ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@heniusss @July_6_BcN kochałabyś dalej Pedriego jakby słuchał zenka?
8
@Fake69 no jak to co... znów dziś przeszła obok mnie
1
@Luciano99 za banana na wszystko przymknie oko.
7
Chyba wlącze ten mecz. Miło będzie zobaczyć Mareczka w innej koszulce :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Lionel_Messi10 wiedziałem to już dawno temu i nie trzeba tu IFFHS
2
@sebasarna nie idź w alko bo będziesz miał jeszcze większy problem niż tęsknota za byłą. Pograj w gry, wyjdź gdzieś do znajomych. Ja przez ostatnie pół roku nie myślałem o niczym innym jak o koleżance i wiem dobrze, jak to jest. Mi na szczęście przeszło, gdy ziomek otworzył mi oczy i pokazał, kim ona jest tak naprawdę. Powodzenia. Ciężki czas przed tobą ale dasz radę tylko kurwa nie idz w alko
0
@BorzyKrzys nie pytaj kobiety o wiek
Faceta o zarobki
Łukasza Boka dlaczego ma cerate na ścianie
2
@mr Barca chyba wszystkie filmy Eastwooda są zajebiste. Polecam "bez przebaczenia"
10
@Barceloniarz987 fermin olmo i eric w pomocy ogarną
6
Getafe w strefie spadkowej. Oby tak się skończyło
0
@ProMILs szczelimy 3 tylko fermin musi wejść
0
@gumaz ja tak
https://zapodaj.net/plik-YehI3Ostp6
1
@kanver_ nie rozpędzaj się
0
@marcin62 dla mnie to wygląda jak "Patrz jak to sie robi cieniasie"
0
@urbipl za rudego iniesta i henry na lewej
0
Ale ten Real jest cienki jak sik pająka. Gol z dupy i karny
11
Gitara pokonany Real w finale zawsze spoko
0
@SinMistico lololololo athleti win... a nie czekaj
1
@Bilon87 a ja mam nadzieję że wsadzą peryskop madryciokom w dupe
3
Dobra statystyka 19 z 20 wygranych
0
@4drian0 przeczytałem "leki" za pierwszym razem
1
... ale nie w tym sezonie
1
@AmigoBlancos a moja to villareal ale tylko dzisiaj ;)
0
@heniusss haha. Powinien ciągnąć za sobą Ferrari bo oni już mają jeden DNF
1
@beter2 oglądałem ich mecz z betisem tydzień temu słabo to wyglądało niestety. Oby wylosował się Real z pierwszej połowy meczu z Levante
0
@Aramis podpinam się. Z nudów może zobaczyłbym jedną połowę
0
@Walker słuchało się kiedyś
1
@Eklerek o kurdę trzeba będzie się przyzwyczaić do nowych bolidów
0
@michaleu już 3:2