWSKA ZMIAŻDZYŁA VON DER LEYEN W PARLAMENCIE!!!!111oneone

2

Już jest klasyczny niepokój w sprawie Nico, za chwilę będzie niepokój w sprawie umowy z Nike, niepokój z powrotem do zasady 1:1. I tak to wygląda na tej wsi. Żeby coś się zmieniło trzeba głosować na Panią z Konfederacji

0

@Arden dałbym jej, ale słuchać 1,5h godziny? No thanks

10

@Arden kotem na pewno nie jest ten co robił napisy do tego filmu. Jak można w ogóle napisać 'przewieść". To trzeba być idiotą bez szkoły podstawowej

1

@BorzyKrzys o co chodzi?

0

@jacobFCB było do przewidzenia

0

@jacobFCB głosując na konfederację zmarnowałeś głos :*

0

@jacobFCB a przez takich jak Ty mieliśmy PiS u władzy przez 8 lat

2

W sumie to jeb Babiarza i jego poglądy, tak samo jak Lenona czy Lenina. Grzeje mnie to jak zeszłoroczny śnieg. A wy tu przeżywacie jak mrówka okres.

0

@ArcziArtt co ty możesz wiedzieć jak ty gejaz

1

@Rewolucja123 ta pewnie inne gumy był używane

0

Jakiś specjalista od treningów wytłumaczy zamysł pracy z gumami? Pytam serio z ciekawości, na co takie ćwiczenia wpływają. Nie pamiętam, aby coś takiego było za Danzela (bynajmniej nie w takiej ilości) a tutaj co oglądam filmik z treningu to podstawa właśnie takie ćwiczenia. Dzięki!

0

@DonAndrzejos chyba nikogo takie zagadki nie interesują

1

Odejdzie Gundo i zostaniemy z łamagą Pedrim, oby nie

0

Duch Umtitiego wiecznie żywy: Since being promoted to Barça first team in 2020, Araújo has suffered 16 different injuries over the last five years, missing 46 of Barça 213 matches during that period. [Diario AS]

1

Już od dawna nie ma legendarnego DNA i bardzo dobrze. Futbol poszedł do przodu i trzeba też się rozwijać. Usilne trzymanie się mrzonek z prehistorii i ich efekt pokazał dobitnie Xavi w ostatnim sezonie.

0

@Kamazinho co tam? Skończyły się argumenty? Gość wypadł na pół roku, wygląda, że odejdzie albo za grosze w 2025 albo za darmo w 2026. W zimowym go nikt nie kupi a my zostajemy bez „podstawnego” obrońcy

0

@tomek8756 przecież to serial od 3 sezonu to gniot, jestem w trakcie 6tego i męczę się niemiłosiernie, klasyczna brazylijska telenowela

0

@adi7adi8 co słabo wygląda, nie wszyscy rozumieją hiszpański

0

@Kamazinho jakbyś ogladał jakieś mecze, poza niedzielnym Barcelony to wiedziałbyś, że nawet z La Ligii Le Normand byłby do wyciągnięcia, a idzie zapewne do Atletico. Vivian z Athleticu, kontrakt długi ale nie sądzę aby to był problem. Ma dużo lepsze statystyki w Lidzę niż Urugwajczyk.
Nie wierzę również, że skauting Barcelony nie znalazłby kogoś podobnego do Christensena albo nawet do Kounde. Wraca również Eric Garcia, w końcu ograł się w klubie i radził sobie świetnie.
Opcji jest mnóstwo, podałem darmową z Barcelony B, nie bez powodu wiele klubów pytało o Faye, w tym Porto.

1

@Hindus ale zdobyli je 12 lat temu. Nie chodzi o to jak długo je miałeś tylko datę zdobycia.

0

@Manypijany kto go tak sfaulował? widzialem zdjęcie kostki, masakra. Jest gdzieś jakies video?

0

@Kamazinho można postawić na Faye z darmowych transferów np :)

0

Ja nie wiem jak ktoś chce go w ogóle zostawić jeszcze w klubie przy potencjalnych ofertach w okolicach 70-100mln. Sprzedać i nawet się nie zastanawiać, za połowę tej kwoty kupimy podobnego obrońcę

1

@AlexDark00 ale ja nie o tym

8

@draxidox oho, konfederaci zmienili mema stworzonego o nich aby była beka z innych :D

0

@BorzyKrzys jak widać nikt nie odebrał

0

@BorzyKrzys ok, ale to ty dzwonisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?