ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko ja tak mam, że jak widzę Keana to przypomina mi się kreskówka bivas and bathed?
0
@Walker wtedy był w dużo lepszej sytuacji
0
Chciałbym kvare u nas i tak wiem balde by mu tak nie odegrał
2
@PaPo myśle że przez pierwsze 5 minut będzie więcej emocji niż przez cały dwumecz kotletiko z arsenalem
1
@Konradowskyy od nich tylko baker street
0
@Ilka mnie boli jeszcze ten inter....
0
@RoberDzik oni nie grali razem w Barcelonie?
0
Oczy krwawią... nie wiem kto awansuje dalej, ale w finale dostanie taki wpierdol od PSG, że odechce im się grać w piłkę... mam nadzieję że to będzie kotletiko. Dobranoc La Bambo
0
@KamQiX zrobi Ci się lepiej jak dostaną manitę od PSG w finale :)
4
Patrze na cenę Erica na transfermarkt a tam 35 mln xD za 90 bym go nie sprzedał
0
@esem91 licznik zapierdala jak na zbiórce łatwogang
0
@esem91 1.5 mln ;)
0
@Sulimo też to piłem dość długo, dopóki nie spróbowałem zwierzynieckiego
0
@Kgorecki2500 aaa to już wszystko jasne ;) zdrówka
0
@Kgorecki2500 wydaje mi się że spędziłeś dzisiaj za dużo czasu na słońcu
0
@Ilka mecz w którym gra kotletiko nigdy nie jest dobry
2
@seba90 w samym realu jest 11...
3
Ale cyrki w tym meczu haha Espanyol i Real grają mecz o mistrzostwo dla Barcelony
0
Męczennik nie dokończy tego meczu
1
Nigdy bym nie pomyślał że to powiem... Vamos Espanyol :D
2
VER po spinie i pit stopie był 16 a teraz jest 2. Cały Max
0
Tak sobie myśle przecież to GP Vice City
4
Dzieje się w miami jeszcze szczypta deszczu i będzie git
0
@mekston kto inny jak nie on. Kimiego na starcie na pewno wyprzedzi i jeszcze 4 innych kierowców :)
5
Przypominam że GP Miami zaczyna się za 30 min. Może być deszcz
1
@LOPEZ16 dlaczego? Wygrać mistrza w klasyku to byłoby coś
0
@MichuZ44 jak ktoś to będzie jeszcze oglądał do tego czasu
0
@MOLESTA dla Lewego 13 :o
0
Dobrze, że przesunęli wyścig na bardziej normalną godzinę
0
Co wolisz? Szpaler czy wygranie mistrzostwa w klasyku?