8

Szkoda chłopa. Mam nadzieję, że udowodni, że jest dobrym trenerem w Liverpoolu.

0

@europejczyk sam się zwolnił bo nie mogł wytrzymać w tym cyrku

1

@lukaszbrk coś czuję że z Alvaro będzie jeszcze lepiej.... dla nas

0

@Patriskos Alvaro Arbeloa

13

Pójdzie do Lpoolu i tam pokaże że nie jest takim złym trenerem. To szatnia realu jest problemem

1

@Dieselzor najlepszy pomocnik świata wg neymara XD

2

@ZwyklyCuler48 a mamy dopiero 12 stycznia

0

@Ignareks z tego co pamiętam pierwszy sezon w realu grał dobrze

0

Pedri mógł strzelać z dystansu...

1

@LAMC_10 Endrick zamiast trenować w Lyonie to pato walki ogląda?

0

Jak przestać myśleć o dziewczynie? Macie jakieś sposoby? Wychodzenie ze znajomymi, upicie się do trupa, granie w gry — nic nie pomaga. Help

2

Jutro będą dymy. Nie mogę sie doczekać. Wygramy dobijemy białych i lecimy po mistrza

7

Madrycioki serio boją się tego meczu

0

@michaleu tak będzie jutro w klasyku

0

@Eklerek przeczytałem "negreira" haha chyba za dużo na notatniku siedzę

0

Kochana @Redakcja nie mam ryjbuka i czuje sie wykluczony z konkursu ;(

1

@kanver_ zaraz będą 1 pkt za Realem. Ale byłoby fajnie jakby ich wyprzedzili na konoec sezonu

3

@TR3YWAY kebab jest dobry na każdy dzień

1

@Lanosss hahaha cały Luis

0

@Quetro żeby się nie przejechali bo jak wypadnie na dłużej to na 4 miejscu skończą

3

@SelloutCrowd on chyba ma połowe goli całego realu

8

@Krzyniu trzeba dobić białych i pokazać że ostatni klasyk to wypadek przy pracy

0

Dlaczego Premier League nie gra w weekend?

3

@michaleu slalom alejką mekambe

6

Wiedziałem, że w tym meczu będą dymy z męczennikiem.

0

Joan by tego nie puścił

3

@July_6_BcN mam nadzieję, że tam dzisiaj będzie na noże. Niech się wymęczą nawzajem.

16

To jest kurwa dzban. Czekam na dzień kiedy go już nie będzie

0

@urbipl pedri jest bezcenny

3

@macio_944 krew i wino i serce z kamienia były lepsze niż podstawka. Redzi potrafią w dlc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?