Zolwigrajek
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucas/catalan zawsze jest jakaś propaganda, mniejsza lub większą
0
@mokrychlopiec koalicjanci mogą się wykruszyć i wybory
0
@jeyx77x Powoli, dajmy mu zagrać drugi sezon na tym poziomie. Nie pompujmy balonika.
0
@Keson Busi wylew za wylewem dzisiaj. Mimo to lepszy niż pjanic, co jest smutne
0
@norbi77 mi te się wydaje, że Mingeza na PO, to bomba zegarowa.
0
Ten Arsenal, to taki klub mem, prawie.
1
Ci to wiedzą jak podnieść ciśnienie. I weź tu teraz zasnij
2
@MarshallLAW trincao ino dobry wystę p
0
@kkbarca innej opcji raczej niema, no i może wolni piłkarze.
0
Początek katastrofy?
1
No i nie ma szans na żadne grube transfery.
Wolni zawodnicy i wychowankowie przez najbliższe lata będą odgrywać co raz większą rolę w drużynie. przez następne kilka sezonów Barca będzie łatać dziury w budżecie i nie ma co się nastawiać na puchary. Jeśli w ogóle klub z tego wyjdzie.
Czekają nas chude lata, Panowie.
13
@Prezes_sycylijczyk xD
0
@Damian11 na Śląsku tylko smog kurewski dusi
0
@BarcaInfo prawdą jest że Valverde w lidze se radził bardzo dobrze. Jeśli chodzi o styl to była padaka, dało się usnąć przy tym klepaniu 1000 podań co mecz. A liga mistrzów, no tu akurat za Ernesto był najgorszy okres od niewiadomo kiedy. Te kompromitację do dziś nam się odbijają.
0
@FilipeX nie od początku ale przy korzystnym wyniku to tak
0
@Kapitan_SW tylko w jakich rozgrywkach? Puchar Króla czy liga?
0
@Gaz Kratos wybija panteon bogów greckich
1
@Esteban_ albo moje obie strzelą xD kurs 2.10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@wojopancer Barca nie ma na Garcię 5 mln a ty mówisz o Kane. Prowokator xD
1
@Tomek_TF olej tykwy, kup se szklane albo ceramiczne i nie przejmuj się tymi szamańskimi procedurami
1
@doc jak przegrac wybory przed wyborami. Poradnik cz. 1
1
@Tomek_TF ogólnie polecam Ci póki co yerby argentyńskie. Nie są aż tak mocne w smaku jak paragwajskie.
0
@BarcaInfo Riki Pucz może na tym skorzystać i dostawać więcej minut jako '10' zmieniając w niektórych meczach Pedriego. Oczywiście jeśli nie odejdzie na wypożyczenie.
1
@Wossi61FCB mi też się podoba ta grą trójka obrońców, ale trzeba te ustawienie wypróbować z jakąś lepszą drużyną. Dobrze jest mieć drugie ustawienie i stosować oba w zależności od sytuacji.
0
@Dani13 Suareza sprzedał klub bo trza było zejść z pensji. Co do puiqa to może się zgodzę żże gra za mało, powinien grać więcej ale to też wina ustawienia, w którym roku nie ma gdzie grać i Świetnej dyspozycji Pedriego. Martin gra bo jest jedyną dziewiątka jaka ma trener , a pjanic bo busi ssie palę.
1
@Arnold1234 Koemanowi wysypali się kluczowi piłkarze, nie dostał transferów których chciał. Gra tym co ma a i tak mi się wydaje że sama gra wygląda ciekawiej niż za Valverde i setiena. Przynajmniej do końca sezonu trener powinien zostać i pomyśleć o następnym sezonem z transferami, nowym prezydentem i ustabilizowaną sytuacją finansowo - instytucjonalną. Poza tym wszystkim wydaje mi się że Barca nie może zwolnić Koeman bo jej na to nie stać. Jak zwalniasz trenera przed wypełnieniem kontraktu to trzeba mu wypłacić zaległą pensje + jakieś odszkodowanie zależne co tam mają w umowie.
4
Moim zdaniem znów przegrywamy mecz przez błędy indywidualne. Nie widzę winy trenera. Koeman ustawia drużynę i wystawia najlepszych możliwych zawodników, ale to nie on zmarnował karnego czy popełnił błąd za Araujo albo zmarnował te wszystkie okazje do strzelenia bramki. Za dużo i zbyt często te błędy i marnowane okazje. Obecnie nie ma co liczyć na trofea. Trzeba wyprostować finansową sytuację klubu. Zwalniane trenera znów nie ma sensu, tylko jeszcze bardziej wprowadzi zamieszanie w klubie.
0
@BarcaInfo Koeman nie dostał transferów, a piłkarze mu się sypią przez kontuzje. Potrzebna jest stabilizacja w klubie, a nie kolejny trener. Moim zdaniem wina leży w głowach piłkarzy
0
@Sztywno PS bo ekskluziwy dobre