ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Szkoda chłopa. Mam nadzieję, że udowodni, że jest dobrym trenerem w Liverpoolu.
0
@europejczyk sam się zwolnił bo nie mogł wytrzymać w tym cyrku
1
@lukaszbrk coś czuję że z Alvaro będzie jeszcze lepiej.... dla nas
0
@Patriskos Alvaro Arbeloa
13
Pójdzie do Lpoolu i tam pokaże że nie jest takim złym trenerem. To szatnia realu jest problemem
1
@Dieselzor najlepszy pomocnik świata wg neymara XD
2
@ZwyklyCuler48 a mamy dopiero 12 stycznia
0
@Ignareks z tego co pamiętam pierwszy sezon w realu grał dobrze
0
Pedri mógł strzelać z dystansu...
1
@LAMC_10 Endrick zamiast trenować w Lyonie to pato walki ogląda?
0
Jak przestać myśleć o dziewczynie? Macie jakieś sposoby? Wychodzenie ze znajomymi, upicie się do trupa, granie w gry — nic nie pomaga. Help
2
Jutro będą dymy. Nie mogę sie doczekać. Wygramy dobijemy białych i lecimy po mistrza
7
Madrycioki serio boją się tego meczu
0
@michaleu tak będzie jutro w klasyku
0
@Eklerek przeczytałem "negreira" haha chyba za dużo na notatniku siedzę
0
Kochana @Redakcja nie mam ryjbuka i czuje sie wykluczony z konkursu ;(
1
@kanver_ zaraz będą 1 pkt za Realem. Ale byłoby fajnie jakby ich wyprzedzili na konoec sezonu
3
@TR3YWAY kebab jest dobry na każdy dzień
1
@Lanosss hahaha cały Luis
0
@Quetro żeby się nie przejechali bo jak wypadnie na dłużej to na 4 miejscu skończą
3
@SelloutCrowd on chyba ma połowe goli całego realu
8
@Krzyniu trzeba dobić białych i pokazać że ostatni klasyk to wypadek przy pracy
0
Dlaczego Premier League nie gra w weekend?
3
@michaleu slalom alejką mekambe
6
Wiedziałem, że w tym meczu będą dymy z męczennikiem.
0
Joan by tego nie puścił
3
@July_6_BcN mam nadzieję, że tam dzisiaj będzie na noże. Niech się wymęczą nawzajem.
16
To jest kurwa dzban. Czekam na dzień kiedy go już nie będzie
0
@urbipl pedri jest bezcenny
3
@macio_944 krew i wino i serce z kamienia były lepsze niż podstawka. Redzi potrafią w dlc