ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG daj boziu
1
@Safrani witam panie premierze
0
@Czyhrynski titana od SciFuna
2
@daniel32778 chcesz powiedzieć że nie przepracowałeś ani jednego dnia w tym tygodniu?
1
Co knujecie smoluchy? Poleci ktoś jakiś program AI do muzyki?
0
Mowiłem że bedzie 3-1! I Real jutro traci punkty
0
Flick ufam dla Ciebie
0
@bart_azz on jest kapitanem
0
Pedri jest bezcenny
0
Dawać Rasha za Lewego
2
Marnuje to za małe słowo
0
Mówiłem że będzie 3-1
3
@ikar34 dalej kręci kółeczka w londynie
0
@AmigoBlancos wydaje mi się że on siedzi na kiblu i przez niego to tylko przelatuje
0
@tomek8756 i co on tam zapakuje? Dwie myszy?
1
@mekston szkoda hadjara wiadomo jak to się skończy
2
Plan jest prosty. Dzisiaj 3-1 z kotletiko a jutro Real znów traci punkty.
0
Teraz patrzę, a prześcieradła grają jutro z Bilbao. Słabym Bilbao, ale może znowu pogubią punkty
0
@BulaKG to wyjasnia dlaczego mi mówią że nigdy nie dorosnę
4
@Laminedependencia ale te koszulki były piękne
0
@Pedri16Future myśle że jakbyśmy grali z nimi dzisiaj to 3 pkt byłyby nasze
2
Turku kończ ten mecz
1
Prześcieradła przegrywają? Trzeba zobaczyć drugą połowę, może to ten dzień, jak dostaną na łeb
0
@mekston szkoda tej austrii
0
ANT puścił NOR masakra... to 2 pkt więcej dla NOR. Oby to nie pomogło brytolowi
0
@kiper09 daj Boziu
1
@LeszekFCB na razie dobrze się układa dla VER
0
@RosjaninBut co znowu ktoś w tłum ludzi wjechał?
2
Mam nadzieję, że Norris szybko skończy ściganie dzisiaj.
0
@RoberDzik @Czyhrynski