3

@qbuteq tylko cwoki co głosują na konfederację nie widzą różnicy :D

3

@CZAJUN_119 mbappe, Dembele. Hakimi, może Kolo Muani,

8

@Borneo i co Pedri da? Już pomijam fakt, że będzie po kontuzji, ale chłop w tym sezonie poza kółeczkami nie daje kompletnie nic. Oby nie wykurował się w tym sezonie bo chłop leci na fejmie a takie ustawienie christensen de jong i gundo by latało aż miło

1

Ansu sprzedać niezwłocznie przy pierwszej lepszej ofercie w okolicach 20/30 mln. Balde tylko oferta powyżej 50-60mln i też pozbyć się bez żalu. De Jonga zostawić

0

@MesQueUnClub96 dna moczanowa :). Zbadaj krew pod tym kątem, milurit, dieta i będziesz żyć :)

0

@draxidox wiadomo co za firma?

0

@Wilku05 prawda jest taka, że każdy ze zdrowym rozsądkiem i IQ przekraczającym 90 wiedział, że te zapowiedzi są nie do zrealizowania w tak krótkim czasie. Chodziło o odebranie PiS władzy a konkretnie tvpis. Dokładnie teraz po sondażach widać, że ta tuba dawała im conajmniej 10% głosów więcej. Teraz zdominować samorządowe i do europarlamentu a później byle do wyborów prezydenckich i Trzaskowski welcome to. Od wtedy można realnie oczekiwań zmian.

0

@Sulimo dokladnie :D

1

@Visca_barca to na pewno, progress jest widoczny, niemniej Xavi nadal popełnia te same błędy. Podkreślam ciągle, że Napoli było fatalne w tym dwumeczu a nie barca zagrała niewiadomo co

0

@escarabajo jak wszyscy zagrali źle, przecież spropsowalem 3/4 zespołu :D. Zupełnie byłby inny odbiór meczu gdyby Christensen wyleciał z boiska a sędzia podyktował karny na Victorze. Ja mam zarzuty do zmian taktycznych Xaviego bo to Napoli w dwumeczu było na poziomie b klasy, szczególnie w pierwszym meczu. Tu można było wygrać dużo więcej

0

Cieszy awans, ale jaki jest styl każdy widział. Przede wszystkim masa błędów indywidualnych. Wpuszczenie Romeu to jest kryminał. Gość już od dawna powinien być przyspawany do ławki. Co do poszczególnych zawodników, tak, wiem, że Fermin strzelił, tak, wiem że Gundo asysta drugiego stopnia przy golu Lewego. Niemniej, fermin kolejny mecz ma problemy z podstawowymi rzeczami jak przyjęcie piłki czy proste podanie, czasem przyspieszy, da się sfaulować ale od dłuższego czasu nie przekonuje. Do Gundo nie mam pretensji, chłop na tle fatalnej Barcelony w tym sezonie ( a szczególnie naszych pomocnikó) wyglada jak profesor, było pewne, że przyjdzie słabszy mecz. Dziś kompletnie nie dawał nic. Lewy, ok, bramka jest, co poza tym, to wyglądało jakby to był jego pierwszy i jedyny kontakt z piłka w tym meczu. Raphinia jak zwykle chaotycznie ale pchał to do przodu. Lamine, zabrakło szczęścia, ale gość jest niesamowity. Christensen równie dobrze mógłby skończyć z czerwoną. Obrona dzis więcej niż dobrze, może poza Cancelo, który gubił krycie, chociaż wiadomo, jakie on ma inklinacje. Nie rozumiem czemu wuefista tak się uwziął na Felixa, nie rozumiem czemu nie wpuścił Czigrinio za lewego już na początku drugiej połowy, to był idealny mecz pod niego. Napoli gra wysoko, trzeba grać z kontry. Niestety Lewy tego nie umie. Co do Roberto, ok, wypracował całą akcję bramkową, niestety zmiana Roberto + Romeu była nastawiona na bronienie wyniku, więc wiem, że po prostu Xavi przy tej zmianie mial znowu farta. W ćwierćfinale idealnie byłoby wylosować Arsenal lub kogoś z pary BVB/PSV chociaż styl jaki prezentujemy nie daje żadnej gwarancji pozytywnego wyniku. Wiadomym jest, że Bayern, City czy PSG nas puszczą z kwitkiem. Mega jestem ciekaw meczu z Interem(chociaż oni muszą wygrać z Atletico jeszcze). Oczywiście najmniej Real, bo w dwumeczu dostaniemy aż miło. Lepiej już dostać 8 goli od Guardioli. Wracając do klu, Xavi nie jest trenerem na miarę Barcelony i dziś ponownie to udowodnił. kolejny mecz mógł zawalić, ponownie uratowaly go błędy sędziowskie czy indywidualności. Gra samej Barcelony nadal nie przekonuje i niestety w tym sezonie już nic się nie zmieni, bo Danzel niestety utrzyma swój stołek.

