0

@Trepyveb obstawiam że w następnym meczu wejdzie z ławki na kilkanaście minut

0

Ale jesteśmy przeciętni do porzygu

3

@Sysia11 Cou raczej wejdzie z ławki po takiej przerwie. Imo Gavi/Roberto

0

@culesjasiules musimy mieć jakieś skrzydła, cou to raczej do pomocy

0

Była już gdzieś podana kadra na dzisiejszy mecz?

1

2

@Pawel13sz i tu wchodzi Braithwait, cały bordowo- granatowy

1

@Tomo1989 piękne

0

@DonMatteo901 Laporta nie może sobie pozwolić na żadne kompromitację po sytuacji z Messim, bo zaraz się okaże że będą chcieli jego dymisji. Musi to wszystko spiąć na sztywno. Klub już dość ucierpiał wizerunkowo, kadrowo i finansowo, żeby sobie pozwolić na kolejne wpadki.

0

@Emhyr jep - tym bardziej że ma śmieszną pensje, w porównaniu do innych. Sprzedać go, tylko gdyby przyszła jakaś naprawdę dobra oferta.

0

@Commando to raczej chodziło o przepisy La Liga niż prawo hiszpańskie

4

@MarioVeB! Lepiej nie oczekiwać zbyt wiele i się pozytywnie zaskoczyć

0

@Bartula taa, na pewno to też

2

Barca od kilku lat to równia pochyła, staczanie się klubu... Teraz Barca po pierwszych kolejkach pogubi punkty (Sociedad i Bilbao) i zrobi się wokół klubu jeszcze bardziej nerwowo, a przyszłość też nie wygląda obiecująco. Chude lata...

0

@heniek168 myślę ,że był ustalony jakiś deadline między klubem, a Messim i dlatego tak szybko to ogłoszono. Leo chyba chciał se zostawić trochę czasu na wypadek skuchy.

1

@dawo17 ja myślę że depay przygarnie

0

@marcinK0000 pożegnanie jeszcze przecież można zorganizować

0

@hayek łatwiej se napisać niż zrobić

1

@AntekGriezmann 4-2-3-1 teraz ideolo, Pedri i busi w pomocy i 4 miejsca w ataku. Koeman pewnie zaciera rączki

0

@Transu96 wybacz chłopie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 sprzedać i zapomnieć. Ściągnąć kogoś komu się chce grać i daje serducho na boisku - takimi zawodnikami się buduje zwycięska Drużynę.

0

@itmustbejoke Daniło jako środkowy pomocnik, a co z Arthurem?

11

@barcanawieki the last od us

0

@DonMatteo901 Barca musi skończyć sprowadzać takich graczy właśnie jak pogba - drogich, z wysoką pensją i do tego kapryśnych.

1

Mam wrażenie, że zwolnienie Koemana, wisi w powietrzu po tym meczu. Laporta chyba dzisiaj podjął decyzję i czeka tylko na koniec sezonu.

0

@ander123 nie oglądam Chelsea zbyt często. Nie wiem gra w lidze

0

Werner niby strzelił bramkę, ale mi się wydaje że on jest dzisiaj mocno średni, jeśli nie gorzej.

2

@Colin94 Ronaldinho

0

@FafitFCB nie stać nas na zerwanie kontraktu z koemanem i zatrudnieniem nowego trenerki. Tak tylko mówię xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?