Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@semafor nie ku**a, to całkiem normalne co ten typ od****dala
1
@sintesox jaki mamy budżet płacowy? Na pewno większy niż za rządów Bartomeu. Może nie większy, ale na pewno jest mniej obciążony.
Odeszły nam pensje:
Messiego
Coutinho
Griezmanna
Niedługo odejdzie pensja:
Dembele
Roberto
Wielu zawodników zgodziło się na obniżki pensji.
W najbliższym raporcie finansowym Barcelona nie wykaże już tak ogromnej straty, więc automatycznie budżet płacowy pójdzie w górę.
1
@sintesox dobrze, a teraz podaj mi pensje Umtitiego, Roberto, Griezmanna oraz Coutinho, a następnie porównaj to z załóżmy, strzelam, z 6 mln, które sobie życzy Araujo.
1
@sintesox ale co Ty porównujesz?
Po pierwsze nie wiemy ile sobie życzy Araujo.
Po drugie, Araujo z nową pensją zapewne byłby na dole drabinki płacowej Barcelony za Bartomeu.
Po trzecie, inwestowanie w takiego zawodnika to nie jest rozdawanie kasy na prawo i lewo.
@Sulimo według mnie Pique lepszy :)
9
@macio_944 Sprzedam 20 litrów Płynu Lugola
1
@Hubsao ale z czym nie przesadzać? Ty możesz mieć wysoki standard życia, ale dużo Polaków zarabia zdecydowanie mniej poniżej średniej krajowej. Przy tych cenach paliwa, rosnących kredytach oraz inflacji naprawdę niektórzy mogą mieć bardzo ciężko.
@Rust_Cohle która zamiast rzucać chleb to rzuca kłody pod nogi
1
@Hubsao Polakom też :D
0
@Momals11 "Zauważyłem, ze piłkarze już nie podpisują kontrakty na długie lata"
Grealish kontrakt do 2027
Lukaku kontrakt do 2026
Sancho kontrakt do 2026
Vlahovic kontrakt do 2026
Ferran Torres kontrakt do 2027
Luis Diaz kontrakt do 2027
Hakimi kontrakt do 2026
to pierwsze lepsze przykłady z góry, nadal piłkarze podpisują kontrakty na lata
1
@Pawel13sz za młody
5
@tristan87 Panie, jak król. Nic nie robi, a kasa płynie do niego szerokimi strumieniami. Żyje sobie w słonecznej Barcelonie i pewnie teraz popija drineczka na plaży.
47
Dobre
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1646816122TWA1IhZipPOSgRsLBJuW2I.jpg
@Kgorecki2500
0
Skoro nie są brani, to kto jest brany? A może już się doszło do tego, że wszelkimi dostępnymi sposobami będą chcieli sprowadzić Haalanda?
0
@Kwiatek67 Obrońca średni, ale pasujący stylem do Barcelony, ponieważ lubi i gra dużo piłką.
0
@szymonekk - podniesienie stóp procentowych
- interwencje nbp
- ludzie sprzedają eur/usd i kupują pln
0
Jestem jak najbardziej zdania, że Araujo to obrońca na dekadę i trzeba za prawie wszelką cenę go zatrzymać w klubie, ale bez przesady, że on obecnie prezentuje aż tak wysoki poziom. Musi się jeszcze wiele nauczyć.
Czy jestem jedyną osobą, która uważa, że Pique prezentuje się w tym sezonie lepiej od Urugwajczyka?
0
@Szakalaka12369 Po raz kolejny, jesteś jedną z niewielu osób, która zatankowała takie duże ilości paliwa. Masz do tego pełne prawo jeśli posiadasz atestowane zbiorniki, w których możesz legalnie przewozić tego typu ładunek.
Zdecydowana większość, która tego dnia pojawiła się na stacji nie miała pustego baku, nie ma większych potrzeb związanych z paliwem, bo do pracy mają kilka-kilkanaście kilometrów, a zatankowali tylko dlatego, że inni też tankowali. Niepotrzebna panika.
Dalej, kolega @MysticCat powiedział, że idioci ładowali 1000 l mausery na przyczepki jednoosiowe. Pytasz się, gdzie tutaj jest przestępstwo? A takie, że prawie wszystkie takie przyczepki mają dozwolony nacisk na oś 750 kg. Przewożąc ładunek, który przekracza nacisk na oś powodujesz ryzyko wypadku, wylania się paliwa itp. itd., a Ty samym łamiesz prawo.