1

Cieszy awans, ale jaki jest styl każdy widział. Przede wszystkim masa błędów indywidualnych. Wpuszczenie Romeu to jest kryminał. Gość już od dawna powinien być przyspawany do ławki. Co do poszczególnych zawodników, tak, wiem, że Fermin strzelił, tak, wiem że Gundo asysta drugiego stopnia przy golu Lewego. Niemniej, fermin kolejny mecz ma problemy z podstawowymi rzeczami jak przyjęcie piłki czy proste podanie, czasem przyspieszy, da się sfaulować ale od dłuższego czasu nie przekonuje. Do Gundo nie mam pretensji, chłop na tle fatalnej Barcelony w tym sezonie ( a szczególnie naszych pomocnikó) wyglada jak profesor, było pewne, że przyjdzie słabszy mecz. Dziś kompletnie nie dawał nic. Lewy, ok, bramka jest, co poza tym, to wyglądało jakby to był jego pierwszy i jedyny kontakt z piłka w tym meczu. Raphinia jak zwykle chaotycznie ale pchał to do przodu. Lamine, zabrakło szczęścia, ale gość jest niesamowity. Christensen równie dobrze mógłby skończyć z czerwoną. Obrona dzis więcej niż dobrze, może poza Cancelo, który gubił krycie, chociaż wiadomo, jakie on ma inklinacje. Nie rozumiem czemu wuefista tak się uwziął na Felixa, nie rozumiem czemu nie wpuścił Czigrinio za lewego już na początku drugiej połowy, to był idealny mecz pod niego. Napoli gra wysoko, trzeba grać z kontry. Niestety Lewy tego nie umie. Co do Roberto, ok, wypracował całą akcję bramkową, niestety zmiana Roberto + Romeu była nastawiona na bronienie wyniku, więc wiem, że po prostu Xavi przy tej zmianie mial znowu farta. W ćwierćfinale idealnie byłoby wylosować kogoś z pary Porto/Arsenal i BVB/PSV chociaż styl jaki mamy nie daje żadnej gwarancji pozytywnego wyniku. Wiadomym jest, że Bayern, City czy PSG nas puszczą z kwitkiem. Mega jestem ciekaw meczu z Interem(chociaż oni muszą wygrać z Atletico jeszcze). Oczywiście najmniej Real, bo w dwumeczu dostaniemy aż miło. Lepiej dostać 8 goli od Guardioli. Wracając do klu, Xavi nie jest trenerem na miarę Barcelony i dziś ponownie to udowodnił. kolejny mecz mógł zawalić, ponownie uratowaly go błędy sędziowskie czy indywidualności. Gra samej Barcelony nadal nie przekonuje i niestety w tym sezonie już nic się nie zmieni, bo Danzel utrzyma swój stołek.

1

@NeroTFP1 cóż karma wraca, za te osoby, które terroryzował, kobiety, które zmarły w szpitalach z powodu jego widzimisie. Niby nie powinno się tak pisać, ale oby cierpiał jak najdłużej.

0

@Hawajczyk piękny wałek, być dwa razy liczonym i wygrać na punkty. Araby się cieszą, bo Parker zapewne wskoczy na miejsce Wildera na ten turnieju AJ, usykiem i Furym

2

@FcPortoFan1999 czyli dzisiaj Niemiec zbity po kasku dwukrotnie, gratulacje!

1

@FcPortoFan1999 poswietowales na la rambli?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

2

Kiwior lepsze liczby niż Pedri

0

@Rewolucja123 w sumie interesuje mnie to jak zeszłoroczny śnieg

4

prawda jest taka, że z Pedrim trzeba się pożegnać. Chłop leci na fejmie a nie dostarcza żadnej liczby. Ok, super kontroluje piłkę, robi kółeczka, ale nie ma ani asyst ani goli. Czasem uda mu się jakieś otwierające podanie, ale głównie jest kontuzjowany. Taki Gundo przychodzi i w pół sezonu robi więcej niż on przez lata w Barcelonie. Dlatego Barca nie może trzymać każdej perły i liczyć, że wypali (jak to w przypadku Ansu). Hypować grajka, zwiększać wartość i sprzedać. Trzeba ratować finanse klubu i sam klub, bo nie mamy ani trofeów, ani kasy.

1

Chłop jedzie na fejmie bo prawda jest taka, że jest częściej kontuzjowany niż Dembele a od dawna nie dostarcza żadnych liczb. Żadnych. Szkoda chłopa, ale nie dostaniemy już za niego 50mln nawet.

0

Komentarz usunięty

0

@Faro „xd wtf”. Mickiewicz się w grobie przewraca

0

@JosepPep o czym ty piszesz

2

jezu oby nie, jeszcze bardziej się pogrążymy wizerunkowo. Nie wspominam tu o kwestiach sportowych.
Domyślam się jednak, że może chodzić o to, aby dograł jeszcze sezon w oczekiwaniu na Kloppa.

2

@Sulimo jakie my, ci co nie szanują swojego czasu na pewno

0

@chavez przeciez Balde w tym sezonie to poziom barcy b. Gość miał super wejście w zeszłym sezonie a później równia pochyła

7

@Fabik87 Z satysfakcja patrzy się na jego upadek. Niestety taki pionek musiał się pojawić by dać żywy przykład innym młodym perspektywicznym zawodnikom ze szkółki, że pieniądze to nie wszystko :)

0

@Mixtape przeciez tylko bilbao i Atletico jest ciężkie. Reszta na miękko jest robiona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?