ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fumador i tak by nie trafił na gale złotej piłki
3
@MesQueUnClub_87 W Polsce lepiej nie chorować. Ja rok temu pojechałem z kostką wielkości głowy na SOR, to kazali mi iść do przychodni obok. Dobrze, że miałem kule ze sobą. W przychodni powiedzieli, że prześwietlenie za 2 tygodnie, haha. Kupiłem maść, 3 tygodnie poleżałem w łóżku i wszystko wróciło do normy
Zdrówka życzę kamień podobno bardzo bolesna sprawa
0
@Katalończyk 99 aa to nie wiedziałem, myślałem, że to jakiś madryciok przyszedł się pośmiać¯\_(ツ)_/¯
1
@Zieliniak Po co piszesz, jak nie masz nic ciekawego do napisania?
8
Idź już do tego Interu człowieku. Trzecie miejsce w Serie A już czeka
0
@bartekvisca graliśmy 60 min w dziesiątkę z Ferranem
24
My też jesteśmy dumni! Brawo
0
@cymanski15 po dzisiejszym Bernala bym dał za benzeme
3
Wszyscy 10 za ten mecz. Dawno nie czułem takich emocji. Kurde szkodaaaa
0
Szkoda ale takich emocji dawno nie miałem
0
@Kai0 on nie może zejść. Chyba że w dogrywce
18
Dawno nie miałem takich emocji podczas meczu, ja wierzę, że się uda. Tylko Olmo za sardynkę, bo nie mogę na niego patrzeć
0
Uda się! Kurwa uda się!!!
2
Ferran w pierwszym składzie. Będzie jeszcze ciężej odrobić w 10, ale nadal wierzę, ale już trochę mniej...
0
@robsesh troche smutne gdyby nie chodziło o graczy realu
1
@BarcaaVEB mam s25 od premiery i jestem mega zadowolony, żadnego problemu. A co do baterii, to ani razu nie musiałem doładowywać telefonu w dzień, a są dni, że używam telefonu dużo za dużo. Także polecam
5
@PatrychoO pomyśl co będzie jak wyjdziesz z domu :o
2
Mam nadzieję, że rekin dzisiaj się spóźni i nie zagra.
5
@draxidox jestem tak stary że pamiętam tesco 24/7 i było w pyte
0
@Aragorn33 po prostu świr
0
@kaamil1910 ferran? Dlaczego chcesz żebyśmy grali w 10?
0
Niech nam oddadzą tego gola, teraz się przyda :)
5
@Kessie @Kgorecki2500 mieszka na parterze.
2
Ciężko się wczoraj oglądało tę padakę Realu, ale było warto
0
@tomek8756 To wygląda, jakby zrobił to specjalnie, co by mnie nie zdziwiło, bo to czub
0
Gonzalo chyba pierwszy raz piłkę dotknął teraz
0
Rodrygo śmiesznie wygląda
19
Mam nadzieję, że Getafe ich tam przekopie i wywiezie 3 pkt a pozniej spoadnie z ligi
1
@kubix05 Koniem nie, ale ciągnikiem z „budą” jeździłem do szkoły rok, może dwa
0
@Szicek10 jeszcze jak!