0

Dawać już tego mecza dla mnie

10

Człowiek mem (15 znaków)

0

@totalcrack szanse są

0

@Kamiloza91 tak samo jak ten masturbator

0

@Herato jak nie Argentyna to może być Hiszpania

1

@robsesh przy Pedrim wszyscy wyglądają na "tylko" dobrych :)

4

@BulaKG za bezpieczny weekend Władziu

0

@Szklaner minus taki że herbata już nie chrupie

0

@D10SLEO gdzie to zobaczę?

0

@NeroTFP1 ja miałem Blueconnect pod sufitem zawieszony :D Jak się transfer skończył, to piosenka 3 MB ściągała się 30 min. Kiedyś to było

1

@reloaded u mnie pogoda idealna :)

0

@Vegeta88 jak bedę w domu i nie zapomne to zrobie zdjęcie

0

@Ilka szwagierka zrobiła mi lalke czaki w koszulce Barcelony :D

0

@kamiVeB co takiego? Nie mam insta

0

@Kapitan9 sam go zawiozę Passatem pod granicę Anglii

2

@Roobo nawet gdyby prąd był darmowy to w Polsce płacilibyśmy najwięcej¯\_(ツ)_/¯

0

@Kgorecki2500 a ikea hot dogi za 1 zł

1

Po czymś takim lepiej, żeby zamieszkał w Barcelonie

0

@Virusk3 miał kurde

0

Grabara to nasz najlepszy bramkarz? A co z Bułką? Pamiętam, że miał dobre mecze we Francji.

0

@Kubix93 vpn i tvp sport

0

@Gibbon_FCB z czego 20 w barcelonie...

1

@Gibbon_FCB oddałbyś Leo do Realu za LM? Nie pij już więcej bo jutro do pracy

0

@PatrychoO Pirlo to był pan piłkarz❤️

0

To milik jeszcze gra w piłke? :o

0

@Filipem to obowiązek te placki przejść

0

Rafałek ostatnio nie grał najlepiej. Stać go na więcej. Oby rash pokazał, na co go stać

2

@Kapitan hawk piłkarki Madrytu czekają na ten mecz jak na ścięcie. Domyślam się, że nie chcą wychodzić na boisko

0

@Kgorecki2500 zjadłbym pizze

2

Odejdź i zabierz ze sobą De Jonga i Ter Stegena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?