ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 mamy flicka
0
@Kgorecki2500 to on jeszcze gra w piłke? Dalej w juve siedzi?
0
@Criss18Barca gdzie znajdę ten materiał?
0
@Kgorecki2500 co powiedziała bojke że takie dymy?
1
Trochę szkoda... lepiej byłoby wygrać puchar z Realem w finale
0
@lucas/catalan tenis i dart też xD
1
@Safrani ja zobaczyłem może dwa filmy i zero seriali
0
@Frimpong to było dawno i nie prawda
2
@Kozinho. Zlituj się usuń
0
@Flyingbetoniarka jeszcze Eric
1
@Popitek12 to jak kibicowanie słońcu żeby jutro wstało
1
@Popitek12 te życzenia co roku się spelniają
9
Mareczek w bramce na MŚ to somsiady daleko nie zajdą :)
4
Smacznej kawusi Ter Stegen odejść musi
17
Dobrze dobrze niech tam będą dymy dzisiaj :)
1
@Roobo spoko mamy negreire ;)
3
@esem91 lekarze odradzali mu ten występ bo miał problemy z gardłem. Wyszło takie cos
1
@DanielPlainview prawie wpadłem do beczki 30 000 l z zacierem jak pracowałem na gorzelni. Gdybym nie zaczepił ręką to już by mnie nie było
2
@Fog_W_1899 oczywiście że dalej słucham
0
@Ojciec_Dyrektor i beniaminek jest na pierwszym miejscu w tabeli. Jak to wyjaśnić?
0
@SelloutCrowd oglądasz TVP? musisz mieć silną psychikę. Albo nie masz kasy na narkotyki
0
@Wojcio dostaniesz raz i się nauczysz żeby tego nie robić dzięki temu dłużej pożyjesz
1
Hydraulikaaaaaa szambo wybiło
2
Widzę działo się w meczu Realu a ja wylączyłem po pierwszej połowie :/
7
@Krzywy95 penalti tiwi
5
Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami CF Talavera. Vamos!
0
Czy jakaś dobra dusza mogłaby poratować linkiem na PW?
0
@tadzik447 tadzik no co ty
1
@majkiii będzie śmiesznie jak Real odpadnie :D
0
@tomek8756 zadbaj o bilet bo mandacik będzie