0

@Popitek12 mamy flicka

0

@Kgorecki2500 to on jeszcze gra w piłke? Dalej w juve siedzi?

0

@Criss18Barca gdzie znajdę ten materiał?

0

@Kgorecki2500 co powiedziała bojke że takie dymy?

1

Trochę szkoda... lepiej byłoby wygrać puchar z Realem w finale

0

@lucas/catalan tenis i dart też xD

1

@Safrani ja zobaczyłem może dwa filmy i zero seriali

0

@Frimpong to było dawno i nie prawda

2

@Kozinho. Zlituj się usuń

0

@Flyingbetoniarka jeszcze Eric

1

@Popitek12 to jak kibicowanie słońcu żeby jutro wstało

1

@Popitek12 te życzenia co roku się spelniają

9

Mareczek w bramce na MŚ to somsiady daleko nie zajdą :)

4

Smacznej kawusi Ter Stegen odejść musi

17

Dobrze dobrze niech tam będą dymy dzisiaj :)

1

@Roobo spoko mamy negreire ;)

3

@esem91 lekarze odradzali mu ten występ bo miał problemy z gardłem. Wyszło takie cos

1

@DanielPlainview prawie wpadłem do beczki 30 000 l z zacierem jak pracowałem na gorzelni. Gdybym nie zaczepił ręką to już by mnie nie było

2

@Fog_W_1899 oczywiście że dalej słucham

0

@Ojciec_Dyrektor i beniaminek jest na pierwszym miejscu w tabeli. Jak to wyjaśnić?

0

@SelloutCrowd oglądasz TVP? musisz mieć silną psychikę. Albo nie masz kasy na narkotyki

0

@Wojcio dostaniesz raz i się nauczysz żeby tego nie robić dzięki temu dłużej pożyjesz

1

Hydraulikaaaaaa szambo wybiło

2

Widzę działo się w meczu Realu a ja wylączyłem po pierwszej połowie :/

7

@Krzywy95 penalti tiwi

5

Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami CF Talavera. Vamos!

0

Czy jakaś dobra dusza mogłaby poratować linkiem na PW?

0

@tadzik447 tadzik no co ty

1

@majkiii będzie śmiesznie jak Real odpadnie :D

0

@tomek8756 zadbaj o bilet bo mandacik będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?