1

@BulaKG daj boziu

1

@Safrani witam panie premierze

0

@Czyhrynski titana od SciFuna

2

@daniel32778 chcesz powiedzieć że nie przepracowałeś ani jednego dnia w tym tygodniu?

1

Co knujecie smoluchy? Poleci ktoś jakiś program AI do muzyki?

0

Mowiłem że bedzie 3-1! I Real jutro traci punkty

0

Flick ufam dla Ciebie

0

@bart_azz on jest kapitanem

0

Pedri jest bezcenny

0

Dawać Rasha za Lewego

2

Marnuje to za małe słowo

0

Mówiłem że będzie 3-1

3

@ikar34 dalej kręci kółeczka w londynie

0

@AmigoBlancos wydaje mi się że on siedzi na kiblu i przez niego to tylko przelatuje

0

@tomek8756 i co on tam zapakuje? Dwie myszy?

1

@mekston szkoda hadjara wiadomo jak to się skończy

2

Plan jest prosty. Dzisiaj 3-1 z kotletiko a jutro Real znów traci punkty.

0

Teraz patrzę, a prześcieradła grają jutro z Bilbao. Słabym Bilbao, ale może znowu pogubią punkty

0

@BulaKG to wyjasnia dlaczego mi mówią że nigdy nie dorosnę

4

@Laminedependencia ale te koszulki były piękne

0

@Pedri16Future myśle że jakbyśmy grali z nimi dzisiaj to 3 pkt byłyby nasze

2

Turku kończ ten mecz

1

Prześcieradła przegrywają? Trzeba zobaczyć drugą połowę, może to ten dzień, jak dostaną na łeb

0

@mekston szkoda tej austrii

0

ANT puścił NOR masakra... to 2 pkt więcej dla NOR. Oby to nie pomogło brytolowi

0

@kiper09 daj Boziu

1

@LeszekFCB na razie dobrze się układa dla VER

0

@RosjaninBut co znowu ktoś w tłum ludzi wjechał?

2

Mam nadzieję, że Norris szybko skończy ściganie dzisiaj.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?