1

@fumador i tak by nie trafił na gale złotej piłki

3

@MesQueUnClub_87 W Polsce lepiej nie chorować. Ja rok temu pojechałem z kostką wielkości głowy na SOR, to kazali mi iść do przychodni obok. Dobrze, że miałem kule ze sobą. W przychodni powiedzieli, że prześwietlenie za 2 tygodnie, haha. Kupiłem maść, 3 tygodnie poleżałem w łóżku i wszystko wróciło do normy
Zdrówka życzę kamień podobno bardzo bolesna sprawa

0

@Katalończyk 99 aa to nie wiedziałem, myślałem, że to jakiś madryciok przyszedł się pośmiać¯\_(ツ)_/¯

1

@Zieliniak Po co piszesz, jak nie masz nic ciekawego do napisania?

8

Idź już do tego Interu człowieku. Trzecie miejsce w Serie A już czeka

0

@bartekvisca graliśmy 60 min w dziesiątkę z Ferranem

24

My też jesteśmy dumni! Brawo

0

@cymanski15 po dzisiejszym Bernala bym dał za benzeme

3

Wszyscy 10 za ten mecz. Dawno nie czułem takich emocji. Kurde szkodaaaa

0

Szkoda ale takich emocji dawno nie miałem

0

@Kai0 on nie może zejść. Chyba że w dogrywce

18

Dawno nie miałem takich emocji podczas meczu, ja wierzę, że się uda. Tylko Olmo za sardynkę, bo nie mogę na niego patrzeć

0

Uda się! Kurwa uda się!!!

2

Ferran w pierwszym składzie. Będzie jeszcze ciężej odrobić w 10, ale nadal wierzę, ale już trochę mniej...

0

@robsesh troche smutne gdyby nie chodziło o graczy realu

1

@BarcaaVEB mam s25 od premiery i jestem mega zadowolony, żadnego problemu. A co do baterii, to ani razu nie musiałem doładowywać telefonu w dzień, a są dni, że używam telefonu dużo za dużo. Także polecam

5

@PatrychoO pomyśl co będzie jak wyjdziesz z domu :o

2

Mam nadzieję, że rekin dzisiaj się spóźni i nie zagra.

5

@draxidox jestem tak stary że pamiętam tesco 24/7 i było w pyte

0

@Aragorn33 po prostu świr

0

@kaamil1910 ferran? Dlaczego chcesz żebyśmy grali w 10?

0

Niech nam oddadzą tego gola, teraz się przyda :)

5

@Kessie @Kgorecki2500 mieszka na parterze.

2

Ciężko się wczoraj oglądało tę padakę Realu, ale było warto

0

@tomek8756 To wygląda, jakby zrobił to specjalnie, co by mnie nie zdziwiło, bo to czub

0

Gonzalo chyba pierwszy raz piłkę dotknął teraz

0

Rodrygo śmiesznie wygląda

19

Mam nadzieję, że Getafe ich tam przekopie i wywiezie 3 pkt a pozniej spoadnie z ligi

1

@kubix05 Koniem nie, ale ciągnikiem z „budą” jeździłem do szkoły rok, może dwa

0

@Szicek10 jeszcze jak!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?