13

Moim zdaniem ustawienie nie jest problemem, nawet mi się podoba gra Barcy w tym sezonie w tym ustawieniu. Większość tych straconych bramek i w konsekwencji przegranych meczy to głupie błędy indywidualne bramkarzy i obrońców po których padają niepotrzebne bramki, a winę zrzuca się na trenera, który gra tym co ma. Ten sezon raczej nie będzie udany. I nie ma co zmieniać trenera no to tylko jeszcze bardziej zdestabilizuje klub i grę. Potrzebna jest stabilizacja i tanie, przemyślane transfery oraz korzystanie z młodych wychowanków.

1

@kkbarca moim zdaniem De Jong daję radę, widzę że mu zależy i na pewno gra lepiej niż busi i pjanic

0

@Firestone no znów gra na lewym skrzydle,a nie na 10

0

Bez skrzydeł jazda

1

Noo i w pizdu... Wylądował

1

Dobrze że wgl rozgrywki grają, boję się to tylko kwestia czasu i zawodnicy zaczną się masowo zarażać aż znów zawieszą wszystko

0

@lucas/catalan raczej nadjeżdża

1

@kkbarca jeszcze brakuje żeby dembele się połamał i będzie niezły cyrk

1

Czy mi się wydaje czy te boisko w meczu Lazio - Juve jest jakieś mniejsze niż zazwyczaj?

4

Ależ Messi uratował dupę Griezmannowi. Gdyby ten mecz nie skończył się wygraną to Antoine mógłby sobie grzać miejsce na ławie przez pewien czas. Paradoksalnie to był dobry mecz Antoine xD. Messi dios

0

I jeb z karabinu seryjka po nogach...

0

@Volk Imo Messi powinien grać jako fałszywa 9 bo i tak biega gdzie chce a w defensywie za wiele nie daję, a na prawej griezmann, dembele i trincao. Pedri jako mediapunta póki Coutinho nie wróci,ansu na lewej i wio

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulej no i nie podobasz mi się

0

O co chodzi z tym że De Jongiem na SO? Langlet kontuzja?

1

@Avatarr faza że ło panie

5

Cześć jestem Grześ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?