Zolwigrajek
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trepyveb obstawiam że w następnym meczu wejdzie z ławki na kilkanaście minut
0
Ale jesteśmy przeciętni do porzygu
3
@Sysia11 Cou raczej wejdzie z ławki po takiej przerwie. Imo Gavi/Roberto
0
@culesjasiules musimy mieć jakieś skrzydła, cou to raczej do pomocy
0
Była już gdzieś podana kadra na dzisiejszy mecz?
1
@marcin000019 120*
2
@Pawel13sz i tu wchodzi Braithwait, cały bordowo- granatowy
1
@Tomo1989 piękne
0
@DonMatteo901 Laporta nie może sobie pozwolić na żadne kompromitację po sytuacji z Messim, bo zaraz się okaże że będą chcieli jego dymisji. Musi to wszystko spiąć na sztywno. Klub już dość ucierpiał wizerunkowo, kadrowo i finansowo, żeby sobie pozwolić na kolejne wpadki.
0
@Emhyr jep - tym bardziej że ma śmieszną pensje, w porównaniu do innych. Sprzedać go, tylko gdyby przyszła jakaś naprawdę dobra oferta.
0
@Commando to raczej chodziło o przepisy La Liga niż prawo hiszpańskie
4
@MarioVeB! Lepiej nie oczekiwać zbyt wiele i się pozytywnie zaskoczyć
0
@Bartula taa, na pewno to też
2
Barca od kilku lat to równia pochyła, staczanie się klubu... Teraz Barca po pierwszych kolejkach pogubi punkty (Sociedad i Bilbao) i zrobi się wokół klubu jeszcze bardziej nerwowo, a przyszłość też nie wygląda obiecująco. Chude lata...
0
@heniek168 myślę ,że był ustalony jakiś deadline między klubem, a Messim i dlatego tak szybko to ogłoszono. Leo chyba chciał se zostawić trochę czasu na wypadek skuchy.
1
@dawo17 ja myślę że depay przygarnie
0
@marcinK0000 pożegnanie jeszcze przecież można zorganizować
0
@hayek łatwiej se napisać niż zrobić
1
@AntekGriezmann 4-2-3-1 teraz ideolo, Pedri i busi w pomocy i 4 miejsca w ataku. Koeman pewnie zaciera rączki
0
@Transu96 wybacz chłopie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janas11224 sprzedać i zapomnieć. Ściągnąć kogoś komu się chce grać i daje serducho na boisku - takimi zawodnikami się buduje zwycięska Drużynę.
0
@itmustbejoke Daniło jako środkowy pomocnik, a co z Arthurem?
11
@barcanawieki the last od us
0
@DonMatteo901 Barca musi skończyć sprowadzać takich graczy właśnie jak pogba - drogich, z wysoką pensją i do tego kapryśnych.
1
Mam wrażenie, że zwolnienie Koemana, wisi w powietrzu po tym meczu. Laporta chyba dzisiaj podjął decyzję i czeka tylko na koniec sezonu.
0
@ander123 nie oglądam Chelsea zbyt często. Nie wiem gra w lidze
0
Werner niby strzelił bramkę, ale mi się wydaje że on jest dzisiaj mocno średni, jeśli nie gorzej.
2
@Colin94 Ronaldinho
0
@FafitFCB nie stać nas na zerwanie kontraktu z koemanem i zatrudnieniem nowego trenerki. Tak tylko mówię xD