Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 tytuły to nie wszystko
30
Przecież typ ma juz 26 lat, powinien wchodzić w swój prime, a on normalnie regress zalicza. JA nie wiem jak ludzie dają się na niego nadal nabierać. Gorzej to już wierzyć w swiętego mikołaja albo ze konfederacja nie będzie przystawką pisu.
0
No Marciniak no party!
0
@DLFCB nie sądzę żeby Luis cieszył się po śmierci córki
0
@Sysia11 kto ma gdzie wsiąść? Do pociągu?
1
@BezglutenowyPedri a czemu akurat on?
0
@Goralkov to kasuj posta
0
Jak dobrze, że nie trzeba już oglądać tych głupich reklam na cały ekran! Brave ftw!
2
@Starrk w serie a nie
1
@ShawnC bzdury gadasz. Man U ma prawo pierwokupu za jakąś niską kwotę więc Real chce się bezpośrednio z nimi dogadać, żeby oni go odkupili za te małe pieniędze a później żeby Real go odkupił od united za trochę więcej (związane to z dobrymi relacjami obu klubów)
0
@4drian0 ok dzięki za info
0
@Bykunn tylko ze polityka tu zdominowała wszystko. Co wchodzisz to 2/3 w gorących to jest ten sam temat grzany
0
La rambla bez polityki to tak cudowne miejsce. A moderacja nadal się upiera by kręcić ruch na stronie takimi postami
3
Ja powiem tak, gdyby przed sezonem ktoś mi powiedział, że Barca zdominuje hiszpańskie podwórko, weźmie potrójną koronę, obije real przy 4 różnych okazjach, plus realnie powalczy w LM i dojdzie do pófinału a od finału będzie nas gen przegrywu Ronalda McDonalda (i jego dwa zawalone gole), to wziąłbym to w ciemno. Niesamowity sezon z tak krótką ławką i takimi perturbacjami instytucjonalnymi.
Niemniej, to smakuje jeszcze lepiej, bo styl w jakim zdobyliśmy te trofea był niesamowity. Nie wiem ile już goli strzeliliśmy i jak blisko rekordu wszechczasów jesteśmy, ile było remontad, pięknych bramek, akcji, asyst. Przepiękny był to sezon i takie mistrzostwo o wiele lepiej smakuje niż to zdobyte za Szawiego i jego meczach przepychanych 1:0 a później obroną Częstochowy. Ja wiem, dla niektórych trofeum to trofeum, ale dla mnie różnica jest znacząca.
0
@Krzysiek872 co to znaczy wychamować? W sensie, że stanie się chamem jak będzie mieć kontuzje?
0
@Criss18Barca wszystko co złe to ze wschodu, Polska B
25
Przecież jak nam ucieknie ta okazja i zostaniemy z Ronaldem McDonaldem to będzie porażka. Ronald każda oferta 50mln+ brać z pocałowaniem w rękę (błagam, niech united się nabierze). W zamian Tah i można szukać dalszych wzmocnień
0
@NeroTFP1 przecież już podają, że to mogło być samobójstwo rozszerzone
6
@Blanco16 z czym sobie poradził? Z tym że potwierdził, że można bić dzieci? Czy powtarzane hasła o duopolu i zero konkretów? Przecież Adrian go gasił jak peta
0
@mrboom aha okkkkkkk
0
@mrboom skąd ten wniosek?
0
@Ls0811 nie wiem co to sok z buraka, nigdy nie lubiłem buraka
0
@Swistus172 co ty gadasz, przecież wypadł zajebiscie
3
Trzaskowski nawet zmęczony bierze debatę z jakimiś jankami jak Memcen czy Nawrocki. Jeden okrada staruszków, drugi bije dzieci. Na dokładkę ruska onuca, hydraulik i Pan “trzeba odzyskać niepodległość”. Piękna farsa
0
@LOPEZ16 tyle zdań żeby przekazać, że wolisz chłopców?
0
@clyde mordo daj na pw
2
Czuć niedosyt po meczu, ale w momencie gdy wchodził Ronald to wiedziałem, że typ będzie elektryczny, ale żeby zawalić gola dającego dogrywkę a później zawalić gola w dogrywce to trzeba mieć na imię Ronald McDonald. Typ jest skończony w tym klubie, każda oferta 40-50mln z pocałowaniem w rękę i pożegnać
11
użyli wzoru Hajty ewidentnie
0
@Rewolucja123 wałek jak ch
1
@Cule1797 co innego raz się poślizgnąć a co innego zawalać przez ostatnie latach w najważniejszych meczach. Kumasz różnice, że Inigo jest pierd***** skalą w tym sezonie i ratował nas wielokrotnie, a Ronald jednak nie trzyma poziomu i pokazał to już kilkukrotnie, dlatego jest obecnie rezerwowym