0

Czy tylko ja tak mam, że jak widzę Keana to przypomina mi się kreskówka bivas and bathed?

0

@Walker wtedy był w dużo lepszej sytuacji

0

Chciałbym kvare u nas i tak wiem balde by mu tak nie odegrał

2

@PaPo myśle że przez pierwsze 5 minut będzie więcej emocji niż przez cały dwumecz kotletiko z arsenalem

1

@Konradowskyy od nich tylko baker street

0

@Ilka mnie boli jeszcze ten inter....

0

@RoberDzik oni nie grali razem w Barcelonie?

0

Oczy krwawią... nie wiem kto awansuje dalej, ale w finale dostanie taki wpierdol od PSG, że odechce im się grać w piłkę... mam nadzieję że to będzie kotletiko. Dobranoc La Bambo

0

@KamQiX zrobi Ci się lepiej jak dostaną manitę od PSG w finale :)

4

Patrze na cenę Erica na transfermarkt a tam 35 mln xD za 90 bym go nie sprzedał

0

@esem91 licznik zapierdala jak na zbiórce łatwogang

0

@esem91 1.5 mln ;)

0

@Sulimo też to piłem dość długo, dopóki nie spróbowałem zwierzynieckiego

0

@Kgorecki2500 aaa to już wszystko jasne ;) zdrówka

0

@Kgorecki2500 wydaje mi się że spędziłeś dzisiaj za dużo czasu na słońcu

0

@Ilka mecz w którym gra kotletiko nigdy nie jest dobry

2

@seba90 w samym realu jest 11...

3

Ale cyrki w tym meczu haha Espanyol i Real grają mecz o mistrzostwo dla Barcelony

0

Męczennik nie dokończy tego meczu

1

Nigdy bym nie pomyślał że to powiem... Vamos Espanyol :D

2

VER po spinie i pit stopie był 16 a teraz jest 2. Cały Max

0

Tak sobie myśle przecież to GP Vice City

4

Dzieje się w miami jeszcze szczypta deszczu i będzie git

0

@mekston kto inny jak nie on. Kimiego na starcie na pewno wyprzedzi i jeszcze 4 innych kierowców :)

5

Przypominam że GP Miami zaczyna się za 30 min. Może być deszcz

1

@LOPEZ16 dlaczego? Wygrać mistrza w klasyku to byłoby coś

0

@MichuZ44 jak ktoś to będzie jeszcze oglądał do tego czasu

0

@MOLESTA dla Lewego 13 :o

0

Dobrze, że przesunęli wyścig na bardziej normalną godzinę

0

Co wolisz? Szpaler czy wygranie mistrzostwa w klasyku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?