Rozumiem, że Ty zaoszczędziłeś, gratulację. Popatrz sobie na zdjęcia z kolejek z tamtego dnia. Prawie same osobówki/
2
@NsKi a nie? To, że Tobie się udało oszczędzić więcej to gratulacje.
90% aut, które tankowały tego dnia to były zwykłe osobówki, z których większość pewnie miała z połowę baku.
Ty swoje wyliczenia opierasz tylko i wyłącznie na cenie sprzed półtora tygodnia oraz na cenie z dnia dzisiejszego, gdzie to wszystko cały czas drożeje. Dodatkowo liczysz, że każdy wlewał pełen bak. Ja nie stałem w kolejce jak cieć, zatankowałem kilka dni później i wyszło mi, że jestem stratny całe 33 zł
171
Na Araujo żydzą, wielu piłkarzy poschodziło z pensji lub przyszło do Barcelony grać na "byle jakich" warunkach finansowych, a Haalandowi chcą zaoferować prawie to, co zarabiał Messi...
0
@Janas11224 zapomniałeś podać źródła wypok
1
@Odcinkowy za rządów Tuska przy cenie 130 USD za baryłkę to cena kształtowała się w okolicach 6 złotych, ale wtedy PLN był stabilniejszy
4
@paweldunajecfcb Ile ludzi narobiło zapasów? Jak widziałem to ponad 90% samochodów w kolejce to były zwykłe osobówki, które zaoszczędziły kilkadziesiąt złotych na baku.
1
@Nieznajomy Zobaczymy. Też mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale nie od dzisiaj wiadomo, że to pieniądz rządzi tym światem. Oby nie doszło do tego, że tysiące ofiar poszło na marne, bo sankcje z Rosji zostaną zdjęte zaraz po wojnie. Francja czy Niemcy będą pierwsze w kolejce do wybaczenia Rosji, a to oni w sumie rozdają karty na zachodzie.
0
@ciema więcej. Ładuj się po same kule wszystkimi oszczędnościami jakie masz.
4
@Miracle_aligner "Trzeba podpisać nowe umowy i zaczekać na dostawy już od innych państw"
Skończy się tak, że gaz popłynie przez Nord Stream 2, a Zachód nadal będzie uzależniony od Rosji.
"Nie łykajcie propagandy i ksenofobicznych treści, pokazujcie naszym sąsiadom, których w Polsce jest teraz więcej, że mają nasze wsparcie.. I nie wyładowujcie na nich frustracji przez zapędy imperialistyczne jednego ktosia"
Podejrzewam, że wszystko wróci do "normalności", a putin nie poniesie niestety żadnych większych konsekwencji swoich działań.
"O Polsce się mówi, wreszcie w sposób dobry na świecie.. wszystko się ułoży!"
Nic nam z tego mówienia nie wyniknie. Potrzebne jest wsparcie finansowe dla naszego państwa. Żeby nie skończyło się tak, że Rosja czy Ukraina jeszcze wyjdzie na tym lepiej niż Polska.
3
@Firestone Przecież Lewy sam te karne wywalczył. Umniejszają te osoby, które nie oglądały meczu/skrótu.
0
@Kluivert_P w USA też
0
Swoją drogą wczoraj van Dijk tragiczne zachowanie przy golu Lautaro. Nie chciał dać się przedryblować chyba, a dodatkowo złamana linia spalonego.
1
@Zoker Drugie wołanie:
@Momals11 @Roni/VEB @przemo1402 @Colon @papajak2137
9
#16
dignity (n.) - godność, powaga, szacunek
Level: C1
Definition:
* calm and serious behaviour that makes people respect you
(spokojne i poważne zachowanie, które sprawia, że ludzie darzą Cię szacunkiem)
Example sentences:
1) I hope he'll keep his dignity and values and keeps the Barcelona supporters in the back of his mind.
(Mam nadzieję, że zachowa swoją godność i wartości, a kibiców Barcelony będzie miał na uwadze.)
2) She declined his offer and left the room with dignity.
(Odrzuciła jego propozycję i z godnością opuściła pokój.)
3) We do all know that each human has their dignity.
(Wszyscy wiemy, że każdy człowiek ma swoją godność.)
Pronunciation: ˈdɪɡnəti
Link do fiszek ze słówkami, które do tej pory wrzuciłem:
https://quizlet.com/_b6j6qn?x=1jqt&i=4b44x5
@kryhaa @tomek8756 @Kurkmen @Omoziu @Lovalo @Verema @Sulej @skakun95 @Khajio @MesQueUnClub96
0
@pt9 ja mam Realme GT 5G i jest to najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałem