1

@malypuzon co ty chcesz od Eryczka? Gość gra wszystkie mecze, a Araujo na bank zaraz coś odwali. Cubarsiego w tym sezonie to przemilczę lepiej.

0

Dobrze, niech wraca do formy, za więcej go sprzedamy.

0

@Michu94 niech sobie idzie być trzecim do włoch

7

No jak to czego życzymy? trypletu! 100 lat Panie Flick

3

@ranger3120 jakby już nie żył...

1

@Sinirsey też nie wiem kto to jest Boczek ale może zrobi karierę jak Lewy. Na wszelki wypadek zrobię screena i będziemy mieć z ciebie bekę za 15 lat

1

Chetnie zobaczę dzisiaj jak kotletiko odpada z LM

3

@heniusss dobrze herr Flick krótko z nimi

3

Ciekawe czy zawieszą R10 na następne spotkanie legend za to odepchnięcie

1

@Laminedependencia kometa rozwaliła mi szybkę w telefonie

4

@norbi77 Benfica ich skrzywdzi

0

@FcPortoFan1999 widzę że taki nie za ciekawy

3

@Hosh czerwiec a nie maj kolego

0

@Kgorecki2500 na PC najwcześniej w 2028 tak myśle

1

@macio_944 zelnik mówił w wywiadzie, że promocja będzie krótka, ale intensywna. Czekamy na pierwszy ruch, dalej już poleci z górki. Nie mogę się doczekać tej gry. Specjalnie dla niej trzymam PS5.

0

@Laminedependencia to obraza dla małpy

0

@sergio5 masz jakis link? Chetnie to zobaczę

0

@MessiForeverTheBest zelnik powiedział, że GTA jest gotowe. W lecie rusza promocja

0

@Kgorecki2500 do GTA VI pozostało 273 dni!

1

@Vegeta88 niskorosłą

0

@Bzyczekk pluton to nie planeta od 20 lat

1

@VamoSBarca88 ja słyszałem że El Mleko w proszku jest faworytem

1

@MarshallLAW na pewno nie zagrałby gorzej od nich... Już dawno mówiłem żeby dać rasha na 9 ale flick nie chce słuchać

0

@czlowiektyczka karuzelski

3

Niestety czy gra Lewy czy Ferran, to gramy w dziesięciu. 9 potrzebna na już

5

@esem91 to brat Kessiego. Kessie w tym czasie przecina kłódkę od roweru pastora.

1

@Eklerek polać jej

0

@Lewy952468xx który?

2

To se Real poliderował. Spokojny mecz 3 pkt. Git

1

@Laminedependencia głodny nie jest sobą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?