2

@partymaker matko bosko kogo on tam będzie palował?

1

@lajcior sanah i podsiadło

3

Chciałbym być androidem. Wyczyściłbym pamięć z dodatków Wiedźmina 3 i RDR2 i zagrałbym w to jeszcze raz.. za dużo la bamby... zaczynam gadać jak popitek

13

@Popitek12 nie mów tego głośno bo przerwą produkcje

2

Właśnie skończyłem Stray. Jest za darmo na PS Plus. Jak ktoś nie grał to polecam. Zajebista gierka

0

Polecicie jakieś gry z dubbingiem na PlayStation? TLOU 1 i 2 skończone, Wiedźmin, Duch Tsushimy, Tomb Raider, Uncharted też.

5

Co knujecie smoluchy?

0

@gumaz zdecydowanie to drugie

1

To coś Ci słabo idzie

2

Po co się gnojem psikać jak pola nie mam

2

@Deviler lacoste esential

1

@PatrychoO ale on jedzie w złą strone

0

100 razy bardziej wolałbym alvareza

2

Zostaniesz zapamiętany jako ten, co pozwolił odejść Leo.

0

@snupson ja ostatnio przechodziłem ghost of tshusima i TLoU 1 i 2. Polecam obie gry

0

@Eklerek w której minucie to salto?

3

@Popitek12 i z Liverpoolu

1

Męczennik nie miał odchodzić z drużyny?

0

Jaką część assassin's creed polecacie na PlayStation? Grałem tylko w brotherhood

0

@Krzychu102016 bierz i czekaj na gta vi

1

@Kasy ostatnio to melisa

0

@Encore lo lo lo lo lo athleti win :D

0

Niech ratuje nogi, bo na głowę już za późno

2

W aktualnej formie to ja lepiej od niego gram

2

On tu musi zostac. Zaraz wszystko ogarnie. To najlepszy trener dla nas

1

@Herato zastąpili bramkarza w meczu

0

Masakra jak oni słabo grają

0

Dawać tego szweda za yamala

2

Po meczu niestety

0

Nie dałbym rady kibicować żadnej drużynie, gdyby był w niej Vinicius.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?