ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy kapitanem FC Barcelony coś pieknego❤️
0
@matirix20 a co postawiłeś że będzie czerwo w meczu?
0
@Pedri16Future weź to usuń bo zobaczy i się połamie jak będzie celebrował gola
1
@kubix05 jeszcze jeden mecz i ktoś będzie mógł ogolić łeb
3
To Twoja wina!!!
0
@Dieselzor wiadomo że wina Alvaro
7
Real madryt myśli, że paraolimpiada to wyścigi lokomotyw
1
@Popitek12 ale ty masz silną psychike
1
@Hosh z tego co widziałem, to w ekstraklapie każdy może być mistrzem i spaść¯\_(ツ)_/¯
1
@Hosh Widzę, że Huja se pograł. Nie dawno przychodził, a już go nie ma.
0
@July_6_BcN to może "ken lee"?
0
@July_6_BcN Może sprawdź, czy Ci faktycznie czajnik nie piszczy?
0
@Bzyczekk kurde nie wiem kto to
3
@kundee byłoby jeszcze lepiej jakbyś miał formę z poprzedniego sezonu Panie Żulu
0
@July_6_BcN kupisz koszulkę Pedriego z Realu? Haha
16
Flicka i Yamala w pakiecie nie chcą?
Chyba mamy najgłupszy "news" transferowy w 2026.
0
@Messibestplayerintheworld prędzej polecę na Marsa niż pedri zagra w realu. A nie planuje lecieć na marsa
0
Ewcia z drugim golem
0
Strzały
Real 3 - 14 Barcelona
3
Betis w niedziele wygra z kotletiko
0
@Barcanajlepszyteam a to przepraszam nie wiedziałem
Nie wiem jak to usunąć
0
Gdyby Epstein żył w Polsce, to wysłaliby go na inną parafię
0
@Frimpong jak traore ma 82 to jej dałbym 11
3
@Wojtelele17 Yamal po roku na podlasiu
1
@NeroTFP1 serio ma więcej goli niż meczów? Jebany
2
Dawać go na 9 i niech zostanie. Gorszy od rekina i lewego na pewno nie bedzie
1
@misterio miałem tylko NK 20 lat temu albo więcej
1
@tbas w PL nie pokazują tego meczu
0
@Chimera oczywiście że kanapka
7
Operacje rozwiązania kontraktu z Barceloną