2

On tu musi zostac. Zaraz wszystko ogarnie. To najlepszy trener dla nas

1

@Herato zastąpili bramkarza w meczu

0

Masakra jak oni słabo grają

0

Dawać tego szweda za yamala

2

Po meczu niestety

0

Nie dałbym rady kibicować żadnej drużynie, gdyby był w niej Vinicius.

1

My tego meczu nie wygramy

0

Co ten pedri XD

1

Yamal w ogóle nie biega nawet za kontrą

0

Ferminator auu. Dawać ich

0

I tak będzie cały czas. Jeszcze nie jednego nam tak strzelą

5

Na stary czas byłoby po 10

1

@Cikaldinho10 albo jest taki pewny siebie albo głupi

0

@tomek8756 Miałem kobietę za lidera dwa razy. Laski 40 lat, ciężko było się na robocie skupić, a jeszcze do tego mieliśmy zajebisty kontakt, razem chodziliśmy na przerwy i nie tylko. A później w innej pracy kierownikiem był mój przyjaciel, też było spoko, bo od początku powiedzieliśmy sobie, że co w pracy to w pracy, a po pracy możemy się najebać. Mam to szczęście że w robocie zawsze spotykam spoko ludzi. I tego wszystkim życzę

0

@Popitek12 a co butelki sprzedałeś?

3

Chuj wie, co z nim będzie. Papiery na drugiego Neymara ma, ale w głowie chyba tak samo.

2

Dziękujemy i życzymy powodzenia

5

@Derpowsky nico idzie po puchary

0

@betonito ja bym wygrał bo on ciągle połamany

0

Kotletiko w formie. Ile oni jeszcze będą trzymać Simeone? Julianie, nie męcz się w tej betoniarni. Chodź do nas

2

@Filipem dobrze pamiętam co robiłem przy golu na 6:1 a to było tak dawno

1

@ZuczekFCB1899 haha bekę cisnę a mnie cytują na notatniku XD

2

#La zabawa. Dawać Real

0

Po co herr flic trzyma pedriego na boisku?

0

@draxidox kamera w sraczu?

2

@misterio i ten uśmiechnięty perez z fajkiem XD

2

@mordini123 nigdy tego nie widziałem. Mam 35 lat

0

@Faro taki sam jak w FC 25 i 24

1

@BulaKG to ameryka. Czasami B2 latają przed jakimś finałem

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?