ZuczekFCB1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
On tu musi zostac. Zaraz wszystko ogarnie. To najlepszy trener dla nas
1
@Herato zastąpili bramkarza w meczu
0
Masakra jak oni słabo grają
0
Dawać tego szweda za yamala
2
Po meczu niestety
0
Nie dałbym rady kibicować żadnej drużynie, gdyby był w niej Vinicius.
1
My tego meczu nie wygramy
0
Co ten pedri XD
1
Yamal w ogóle nie biega nawet za kontrą
0
Ferminator auu. Dawać ich
0
I tak będzie cały czas. Jeszcze nie jednego nam tak strzelą
5
Na stary czas byłoby po 10
1
@Cikaldinho10 albo jest taki pewny siebie albo głupi
0
@tomek8756 Miałem kobietę za lidera dwa razy. Laski 40 lat, ciężko było się na robocie skupić, a jeszcze do tego mieliśmy zajebisty kontakt, razem chodziliśmy na przerwy i nie tylko. A później w innej pracy kierownikiem był mój przyjaciel, też było spoko, bo od początku powiedzieliśmy sobie, że co w pracy to w pracy, a po pracy możemy się najebać. Mam to szczęście że w robocie zawsze spotykam spoko ludzi. I tego wszystkim życzę
0
@Popitek12 a co butelki sprzedałeś?
3
Chuj wie, co z nim będzie. Papiery na drugiego Neymara ma, ale w głowie chyba tak samo.
2
Dziękujemy i życzymy powodzenia
5
@Derpowsky nico idzie po puchary
0
@betonito ja bym wygrał bo on ciągle połamany
0
Kotletiko w formie. Ile oni jeszcze będą trzymać Simeone? Julianie, nie męcz się w tej betoniarni. Chodź do nas
2
@Filipem dobrze pamiętam co robiłem przy golu na 6:1 a to było tak dawno
1
@ZuczekFCB1899 haha bekę cisnę a mnie cytują na notatniku XD
2
#La zabawa. Dawać Real
0
Po co herr flic trzyma pedriego na boisku?
0
@draxidox kamera w sraczu?
2
@misterio i ten uśmiechnięty perez z fajkiem XD
2
@mordini123 nigdy tego nie widziałem. Mam 35 lat
0
@Faro taki sam jak w FC 25 i 24
1
@BulaKG to ameryka. Czasami B2 latają przed jakimś finałem
2
@RozowaPantera brave